Mutsuzum

Adige1

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2022
112
49
32
Boşandığımi söylemiştim bir önceki konumda. Destek olan herkese teşekkür ederim. Oğlum sağlıklı ben sağlıklıyım çok şükür. Oğlumla geçirdiğim vakitler en güzel vakitlerim. Bazen ama öyle bir boşlukta hissediyorum ki kendimi. Şu dünyada sanki yapayalnız ve amaçsız. Evet Oğlumu gezdiriyorum fazlası ile onun tek gülüşüne eriyorum. Fakat mutlu aileleri görünce ben neyi başaramadım diyor insan . Elinden gelenin fazlasını yapıp insanın yaşayabilecekken yaşayamadığı şeyler çok koyuyor insana. İsim gücüm yerinde çok şükür. Şımarıklık demeyin lütfen ama yaptığım aktivite vs tat alamıyorum. Sanki hayattan soğudum. Tek varlığım oğlum. Sadece dertleşmek istedim. Kötü yorum yapmayın lütfen 🤲

ömür boyu mutsuz olacağınızın bir garantisi yok belki mutlu gördüğünüz insanlarda eskiden çok mutsuz bireylerdi bir gün sizde onlar gibi mutlu olabilirsiniz

Kim sizi neden yargılsın ki. Duygularınız sizin duygularınız ve öyle doğallar ki. Boşanmak ta ölüm gibi bir süreç. Şu an yas sürecindesiniz. Yasında evreleri var ve gitgide acınız küçülüp hayata uyum sağlamaya başlayacaksınız. Yeni hedefler, yeni insanlar girdikçe daha da güzelleşecek herşey. Dilerim ki kalbinizdeki gibi güzel bir hayat sürün oğlunuzla çıktığınız bu yolda elleriniz, kalpleriniz ayrılmadan. İyi insanlarla karşılaşın. Sevin sevilin🙏

Boşandığımi söylemiştim bir önceki konumda. Destek olan herkese teşekkür ederim. Oğlum sağlıklı ben sağlıklıyım çok şükür. Oğlumla geçirdiğim vakitler en güzel vakitlerim. Bazen ama öyle bir boşlukta hissediyorum ki kendimi. Şu dünyada sanki yapayalnız ve amaçsız. Evet Oğlumu gezdiriyorum fazlası ile onun tek gülüşüne eriyorum. Fakat mutlu aileleri görünce ben neyi başaramadım diyor insan . Elinden gelenin fazlasını yapıp insanın yaşayabilecekken yaşayamadığı şeyler çok koyuyor insana. İsim gücüm yerinde çok şükür. Şımarıklık demeyin lütfen ama yaptığım aktivite vs tat alamıyorum. Sanki hayattan soğudum. Tek varlığım oğlum. Sadece dertleşmek istedim. Kötü yorum yapmayın lütfen 🤲
Cok normal hislerin zamanla geçer

Çok teşekkür ederim hepinize 2 yıl geçti boşanalı. Yeni değil ama çocuktan dolayı mecbur iletişim. Bilmiyorum kimseye ne güvenim var ne mecalim ne halim

Beklentilerinizin karşılanmamış olması sizi duygusal boşluğa itmiş diye yorumladım. Hepimizin böyle dönemleri olabiliyor bu süreç de geçicek anın, sahip olduklarımızın ne kadar kıymetli olduğunu anlayabilmemiz için bazen sadece oturup düşünmemiz gerekiyor. Kendinizi iyi hissettiginiz bir hobi, alan bulun. Çocuğunuzla çok mutlu huzurlu olduğunuz bir hayat diliyorum.

Film burada bitmedi hayat devam ediyor ve sana ne getireceğini bilemezsin.Şu hayatta en kötü ve en yanlış şey umutsuz olmaktır.Olma.Ne istiyorsan dua et Allahtan iste sabırla bekle bu sırada da hayatının sadece olumlu yönlerine odaklan.

Doğal süreçler ancak bir psikolojik destek alırsanız daha iyi olur siz ve çocuk için

X