MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

arkadaşlar bişey sormak istiyorum kesinlikle kimse yanlış anlamasın art niyetten falan değil sadece meraktan evlenmenize 1.5- 2 yıl var ve peçetenizi bile mi aldınız

Kızlar hatta şu şekilde yaptım :KK1:

$page.jpg $eda.jpg

Annem önce 1. dedi sonra 2. daha uyumlu dedi kızlar sizce hangisi ? bu hafta bi ihtimal bakırköy pazarına gidebilirim görürsem alsam diyorum :44: ama hangisi :44:

Son düzenleme:
arkadaşlar bişey sormak istiyorum kesinlikle kimse yanlış anlamasın art niyetten falan değil sadece meraktan evlenmenize 1.5- 2 yıl var ve peçetenizi bile mi aldınız

Evet canım :KK16: bu kişiye baglı aslında biz soframızı pecetelerle renklendirmeyi hayal ediyoruz :KK16: yani bizim için bir tabak kadar önemli pecete :KK1: ve bu bir tür bagımlılık gibi 2 tane alınca duramıyor insan :KK1:

İnşallah canım :KK1:
Yok yok canım alma hic bu sefer 2 tanede dedigin gibi yorgan alman lazım gerek yok zaten ne kadar misafir gelir ki :44: baska ciciler al neler eksik ?

Birde kızlar size ne sorucam sizce hangi bardak misafir için uygun kendim set yapıcam ya hani :KK1: yada ikiside uygun degil sıkkı bulunmaktadır
Eki Görüntüle 734017

1. alırsam aynı sıradaki ikisini alıcam ama 2. modeli alırsam ayaklı olanı alıcam yanındakini bir kısa ve genis boyunu alıcam sizce hangisi daha uygun :44:ilkten 2. modelin desenini bizim tabaklardaki desene (içerisinde resimden zor görünen desene :KK1:) benzettim sonrada 1. daha güzel geldi :KK16:

Orası neresi kızzz al al bir tane daha al canım :KK16:
Masallah bak bizim kızın hic nevresimi yok :KK50: 13 adet :KK30::KK1::KK1::KK1: ayyy kızlar dün linenste bir nevresim gördük arkadasla bayıldıkkk 100 tl ama şuan işsiz olunca o pahalı geldi :KK53: (aslında gayet uygun :KK1:)
bebegim ben 1. bardaklari begendim digerleri cok klasiklesti her yerde goruyorum bu aralar. nevresim olayini kapattim edosum ya aslinda bitanede english homda kestirdim gozume ama bu isin sonu yok aldikca alasim geliyo durduramiyorum kendimi o 13 ü kullanacakmiyim acaba diye soruyorum kendime gerci ben kesin kullanirim hep degistirerek böcegimle olunca zor gelmez diye dusunuyorum :KK16::KK69: hangisi kiz anneler gunu icin cikarmisti hitane onu diyorsan gozumdwn kacmadi :KK1: bide internete ozel indirimi vardi linensin bi bakmadiysan bak canim ordada %30 olmasi lazim etti sana 70 lira:KK1:

Benden aynı şeyi beklemiyorsundur inşallah :26: tek bardakla çay, çorba,meşrubat içeceksin :KK36:

Zaten daha farklısını görürsem :KK53: böyle kalırım :KK1:

bebegim ben 1. bardaklari begendim digerleri cok klasiklesti her yerde goruyorum bu aralar. nevresim olayini kapattim edosum ya aslinda bitanede english homda kestirdim gozume ama bu isin sonu yok aldikca alasim geliyo durduramiyorum kendimi o 13 ü kullanacakmiyim acaba diye soruyorum kendime gerci ben kesin kullanirim hep degistirerek böcegimle olunca zor gelmez diye dusunuyorum :KK16::KK69: hangisi kiz anneler gunu icin cikarmisti hitane onu diyorsan gozumdwn kacmadi :KK1: bide internete ozel indirimi vardi linensin bi bakmadiysan bak canim ordada %30 olmasi lazim etti sana 70 lira:KK1:

ben hala çok kararsızım biraz ertelesem mi ne :KK1: sakın canım gercekten yok sonu sürekli yenileri cıkıyor ve cıkacak :KK1: valla nette baktım ama bulamadım canım english home desenleri gibi :KK16: oda kredi kartı ister :KK1: neyse ben bekliyim almıyım canım ve sende alma :KK1:

