Mutsuz edip te mutlu olunurmu?

İyi kadınlardan erkekler gitmemiş iki gün sonra gelip kk da aldatildim diye konu açar benim suçum neydi diye sorar salak şey

Bu konu başlıgıyla aynı bir konu açmıştım dört beş ay önce. Kimsenin ahı kimse de kalmıyor. Bende benzer bi durum yaşamıştım 3 yıl önce. Bir hafta aralarla sozlendik benden once sozlendi ben evlendim mutluyum çok şükür. O ise mutsuz nişanlısndan ayrıldı. Ve yaşattgni yaşyor :) he bu saatten sonra evlense cok mutlu olsa da umrumda degil o ayrı

sizin konuyu nerde okuyabilirim ?

Boşver gitsin kimle olmak istiyorsa o kişiden hayır gelmezdi evlensen seni aldatsa daha mi iyidi seni gerçekten seven değerini bilen biriyle ol arkandan is çeviren hilekar biriyle değil

Valla bir tanidigim var 5senedir cok mutlu. Ama kimlerin canini yaktilar ana ogul.ne beddualar ne ahlar aldilar. Ben bu duzeni anlamadim yani ne zaman o beddualar cikcak. Genc kizin evlilik hayalleriyle oynayip nisani atip baskasiyla hemen evlenip 5senedirde mutlu mutlu yasiyolar. Kavga etmiyolarmi evet ediyolar ama her evlilikte oldugu gibi.ustune bide cook Istedikleri bir bebeklede sevindirdi allah onlari.
Hani zenginin parasi zugurtun cenesini yorarmis diye bir ata sozu var ya o hesap.
Artik hayirlisi boyleymis diyip bosvercen.
Kotuye bisey olmuyo bizzat goruyorum hatta kotu kotuluklerine devam ediyo.
Belki oteki tarafta cezasini ceker bilemeyiz ama en guzeli bosvermeye calismak.
Onlar evlenip cocuk yapmaya calisirken siz kendinizi guzel yillarinizi onlara uzulup beddua ederekmi gecirceksiniz. Onlarin ruhu bile duymuycak olan gene size olcak. En guzelo sizde size gercekten deger veren birini bularak yaparsiniz.

şer diye gördugumuz olayların icinde hayir vardin seni bu adamdan kurtardıgı icin kadina tesekur et

Bence sevinin evli olsaydınızda, uzun yıllarnızı birlikte geçiripte yine bu iğrençlikle karşılaşabilirdiniz. O zaman daha sarsıcı olurdu seçiminizin sancısı bırakında o çemkiren kadın düşünsün belasını bulmuş o adamla ne hali vasa görsünler :)

Cok haklisiniz! En guzel intikam mutlu ve basarili olarak alabilirim. Onlara inat mutlu olmaya cabalamiyorum, gercekten de mutlu olmaya cabaliyorum.

n
Boşver gitsin kimle olmak istiyorsa o kişiden hayır gelmezdi evlensen seni aldatsa daha mi iyidi seni gerçekten seven değerini bilen biriyle ol arkandan is çeviren hilekar biriyle değil
Sukrediyorum bu adamla ayrildigima. Kisiklisiz, zayif adamis cok tiksiniyorum ondan. ilk bashka kizla yakaladigimda Kurana elini koyup "Kuran ustune yemin ediyorum bir daha boyle seyler yapiycam" demisti. ben oyle yemin et de dememistim kendisi etmisti. Sonradan bu yaptigini soyle acikladi " Sen zaten yeminime inanmamistin, Abdestim de yoktu, o yeminim gecerli degil "

İyi kadınlardan erkekler gitmemiş iki gün sonra gelip kk da aldatildim diye konu açar benim suçum neydi diye sorar salak şey

ben annemin kuzeni var, oglunu evlendirmisti bir kac sene once. Evlenir evlenmez oglu trafik kazasi gecirdi, kimse olmedi ama 2-3 tane arabaya carpmis ve parcalamis hepsini. Baya bir masrafa girdiler odediler. Karisi hamile kalmisti sonra doguma az kala kanama baslamis doktora goturunce, icindeki cocuk kana bogulmus ve olmus, amelyatla cocugu aldirtilar, ama kanama hic durmuyordu, Doktorlar da kan durmuyor, kiz olecek kan kaybindan bu yuzden rahmininimi mi yumurtaliginimi mi almislar tamamen. Yani kiz bir daha hamile kalamiycak cocuk sahibi olamiycakmis. Niye oyle olduguna sasirmistik, megerse adamin baska sevgilisi varmis onunla nir evde bile kaliyormus ama annesi gidip te oglunu bu kiz ile evlendirmeye zorlamis. Galiba o kizin ahi cikti vebalini odedi diye dusunduk ogrenince.Oh olsun adama demistim. Ama kizin suchu ne demistim, sonra belki o da birsekilde bir sucu vardi bu olayda diye dusundum basina boyle seyler geldiyse. yada Allahin ona olan sinavi bilmiyorum...

Onunla ilgili herşeyi hayatınızdan çıkartın ve zamana bırakın
Kurslara gidin yeni aktiviteler yapın
Allah a havale ettim dedikten sonra dönüp uğraşmayacaksınız

Onunla ilgili herşeyi hayatınızdan çıkartın ve zamana bırakın
Kurslara gidin yeni aktiviteler yapın
Allah a havale ettim dedikten sonra dönüp uğraşmayacaksınız
doğru söylüyorsunuz, içimde kötü duygular sönmüyor, kemiriyorlar beni istemesem de...

Rabbimin Terazisi Şaşmaz canım kimsenin ahı kimsede kalmaz herkes yaptığını çeker er ya da geç

o hırstaki bir kız düğün laışverişi için bir liste verir bunlara olaylar başlar zaten o evlilikte de hayır kalmaz, alan da kızı almış olur geri de dönemez söz ağızdan çıktı diye.... bir iki kavga etsinler kedi gibi miyavlara başlar adam kapında... Benzeri bana oldu adamla kız ayrı kız hala koca arıyor adam da eski sevgilisine geri döndü (ben olurum o ) ama ben çoktaaan bir ilişkiye başlamıştım zaten...

Sana göre insanlar değillermiş Allah korumuş seni git bir kurban kes bu dönemi de mutlaka profesyonel desetkle atlat ... daha hızlı olur..Allah bir daha böyle acı göstermesin. canım benim rabbim neler ayarlamıştır sana .... ne güzellikler... yola devam ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…