MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Edoş yeni ciclerin hayırlı olsun kuzucum hepsi çok güzeller :KK16:

O mısırlı soyacaktan ben de aldım ama o kadar şirin ki dayanamayıp kullanmaya başladım şuanki bekar evimde :KK9:

Edoş yeni ciclerin hayırlı olsun kuzucum hepsi çok güzeller :KK16:

O mısırlı soyacaktan ben de aldım ama o kadar şirin ki dayanamayıp kullanmaya başladım şuanki bekar evimde :KK9:

Çok sagol canım benimm :KK16:
Ne güzel aynı oldu soyacaklarımızz :KK16: peki nasıl kullanısı falan güzel mi memnunmusun canım ?

Çok sagol canım benimm :KK16:
Ne güzel aynı oldu soyacaklarımızz :KK16: peki nasıl kullanısı falan güzel mi memnunmusun canım ?

oyy oyy çok feci keskin valla jırtt diye kesip alıyor kabukları hiç bileğini zorlamadan :KK60:

yalnız eline dikkat et ben ilk kullanımlarımdan birinde ufacıcık da olsa parmağımı yaraladım

oyy oyy çok feci keskin valla jırtt diye kesip alıyor kabukları hiç bileğini zorlamadan :KK60:

yalnız eline dikkat et ben ilk kullanımlarımdan birinde ufacıcık da olsa parmağımı yaraladım

:18:bende sakar biri olarak ilk kullanımlarda aklımda hep sen olacaksın canım Özlem demişti diyecegim :KK1: mutfak kazaları ne kadar kacsanda buluyor gerci hele beni :18:

:18:bende sakar biri olarak ilk kullanımlarda aklımda hep sen olacaksın canım Özlem demişti diyecegim :KK1: mutfak kazaları ne kadar kacsanda buluyor gerci hele beni :18:

Ben de çok dikkatsizim edoşum ve canımın kıymetini bilenlerden değilim maalesef elim kanasa peçete sarar devam ederim işime gücüme :26:

Dikkatli ol her ihtimale karşı, bu mısır koçanı olan değil ama başka bir soyucu ile ben işaret parmağımın üst tepesinde ciddiye alınacak kadar bir eti koparmıştım soyucuyla ve iyileşmesi haftalar aldı :KK50: o günden sonra soyucuyla iş yaparken daha bir temkinliyim kuzucum

Ben de çok dikkatsizim edoşum ve canımın kıymetini bilenlerden değilim maalesef elim kanasa peçete sarar devam ederim işime gücüme :26:

Dikkatli ol her ihtimale karşı, bu mısır koçanı olan değil ama başka bir soyucu ile ben işaret parmağımın üst tepesinde ciddiye alınacak kadar bir eti koparmıştım soyucuyla ve iyileşmesi haftalar aldı :KK50: o günden sonra soyucuyla iş yaparken daha bir temkinliyim kuzucum

Aslında o güzel birsey canım bende aslında yeni yeni belirmeye basladı ama kücük yaralarda..birazcık yara büyüyünce gördügüm an basım dönüyo işi falan bırakıyorum :KK53::KK31:
Offf canım benim sende dikkat et valla yavas yavas yapalım en iyisi :KK31:

Eda cım ne kadar güzel şeyler almışsın Allah hepimize çok para versin daha çok alalım :KK52:

Yine ikeada gezinirken bu sefer sevdigim bu peçetelige bayıldı ve mutlaka alalım diye sahiplendi :KK1: bende ilk baslarda beyaz olan mı bu mu diye kararsız kalmıstım zaten artık ikiside oldu :KK1:

Eki Görüntüle 791486

Düşündümde ikeadan ne cok şey aldık dahada aklımda bir sürü şey var özellikle ev yerleştirmeye yakın alınacaklar :44:
Ben duramadım yine büyük boy mor peçete aldım :KK17: bende bunu çok sevdim..ama artık kendime söz verdim ikeanın pembe peçeteleri tekrar gelirse onlardan alırım yoksa bu son peçetem benim çok begensemde almak yok :KK45:

Eki Görüntüle 791487

Edacım hayırlı olsun yeni aldıkların, çook güzeller.
Peçetelerin rengi harika..:nazar:
Ben de ikeanın o beyaz, güllü peçeteliğinden, beyaz tepsisinden istiyorum ama ikea yok kiiiiiiiiiii:KK50::KK31:
soyacağınızdan ben de alacaktım çok kararsız kaldım ellerim küçük zaten rahat eder miyim bilemedim ama pek güzel ya:KK8:
Güle güle kullan hepsini canım.
Bu arada iş durumun noldu canım var mı bir gelişme?