oyy ya bu peceteden geltatta gormustum hemde biirr suru vardi damla oraya bi bak tatlim hatta bendemi bitane daha alsam dedim sonra vazgectim dekupajlarida bu peceteden yaptim ben deseni cok guzel gercekten:KK16:

ben alip yollarim kiz sana :KK16:

tatlim bende edos gibi dusunuyorum benimde hic tek kisilik yok almayi dusunmuyorum misafir icin sadece 2 adet 4 mevsim set alacagim yazin pike kisin nevresim olarak kullanacagim yeter zaten pike ve ayriyetten nevresim almama gerek kalmayacak zaten kirk yilda bir misafir geliyor heryer nevresim pike dolmasin :KK1::KK9: malum ben nevresim isine girince cikamiyorum kendimi kaybediyorum 11 tane nevresimim oldu ya :KK52::KK52: 2tabede 4 mevsim set 13 oldu :KK52::KK52::KK52:

canım ben Amasya'dayım maalesef burada geltat da yok gittat da :KK9:

sağol tatlım benim almış kadar oldun :KK16:

zaten tereddütteydim canım gerekir mi gerekmez mi derken vazgeçtim siz haklısınız çift kişilikleri 1 2 fazla alırım gerekirse misafire kullanırım gerekmezse biz kullanırız :KK9:

maşallah şekerim ben daha tam girmedim bu işe ama en fazla 4 tane alırım diyordum 1 de kırk yılda bir kullanmalık saten nevresimim var :KK9: 1 tane 4 mevsim set var 1 tane daha almayı düşünüyorum bana fazla bile geliyor :KK9:

ya adı üstünde dört mevsim ama ben yinede daha ferah olur diye 2 tanede pike takımı alacaktım ne yapsam ki kafam karıştı :44:

kızlar gülmeyin bu arada ben kendi ihtiyaçlarımdan önce misafir takımı derdine düştüğüm için misafirler içinde birkaç tane pikem mevcut hani şu kapitoneli gibi olanlardan :KK1:

İnşallah canım :KK1:
Yok yok canım alma hic bu sefer 2 tanede dedigin gibi yorgan alman lazım gerek yok zaten ne kadar misafir gelir ki :44: baska ciciler al neler eksik ?

Birde kızlar size ne sorucam sizce hangi bardak misafir için uygun kendim set yapıcam ya hani :KK1: yada ikiside uygun degil sıkkı bulunmaktadır
Eki Görüntüle 734017

1. alırsam aynı sıradaki ikisini alıcam ama 2. modeli alırsam ayaklı olanı alıcam yanındakini bir kısa ve genis boyunu alıcam sizce hangisi daha uygun :44:ilkten 2. modelin desenini bizim tabaklardaki desene (içerisinde resimden zor görünen desene :KK1:) benzettim sonrada 1. daha güzel geldi :KK16:

Orası neresi kızzz al al bir tane daha al canım :KK16:
Masallah bak bizim kızın hic nevresimi yok :KK50: 13 adet :KK30::KK1::KK1::KK1: ayyy kızlar dün linenste bir nevresim gördük arkadasla bayıldıkkk 100 tl ama şuan işsiz olunca o pahalı geldi :KK53: (aslında gayet uygun :KK1:)

sayende vazgeçtim tatlım aslında daha kendi nevresim takımlarım alınacak sadece 1 tane saten nevresimlerden almıştım yatak örtümü alırken nevresim konusunda daha yolun başında sayılırım yani :KK55:

canım bu dıamond bardakları bende çok beğeniyorum buralarda denk gelirsem morundan ve kırmızısından almak istiyorum özel sofralarımız için :KK1:

bardak konusu benim içinde büyük muamma biliyorsun büyük setlerden almazsam bende böyle bir takım yapabilirim sen önce yaparsan bana da örnek olursun :KK9:

ama yinede bu seçenekler içinde ben olsam 1.yi seçerdim hem şeklini beğeniyorum hem her şeyle uyar hemde bana göre daha kullanışlı desenli bardakların boyalarının çıkma ihtimali beni fazlasıyla geriyor :KK53::KK9:

canım ben Amasya'dayım maalesef burada geltat da yok gittat da :KK9:

sağol tatlım benim almış kadar oldun :KK16:

zaten tereddütteydim canım gerekir mi gerekmez mi derken vazgeçtim siz haklısınız çift kişilikleri 1 2 fazla alırım gerekirse misafire kullanırım gerekmezse biz kullanırız :KK9:

