Namaz kardeşliği..

Selamun aleyküm Allah namazlarınızı kabul etsin devamlılığını nasip etsin inşallah 💕 benim 3 aylık bebeğim var eşim yoğun çalıştığından evde genelde tekim, oğlum da biraz huysuz namazlarımı kılmaya çalışıyorum ama çoğu kez kazaya kalıyor bazen kuran bile okuyamıyorum oğlum uyurken yapmaya çalışıyorum ama geceleri uyuyamadığım için bebiş uyurken bende uyuyakalıyorum yine yapamıyorum çok üzülüyorum ya bana bir öneriniz var mıdır 🥺

Selamun aleyküm Allah namazlarınızı kabul etsin devamlılığını nasip etsin inşallah 💕 benim 3 aylık bebeğim var eşim yoğun çalıştığından evde genelde tekim, oğlum da biraz huysuz namazlarımı kılmaya çalışıyorum ama çoğu kez kazaya kalıyor bazen kuran bile okuyamıyorum oğlum uyurken yapmaya çalışıyorum ama geceleri uyuyamadığım için bebiş uyurken bende uyuyakalıyorum yine yapamıyorum çok üzülüyorum ya bana bir öneriniz var mıdır 🥺
Sadece farzları kılmaya çalışın ezan vakti aralıkları genelde 1 ila 4 saat aralığında değişiyor ezan okunur okunmaz kilamiyor iseniz bile o saatleri içinde bir kaç dk ayırıp kılmaya çalışın
Benim oğlumda çok yaramaz ve zor bir bebekti namaz a durunca ateşe atılmış gibi bağırirdi maalesef yardım edecek kimse de yoktu
O zamanlar biraz cahillik vardı çoğu şeyi duayı vs bilmiyorum idim
Evinde her gün bakara süresi aç
Oğlun icin sekine duası oku ve ya aç dinlet evine
Huysuz çocuklar için Ettehiyatu duası faydalı diye duydum onu okuyabilirsin
Tevbe istiğfar çek salavat oku sayısız

Vaktinde kilamiyor isende aynı gün içinde en azından kazaları kıl
Rabbim yar ve yardımcın olsun kardeşim
Dua ederim
Biliyorum annelik zor bende çok zor zamanlar dan geçtim geçiyorum geçeceğiz burası dünya maalesef
Rabbim daima yardım etsin zorunu kolay etsin

Canım hatırladım seni, bu konu ilk açıldığında konuşuyorduk. O zaman hamileydin maşallah 3 aylık olmuş bile Rabbim analı babalı sağlıcakla büyütsün 🥹❤️
Rabbim oğluna sakinlik güzel huy versin canım Allahim yardımcın olsun sen elinden geleni yapmaya devam et kendini kötü hissetme 🌸❤️

Sadece farzları kılmaya çalışın ezan vakti aralıkları genelde 1 ila 4 saat aralığında değişiyor ezan okunur okunmaz kilamiyor iseniz bile o saatleri içinde bir kaç dk ayırıp kılmaya çalışın
Benim oğlumda çok yaramaz ve zor bir bebekti namaz a durunca ateşe atılmış gibi bağırirdi maalesef yardım edecek kimse de yoktu
O zamanlar biraz cahillik vardı çoğu şeyi duayı vs bilmiyorum idim
Evinde her gün bakara süresi aç
Oğlun icin sekine duası oku ve ya aç dinlet evine
Huysuz çocuklar için Ettehiyatu duası faydalı diye duydum onu okuyabilirsin
Tevbe istiğfar çek salavat oku sayısız

Vaktinde kilamiyor isende aynı gün içinde en azından kazaları kıl
Rabbim yar ve yardımcın olsun kardeşim
Dua ederim
Biliyorum annelik zor bende çok zor zamanlar dan geçtim geçiyorum geçeceğiz burası dünya maalesef
Rabbim daima yardım etsin zorunu kolay etsin
Çok teşekkür ederim dediğiniz her şeyi not aldım denicem 🌼haklısınız bebekle o kadar zor ki bir de huysuz olunca hepten zorlaşıyor bu dualarla inşallah sakinleşirde ben de daha çok vakit ayırabilirim ibadetlere💜💜dualarınız için de Allah razı olsun bende size hep dua edicem💜💜

Canım hatırladım seni, bu konu ilk açıldığında konuşuyorduk. O zaman hamileydin maşallah 3 aylık olmuş bile Rabbim analı babalı sağlıcakla büyütsün 🥹❤️
Rabbim oğluna sakinlik güzel huy versin canım Allahim yardımcın olsun sen elinden geleni yapmaya devam et kendini kötü hissetme 🌸❤️
Yaaa evet bende seni hatırlıyorummm çok teşekkür ederim amin amin Allah razı olsun 😍😍💚mesajın çok iyi geldi elimden geleni yapmaya devam edicem🫶🏻🥰adını temmuz annelerinde gördüm🥹hamilelik istiyordun ya o kadar sevindim ki çok dua ederdim çok şükür nasip olmuş Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 😍💕

Selamünaleyküm kızlar Allah namazlarınızı kabul etsin devamlı kılmayı da nasip etsin. Kızlar Uzak mesafe ilişkisi yaşıyorum 1.5 yıldır Nişanliyim bi türlü düğünümüz olmuyor hep bir engel çıkıyor. Namazlarınızdan sonra dualarınızda olmayı çok isterim hangimizin duası kabul olur bilemeyiz. Dua eder dua beklerim🤗

Selamünaleyküm kızlar Allah namazlarınızı kabul etsin devamlı kılmayı da nasip etsin. Kızlar Uzak mesafe ilişkisi yaşıyorum 1.5 yıldır Nişanliyim bi türlü düğünümüz olmuyor hep bir engel çıkıyor. Namazlarınızdan sonra dualarınızda olmayı çok isterim hangimizin duası kabul olur bilemeyiz. Dua eder dua beklerim🤗
Tabi isminiz nedir💐

Hayırlı akşamlar hanımlar, benim iki isteğim var bunun için 4444 salavat duasını yapmak istiyorum ama tanıdığım güvendiğim insanlar var biraz dağıtmak istiyorum mesela 100 er adet gibi maksadım az okumak için değil de muslumanin muslumana olan duası kabul olur diye. Tabiii dileğimin ne olduğunu söylemeyeceğim. Yapan var mı biraz bilgi almak istiyorum

X