Mutluluk diyeti Hedef 53

PambukPrensess

Guru
Pro Üye
21 Ocak 2013
3.769
2.899
Selamlar kızlar,
Kendime motivayon olsun diye açıyorum sayfayı. Katılmak isteyen olursa buyursun :)
167 boyundayım
61,1 olduğumu bugünkü diyet kararım ile öğrenmiş bulunuyorum. Son günlerde o kadar kontrolsüz yedim ki şaşmamalı bu duruma.
Başkalarına göre kilom normal olabilir ama ben sağlıklı zayıf bedeni seviyorum.
Bekar çocuksuz bir varlık iken normalim 55 kiloydu.
Varmak istediğim nokta 53.
Hadi bakalım.
Başlıyorum.

Benimsediğim beslenme modeli aralıklı oruç olacak.
İlk öğünüm öğle yemeği ( saatimi bekliyorum )
Filtre kahve ile bu arayı geçiştiriyorum bu sebeple.
Hergün 45 dk yürüyüş planlıyorum.
Keşke birde sabahları yoga yapabilsem

Selam bende tam diyet gruplarına bakıyordum. Yeni acılmıs taze konu varken dalayım dedım 🤓
164 e 74 um şuan 😬
Bekar cocuksuz halim 48 di hedefım sımdılık 60 . 4 ay oldu dogum yapalı hamıle kalmaya çalışırken cok kilo aldım. E artık çocuk olduguna göre eskı halimi cok ozledım dönmek istiyorum 🥲
Aralıklı oruc konusunda detay verır mısın? Bana uyarsa beraber yapalım.

Selam bende tam diyet gruplarına bakıyordum. Yeni acılmıs taze konu varken dalayım dedım 🤓
164 e 74 um şuan 😬
Bekar cocuksuz halim 48 di hedefım sımdılık 60 . 4 ay oldu dogum yapalı hamıle kalmaya çalışırken cok kilo aldım. E artık çocuk olduguna göre eskı halimi cok ozledım dönmek istiyorum 🥲
Aralıklı oruc konusunda detay verır mısın? Bana uyarsa beraber yapalım.
Hoşgeldin, Öncelikle hayırlı olsun bebeğin. Sağlıkla sıhhatle büyüsün :KK200:
Aktif emziriyorsan eğer bunu avantaja çevirebilirsin. Emzirme döneminde insan inanılmaz acıkıyor. Ekmekle sofradan kalktığım günler hala aklımda.
Benimkiler artık büyüdü tabi. Ben hamilelik bahanelerine sığınamıyorum :KK53:
Aralıklı oruc diyetin aralıklı oruç saatlerine programlanmış versiyonu.
2 öğünden oluşan bir yeme politikası var. 16 saat açlık 8 saat tokluk süresi gibi.
Daha önce (3yıl) 18 e 6 yı uygulamıştım ben 52,5 a kadar düşmüştüm.
Emziren anne isen senin için uygun olmayabilir. Klasik kahvaltılı sağlıklı bir diyet programı daha uygun olacaktır.

Hoşgeldin, Öncelikle hayırlı olsun bebeğin. Sağlıkla sıhhatle büyüsün :KK200:
Aktif emziriyorsan eğer bunu avantaja çevirebilirsin. Emzirme döneminde insan inanılmaz acıkıyor. Ekmekle sofradan kalktığım günler hala aklımda.
Benimkiler artık büyüdü tabi. Ben hamilelik bahanelerine sığınamıyorum :KK53:
Aralıklı oruc diyetin aralıklı oruç saatlerine programlanmış versiyonu.
2 öğünden oluşan bir yeme politikası var. 16 saat açlık 8 saat tokluk süresi gibi.
Daha önce (3yıl) 18 e 6 yı uygulamıştım ben 52,5 a kadar düşmüştüm.
Emziren anne isen senin için uygun olmayabilir. Klasik kahvaltılı sağlıklı bir diyet programı daha uygun olacaktır.
Teşekkür ederim yok emzıremıyorum maalesef cok cabaladım yavrumda cabaladı ama olmadı 1-2 damla sütüm bu hafta vazgectım cabalamaktan 4 ay ugrastım 🥲 ben cok erken uyanıyorum acıkıyorum sabah ama oglen eve gıdınce kahvaltı yapıyorum yınede. Bı duzen kurabılırım umarım.