maşallah şekerim ben daha tam girmedim bu işe ama en fazla 4 tane alırım diyordum 1 de kırk yılda bir kullanmalık saten nevresimim var :KK9: 1 tane 4 mevsim set var 1 tane daha almayı düşünüyorum bana fazla bile geliyor :KK9:

ya adı üstünde dört mevsim ama ben yinede daha ferah olur diye 2 tanede pike takımı alacaktım ne yapsam ki kafam karıştı :44:

kızlar gülmeyin bu arada ben kendi ihtiyaçlarımdan önce misafir takımı derdine düştüğüm için misafirler içinde birkaç tane pikem mevcut hani şu kapitoneli gibi olanlardan :KK1:

sayende vazgeçtim tatlım aslında daha kendi nevresim takımlarım alınacak sadece 1 tane saten nevresimlerden almıştım yatak örtümü alırken nevresim konusunda daha yolun başında sayılırım yani :KK55:

canım bu dıamond bardakları bende çok beğeniyorum buralarda denk gelirsem morundan ve kırmızısından almak istiyorum özel sofralarımız için :KK1:

bardak konusu benim içinde büyük muamma biliyorsun büyük setlerden almazsam bende böyle bir takım yapabilirim sen önce yaparsan bana da örnek olursun :KK9:

ama yinede bu seçenekler içinde ben olsam 1.yi seçerdim hem şeklini beğeniyorum hem her şeyle uyar hemde bana göre daha kullanışlı desenli bardakların boyalarının çıkma ihtimali beni fazlasıyla geriyor :KK53::KK9:

İlahi :KK1:gittat :KK9:
Bırak canım kendine al artık misafiri çok düşünme :KK19: ben misafir takımı derken bile kendimizi düşünüyorum :KK1:
Evet sen artık kendine nevresim al canım :KK1::KK1:
Kız valla sen olmasan bu bardaklarını adını bile bilemezdim :KK1: 2-3 oldu senden ögrendiklerim :KK1: Ya işte kafamı karıstıran 2 soru annem 2. bardagın yemek takımına daha uygun oldugunu söylüyo 2. olarakta ben bu dıamond :KK9: bardagın kırmızısını cok begeniyorum :44:
2. takımı alırsam 1. takımında kırmızısını 6 kişlik alırım..
1. takımı alırsam kırmızıyı unuturum ama buda daha mı şık duruyor ne :KK25:

bayadır takip edemiyordum güncelleme yapmıssın edacım hepsi birbirinden güzel huzurla aşkla kullanmak nasip olsun inşallah dilediğin herşey gönlünce olsun canım benimm :KK16:

Kızlarrr sonunda bardak konusuna karar verdim :KK16: ve dün migrosa girmiştik baktım istedigimiz bardaklarrrr :KK52: birde üstüne %25 inidirim varmıs hemen aldık 2 takım 12 kişilik oldu..birde şimdi aynı modelin gösterdigim kadehini alacagız :KK16: dün gittigimiz migrosta kadehin kücük boyu varmıs meger aynı kadeh 2 boy olarak satılıyormus bende almadım daha sonra büyük boyunu alacagız :KK16:inşallah onuda indirimli bulurum :KK16:
$52988.jpg
Dün eve dönerken bunu buldum sadece 1 tane kırmızı vardı onuda aldımm :KK16:

$Fotoğraf2030.jpg

Son düzenleme:
Bardaklar konusunda kararsızdın canım en son konuştuğumuzda.
Gerçekten çok şık bir model almışsın.
Kalpli Kaseenede bayıldımm.
6'lı Kaselerde eklenmiş :))

Hepsini mutlulukla kullan İnşallah:KK16:

Bardaklar konusunda kararsızdın canım en son konuştuğumuzda.
Gerçekten çok şık bir model almışsın.
Kalpli Kaseenede bayıldımm.
6'lı Kaselerde eklenmiş :))

Hepsini mutlulukla kullan İnşallah:KK16:

Evet perimm baya kararsız kalmıstım ama bunları daha cok begendim kadehlerinide alınca tamamdır :KK16:
Sağol canım benimmm :KK54:

Edoşum bardağın hayırlı olsun, 1.yi seçmen daha iyi olmuş canım.
Ayrıca kalpli tabağın çok şekeeer:nazar: Aşkla kullan :KK34:
Bir de çeyizine tekrar baktım gerçekten beğendiğim çok şey oldu, battaniyeni nerden aldığını öğrenebilir miyiiim :)

Son düzenleme:
X