Edacım hayırlı olsun yeni aldıkların, çook güzeller.
Peçetelerin rengi harika..:nazar:
Ben de ikeanın o beyaz, güllü peçeteliğinden, beyaz tepsisinden istiyorum ama ikea yok kiiiiiiiiiii:KK50::KK31:
soyacağınızdan ben de alacaktım çok kararsız kaldım ellerim küçük zaten rahat eder miyim bilemedim ama pek güzel ya:KK8:
Güle güle kullan hepsini canım.
Bu arada iş durumun noldu canım var mı bir gelişme?

Canım benim cok sagolll :KK54::KK54:
İnternetten alsan canım uymaz mı :44:
Al canım benim eller kocaman gerci :KK9: gecen arkadasta havuc seklinde olanı denedim cok rahattı :KK16:
İş konusu kafayı yedirecek bana :KK43: Evliligi öne almaya calıstık şükür olacak gibi ama ben eksikleri nasıl alırım bilmiyorum oldugum yerde sayıyorum o kadar bozuldu ki psikolojim :KK14: düşünmekten cıldırmak üzereyim :KK14:

Canım benim cok sagolll :KK54::KK54:
İnternetten alsan canım uymaz mı :44:
Al canım benim eller kocaman gerci :KK9: gecen arkadasta havuc seklinde olanı denedim cok rahattı :KK16:
İş konusu kafayı yedirecek bana :KK43: Evliligi öne almaya calıstık şükür olacak gibi ama ben eksikleri nasıl alırım bilmiyorum oldugum yerde sayıyorum o kadar bozuldu ki psikolojim :KK14: düşünmekten cıldırmak üzereyim :KK14:

İkeanın internet sitesine bir bakayım canım.
Aa havucunu görmemiştim o da güzel olur.
Görüştüğün işler olmadı mı tatlım? Sıkıntı yapma Rabbim evlenene, yuva kurana yardım edermiş. Taksitlerle alırsınız yavaş yavaş.Evlenmeden önce borçlar bitse süper olur ama bu zamanda o çok zor:KK31: Düşünüp üzme kendini:KK19: Hem bak erken evleneceksiniz inşallah ne güzellllllllll:KK52::KK52:

Canım topiğini yeni farkettim. ÇEyizini güzel günlerde kullan inşallah her şeyi özene bözene seçmişsin çok güzeller..

Ama merak ettim 2 yıl demişsin. 2 yıl bu kadar eşyayı nerde tutucan, ay ben evlenirken bile bu kadar şey almadım aceleye gelmesin ihtiyaç dışı şeyler almiyim diye. Sadece çok gereklileri aldım. sonra laızm oldukça IKEA'ya attım kendimi :) Tabi bunun da bi iyi tarafı var mesela bir anda süzgece ihtiyac oldugunda benim makarnyı nası süzeceginle ilgili taktikler geliştirmeye çalişmicaksın. :KK70:

Çalışıp kendi bütçenle yavaş yavaş bir şeyler yapmaya çalışıyorsun heralde. Yanlış anlama hoşuma gitti. Allah mesut etsin sizi :)

İkeanın internet sitesine bir bakayım canım.
Aa havucunu görmemiştim o da güzel olur.
Görüştüğün işler olmadı mı tatlım? Sıkıntı yapma Rabbim evlenene, yuva kurana yardım edermiş. Taksitlerle alırsınız yavaş yavaş.Evlenmeden önce borçlar bitse süper olur ama bu zamanda o çok zor:KK31: Düşünüp üzme kendini:KK19: Hem bak erken evleneceksiniz inşallah ne güzellllllllll:KK52::KK52:

Bak canım toplu alırsan kargoda uyguna gelmis olur sanırım..o kadar güzel şeyler varki ilk gittigimde bu ne böyle ben buradan hic birsey almam bulamıyorum demiştim :KK1: 2. gittigimde 1-2 şey aldım 3. gittigimden beri herseyi almak istiyorum :KK1: artık yabancılamıyorum ikayı tabi :KK1: ama sanırım bir daha ki alısverişim dügüne yakın olur diye düşünüyorum eksikler için inşallah tutarsam kendimi :KK1:
Yok canım yok böyle birsey ya :KK14: resmen bi sorun var gecen arkadasımda geldi benimle eda %100 oldu kesin diyordu ama yine olmadı aramadılar saka gibi :KK14: eskiden böylemiydi ya hemen iş bulurdum işsizlik nedir diye kızardım insanlara :KK14: ama buymus ögrendim morelin bozuldukca daha zor oluyor iş bulmak :KK14:
Aslında 1-2 elektrikli ev aleti için evkuramı gitsem diyorum (kredi kartı kullanmıyoruz da) ama orada fiyatlar kat kat fazladır sanırım :KK31:İyi ki bu kadar çeyizi almısım diye şükrediyorum yoksa ciddi anlamda kafayı yerdim ben :KK1: İnşallah canım ya hayırlısıyla planlar bi olursaaa :21::KK76::KK64:

Canım topiğini yeni farkettim. ÇEyizini güzel günlerde kullan inşallah her şeyi özene bözene seçmişsin çok güzeller..

Ama merak ettim 2 yıl demişsin. 2 yıl bu kadar eşyayı nerde tutucan, ay ben evlenirken bile bu kadar şey almadım aceleye gelmesin ihtiyaç dışı şeyler almiyim diye. Sadece çok gereklileri aldım. sonra laızm oldukça IKEA'ya attım kendimi :) Tabi bunun da bi iyi tarafı var mesela bir anda süzgece ihtiyac oldugunda benim makarnyı nası süzeceginle ilgili taktikler geliştirmeye çalişmicaksın. :KK70:

Çalışıp kendi bütçenle yavaş yavaş bir şeyler yapmaya çalışıyorsun heralde. Yanlış anlama hoşuma gitti. Allah mesut etsin sizi :)

Çok tesekkür ederim :KK16:
Bu topigi acalı 7 ay olmus canım ve biz Allah nasip ederse önümüzdeki nisan-mayıs gibi düşünüyoruz tahminlerimizden erken alınacak inşallah..
Hep ihtiyacım olacak seyleri almaya calıstım :44:Mutlaka eksik cıkacaktır tabi olmazsa olmaz :KK1: tabi ya makarnayı rahatlıkla süzebiliriz :KK9:
İşsizim canım 5 ayı gecti sanırım :KK14: biraszda benim tembelligimden..
Şimdi iyiki bunları almısım diyorum ben cok zor karar veririm..aynı ürünü bile uzun süre incelerim kusuru vs varmı diye :26: o yüzden hem zaman acısından hemde maddi acıdan iyi oldu benim için..şu zamanda baslasaydım imkan yok alamazdım bunları :KK50: para biriktirme desen yapamıyo insan evin ihtiyacı olunca eldekiler gidiyor..Amin cok tesekkür ediyorum :KK16:Yuvanda eşinle hep mutlu ol inşallah :KK16:

Kızlar bu ürünü yeni almadım ben kücükken bekodan ilk çeyizin diye hediye vermişlerdi :KK1: rezistansı gizli degil ve beyaz renk diye istemiyordum ama begendigim 120 tlden yüksek olunca almamaya karar verdik..Birden gözümede hos gelmeye basladı nedense veee hep dısladıgım çeyizimi sonunda sahiplendim :KK9: artık o bizim :KK1:

$Bbeko-bkk-2114-y-en-ucuz-su-isitici-kettle.jpg

Son düzenleme:
Kızlar bu ürünü yeni almadım ben kücükken bekodan ilk çeyizin diye hediye vermişlerdi :KK1: rezistansı gizli degil ve beyaz renk diye istemiyordum ama begendigim 120 tlden yüksek olunca almamaya karar verdik..Birden gözümede hos gelmeye basladı nedense veee hep dısladıgım çeyizimi sonunda sahiplendim :KK9: artık o bizim :KK1:

Eki Görüntüle 811002
Hayırlı olsun o halde güle güle kullan :nazar:

Canım ben evkurdan aldım takımımı filan, elektronikleri bilmiyorum ama sor bence oraya da mutlaka.
Su ısıtınızı da güle güle kullanın, hediye candır:KK9:
İkeanın sitesine de baktım istediğim birkaç şey vardı ama almadım toplu almak istiyorm birkaç şeyi.
Planlar da inşallah gerçek olur canım inşallah.:KK31:

Canım ben evkurdan aldım takımımı filan, elektronikleri bilmiyorum ama sor bence oraya da mutlaka.
Su ısıtınızı da güle güle kullanın, hediye candır:KK9:
İkeanın sitesine de baktım istediğim birkaç şey vardı ama almadım toplu almak istiyorm birkaç şeyi.
Planlar da inşallah gerçek olur canım inşallah.:KK31:

Canım sordum gecen haftaydı sanırım hersey cok pahalıydı :26: ama şarjlı süpürgede indirim var demişti aslında piyasa fiyatı gibiydi hatta biraz daha pahalı :KK1: mesela emsanın sabit fiyat varya üstüne fiyat koyamıyorlar yada tac ürünlerindede öyle :44: ama fiyatı belli olmayana +++ fiyat koyuyorlar :KK31: hee bazen indirime denk geliyo piyasa fiyatına taksitle almıs oluyorsun :44:
Dimi canım ya :KK1: bozulunca atarım diyorum ama böyle sakınmayıncada kesin bi ömür idare eder bizi :KK9:
Evet canım toplu almak iyi olur hem belki izmir yada istanbula gidersen oradan yaparsın alışverişini :KK16: baska nerede var bilmiyorum da :KK1:
İnşallah canım :KK31:

Canım sordum gecen haftaydı sanırım hersey cok pahalıydı :26: ama şarjlı süpürgede indirim var demişti aslında piyasa fiyatı gibiydi hatta biraz daha pahalı :KK1: mesela emsanın sabit fiyat varya üstüne fiyat koyamıyorlar yada tac ürünlerindede öyle :44: ama fiyatı belli olmayana +++ fiyat koyuyorlar :KK31: hee bazen indirime denk geliyo piyasa fiyatına taksitle almıs oluyorsun :44:
Dimi canım ya :KK1: bozulunca atarım diyorum ama böyle sakınmayıncada kesin bi ömür idare eder bizi :KK9:
Evet canım toplu almak iyi olur hem belki izmir yada istanbula gidersen oradan yaparsın alışverişini :KK16: baska nerede var bilmiyorum da :KK1:
İnşallah canım :KK31:

O zaman ben emsanı bu yüzden uyguna almışım ordan:KK31: Yani aynıydı hemen hemen. Başka yerlere bak canım. eskiden bizim orda tekzen vardı çok uygundu elektronik eşyalar. Sonra kapattılar çok üzüldüm ikea gibiydi her şey vardı. İstanbula bir ihtimal yolum düşerse gitmeyi çok istiyorum yaa. Sanırım çeyiz mağazalarını gezerim sadece:KK1:

O zaman ben emsanı bu yüzden uyguna almışım ordan:KK31: Yani aynıydı hemen hemen. Başka yerlere bak canım. eskiden bizim orda tekzen vardı çok uygundu elektronik eşyalar. Sonra kapattılar çok üzüldüm ikea gibiydi her şey vardı. İstanbula bir ihtimal yolum düşerse gitmeyi çok istiyorum yaa. Sanırım çeyiz mağazalarını gezerim sadece:KK1:

Tekzen bizim burada var canım:KK52: kapanmadıysa :KK1: teknosa gibi yerlerde uygun oluyor canım ama dedigim gibi taksit olsa ahh :KK16: gerci ben uzun vadeli taksit istemiyorum 5 taksit dedigim zaman cok uygun olmuyo onun yerine para biriktirip yavas yavas alsamda aynı :44: elektrikli süpürgeyi en sona bırakıcam..önce mikser ve şarjlı süpürge alırım sanırım sonra ütü ve tost makinesi :KK31: ne coklar dimi sanki bunları alınca bitiyor mu :KK31:işsizim ve bol dertliyim :44::KK1: Gel canım gel ikeayı gezmen baya zaman alır zaten :KK52:

X