Müzik Ruhun Gıdası mı ?

evet.. o kadıncağızın sesi çok güzel ne söylese kulağa hoş geliyor.. eski meslektaşım :)

O anki ruh durumumla alakalı olarak her tarz müzik dinlerim bu sayede 40 000 üzerinde parçaya sahip müzik arşivi yaptım.amaaa yanlış anlaşılmasın 40 000 üzerinde ruh halim yokk:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: (yoksaa var mı leyyynnnnnnnnnnnnnnnnn:44:)

Müzik tabiki ruhun gidasidir. Zamaninda Osmanlida sifahenelerde akil hastaleri türk musikisi ile tedavi edilirlermis .
Tabi arabeskin insanin ruhuna ne gibi bir gida verecegi mechul :KK31::KK24:

benim de sevdigim belli bi tarz yok ama türk sanat müzigini severim , klasik bati müziginide severim , elektronik müzik de dinlerim . bazi yerel müziklerde hosuma gider geleneksel cezayir müzikleri felan mesala...

muhabbete doyum olmuyor ama ben artık yatarrr.. yarın görüşmek dileğiyle sevgiyle kalınn

Müzik gerçekten ruhun gıdası bana göre.
Kimi zaman dertli olduğumda yada çok neşeliysem dinlerim çokta iyi gelir.
Anlatamadığım duygularımı müzik anlatır o an benim için.
Tarzım karışık yalnız kulağıma hoş gelen her tarzı dinlerim :)

bişeye odaklandığımda dikkatimi dağıtan tek şey müzik olduğu için aslında pek aram yok
hani iş yaparken ders çalışırken müzik dinleyen insanlar vardır ya
hep hayretle bakarım onlara:26:
müzik benim için boş vakitte tamamen ona vakit ayırarak yapmam gereken bişey gibi gelir
genelde kafa dinlemek istediğimde falan
ya da özellikle birinin canlı performansını dinlediğimde anlam kazanır
ama pazar günleri karadeniz ezgileriyle kahvaltı yapmak geneksel aile keyfimizdir bizim
bu gelenek hala sürer evimde..
en çok türkü dinlemeyi severim zaman zaman da rock müzik

Her tür mizik dinlerim müzik benim için herşey sabah serviste başlarım taa yatana kadar dinlerim.Hatta temizlik yaparken motive olduğum tek şey... :21: :KK76: müzik olmadan konsantre olamıyorum. Yani vazgeçilmezlerim arasında... :KK76:

X