Burada da yerimi alayım 😅

Emziren bir anneyim, IF yapıyorum bazen de tek öğün yiyorum. Güncel kilom 56.2, şu anki hedefim 55e inmek. Ondan sonra da 52 kiloyu hedefliyorum. Uzun zamandır 56-57 arasında takıldım, haftada 5 gün spor yapıyorum temiz yemeye çalışıyorum ama kalori saymıyorum canımın çektiğini de yiyorum. Biraz dikkat edip istediğim kiloya inmem lazım artık 🙏🏻
Saat 11:42 henüz sadece filtre kahve içtim, 3 günlüğüne düşük kalori diyeti yapacağım iki gündür ipin ucu kaçmıştı 😅

Burada da yerimi alayım 😅

Emziren bir anneyim, IF yapıyorum bazen de tek öğün yiyorum. Güncel kilom 56.2, şu anki hedefim 55e inmek. Ondan sonra da 52 kiloyu hedefliyorum. Uzun zamandır 56-57 arasında takıldım, haftada 5 gün spor yapıyorum temiz yemeye çalışıyorum ama kalori saymıyorum canımın çektiğini de yiyorum. Biraz dikkat edip istediğim kiloya inmem lazım artık 🙏🏻
Saat 11:42 henüz sadece filtre kahve içtim, 3 günlüğüne düşük kalori diyeti yapacağım iki gündür ipin ucu kaçmıştı 😅
Hoşgeldiin
Ne güzel rakamlar onlar öyle.
Spor olarak ne yapıyorsun ?

Sabah iki haşlanmış yumurta, beyaz peynir, filtre kahve, öğlen kabak tarator, akşam vicdan çorbası. Saat 17:00de son öğünü yedim, sabah da olabildiğince geç yemeye çalışacağım 😊

Sabah iki haşlanmış yumurta, beyaz peynir, filtre kahve, öğlen kabak tarator, akşam vicdan çorbası. Saat 17:00de son öğünü yedim, sabah da olabildiğince geç yemeye çalışacağım 😊
Hoşbuldum 😊
68 kilodan buralara kadar geldim 🙏🏻
4 gün ağırlık çalışıyorum dumbbelller ile, 1 gün kardiyo yapıyorum, ladder isimli bir uygulamadan.
Boyunu öğrenebilir miyim o_O
Hiç duymadım o uygulamayı bakayım ben de.
Şuan sadece akşam yürüyüşü yapmaya müsaitim. Dün akşam köpeğimle yürüyeyim dedim koklamadık taş bırakmadı pişman etti çıkardığıma, hiç verimli hissetmedim :KK12:

Günaydınn, güzel kapalı, hafif yağmurlu ,sıcak olmayan ,kasvet görünümlü ,mükemmel gün :KK48:

Dün akşam zeytinyağlı kereviz ve köz patlıcan salata yedim.
Akşam yemeğimi saat 19.00 da kapattım.
Güne badem sütlü latte ile başladım.
Şirketin bugünkü öğle yemeği diyetime uygun görünüyor.
Akşam da salata söylerim muhtemelen dışarıda olacağız çünkü.

166 boy 59.8 bu sabah .
hedef 55 54 arasi bana yitir gibi sabah suzme peynir iki dilim etimek kahve ictim herkese hayirli olsun
Temmiz ayinda 56düştüm 1 ayda 3 kilo aldimmmm 😪😪 kolaya sarmistim

X