Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Hamileligin basinda olmasi kötü olmuş. Bende ilk kizimda hamileyken cok agir grip olmuştum antibiyotikle zor iyileşmiştim. Allah şifa versin inşallah çabucak atlatin
Insallah Allah razi olsun bulantilar ve ates cok fazla yavas yavas atlatirim insallah bebege sorun olmazsa ben geciririm

Ona hiç birşey olmaz Allahin izniyle
Insallah ya
Ahhhh kuzum pişmiş tavuğun başına gelmedi sanin başına gelenler dayan biraz daha bebiş iyi olsunda ..
Ahahahha valla kahvem hayirlisi hepsini bir arada cikardim hamdolsun. insallah iyidir ya 9 gune rdvum var hayirlisiyla bir gorsem rahatlarim
Eve ultrason cihazi alabilsem keske valla

Insallah ya

Ahahahha valla kahvem hayirlisi hepsini bir arada cikardim hamdolsun. insallah iyidir ya 9 gune rdvum var hayirlisiyla bir gorsem rahatlarim
Hahaaaaaaa benim kafa bende bir ara kalp atım cihazına takmıştım sağlık ocağı bikmisti benden

KIZLAR DÜN VE ÖNCEKİ GÜN Kİ ARKADASLARIN BİLDİRİMLERİNİ YAPMAYANLAR YAPSINLAR LUTFEN SABAH HEPSINI TOPLAYACAĞIM

17. SIRA =) SoLeiL12

~BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM ~

OKUNACAK DUALARIMIZ
=) 1 FETİH SURESİ
=) 1 VAKIA SURESİ

NİYETLENME HAKKINDA

ZORUNLU OLMAMAKLA BERABER 2 REKAT NAMAZ KILIP KENDI ADINIZA NİYETLENEBİLİRSİNİZ.

BAŞKASINADA NİYETLENIRKEN ONCE ALLAH RIZASI İÇİN PEYGAMBER EFENDİMİZE VE AILESİNE, BEDİR SAVASINDAKI ŞEHİT OLAN TÜM MÜBAREK ZAATLARIMIZA, ALLAH DOSTLARINA ÖLMÜŞ OLANLARIMIZIN RUHLARINA DAHA SONRA DUA SAHİBİ (ADI-NİCKİ) KARDESIMİZİN NİYETINE OKUYORUM DİYEBİLİRSİNİZ.

NOT =) HERKES ŞİMDİDEN NIYETLENSIN KENDI ADINA Kİ ÖNDEN GİDENLER OLABILIR

BİLDİRİM SAATİ VE MAZERET HAKKINDA;

HERGUN AKSAM SAAT 22.00 DA YENİ KİŞİYE GEÇİLECEKTİR
22.00 'A KADAR BİLDİRİMLERİNİZİ TAMAMLAMIS OLUN LÜTFEN.
HER AKSATILDIĞINDA KARMAŞIKLIKLAR OLABILIYOR TEK RİCAM BU KONUDA BANA YARDIMCI OLMANIZ ZAMANINDA BİLDİRİMLERİNİZİ YAPMANIZ..

REGL OLAN KİŞİLER MUTLAKA BENI ETIKETLEYEREK BİLDİRİM YAPSIN. REGL BİTİMİNDE KALDIĞI KISIDEN DEVAM EDEREK BİLDİRİMLERİNİ SIRASIYLA YAPSIN LÜTFEN

EĞER BİRİKMESİNİ İSTEMIYORSANIZ ÖNDEN GİDEBİLİRSİNİZ

FAZİLETİ HAKKINDA

HERGUN 3 ADET VAKIA +1 FETİH SURESI OKUMAK MADDİ VE MANEVİ MUTLULUĞUMUZUN SIRRI OLACAKTIR. BUNA INANIN HEM ÖZEL HEM İŞ HAYATINIZDAKİ FARKI ZAMANLA HISSEDECEK VE GÖRECEKSİNİZ.
ZENGİNLİK DUASI OLARAK GECER
TABİ ÖNCELİĞİMİZ ALLAH RIZASI ICIN OLMALI

Vakıa Suresi Okumanın Faziletleri (Faydaları) ve Sırları Nelerdir?

1- Vakıa Suresini sık sık okuyan mümin kullar, kıyamet gününü ve dünyada yaptıkları her şeyden hesaba çekileceklerini hatırlar. Bu ise, müminlerin küçük büyük tüm günahlardan uzak durmasını sağlar.

2- Vakıa suresi, Bakara ve Rahman suresi gibi bolluk ve bereket getiren surelerden biridir. Surenin okunduğu hanede işsiz varsa iş bulur, bekar varsa evlenir.

3- Günde 40 kez sabah ve akşam namazlarından sonra Vakıa Suresini okumak, mümin kulları her türlü kaza ve beladan korur.

MAZERETLİ OLAN ARKADASLARIMIZ

1) mavikelebek34
2) Aijoo
3) SUHAN
4) B butimar
5)

LİSTEMİZ

@Ada-anne
Wilma11
visnetozu
Meybuz
Eymen-in Clnar-in Annesi
R rana20
Kahve __Kokusu
Madammor
Aijoo
sweetgirlcandy
i p e k
Ssevincli
Ssevincli abla
Morrmeneksee
mavikelebek34
Aktif Lora
SoLeiL12
Butimar-
Minnosprenses

SUHAN

Insallah ya

Hahaaaaaaa benim kafa bende bir ara kalp atım cihazına takmıştım sağlık ocağı bikmisti benden
İşte bu ben
Doktorumu oyle biktirdimki dogumda benimle hiç ilgilenmedi

İşte bu ben
Doktorumu oyle biktirdimki dogumda benimle hiç ilgilenmedi
Ayyy doktor baya gicik olmus daha az rahatsiz edim o zaman
Allah razi olsun kizlar icimi rahatlattiniz
Endisesiz bir saatim gecmiyor
Zaten bulanti ates felan ne oturdugumu biliyorum ne yattigimi
birde bulanti ilaci verdi onu icince uykudan Gozumu acamiyorum onu icmesem suya hasretim insallah su uc ay guzel gecer de hayirlisiyla biter bulantilar

Menekşem sana ve mavişe okudum dün

Arkadaşımızın niyetine 2 fetih ve vakia suresi okundu Allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…