MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

onlardan evde de kullanıyoruz canım gerçekten çok kullanışlılar :KK12:

tabak çanak gördüğümde dayanamıyorum yaa almayacağım artık diyorum birde bakıyorum ki yine toplamışım elime :KK9:

birde ya 6lı olacak ya 12li azını da kabul etmiyorum :KK9:

artık annemden utanıyorum oda diyor atacak yer arayacaksın bunları diye :KK14:

uymayayım değil mi vereyim anneciğim kullansın :KK1::KK1::KK1:

Ben toplayacak tabakta bulamıyorum artık sanki :44: arayınca bulunmuyor bugün 3-4 yere baktım sende olan o kalpli mini kaselerden ama bulamadım :44: ona benzer ürünlerin oldugu yer ben ne oldugunu anlayana kadar ürünleri bitirmis neredeyse :KK9:
Ben çok şükür öyle degilim canım hatta 2 kişilik aldıklarımda cok malum :KK1:
Ama aşkla alınca kullanılır ya :KK16:
Kız ben yeni tabak alma anlamında demistim ama tamam ver mutlu olsun kadın :KK1:

Hepsi de çok güzel iyi günlerde kullan.

Çok teşekkür ederimm :KK16:

Son düzenleme:
Ben toplayacak tabakta bulamıyorum artık sanki :44: arayınca bulunmuyor bugün 3-4 yere baktım sende olan o kalpli mini kaselerden ama bulamadım :44: ona benzer ürünlerin oldugu yer ben ne oldugunu anlayana kadar ürünleri bitirmis neredeyse :KK9:
Ben çok şükür öyle degilim canım hatta 2 kişilik aldıklarımda cok malum :KK1:
Ama aşkla alınca kullanılır ya :KK16:
Kız ben yeni tabak alma anlamında demistim ama tamam ver mutlu olsun kadın :KK1:

o kalpli olanları nette görüyordum arayıp bulamamıştım bir gün hiç tahmin etmediğim bir mağazada karşıma çıktı bende o tarz reçellik çok olduğu için incelemeden yanından geçerken öyle bi gülümsedi ki bana görmen lazım ben seninim beni al diyordu sanki :KK16::KK9:

inşallah seninde karşına çıkar canım :KK16:

2 kişilik setlerimde şöyle geçenlerde biri büyük biri küçük 2 tane yaprak şekilli tabak aldım eve geldim nete bakarken bu yapraklı tabakları servis tabağı gibi kullanmışlar çok hoş olmuş şimdi küçük boyundan 1 tane daha alıp büyüğü salata tabağı küçükleri de servis tabağı gibi kullanmayı düşünüyorum al sana 2 kişilik bir set :KK1:

birde böyle kullanabileceğim 1 tanesi minik güllü 1 tanesi düz beyaz 3lü kaselerim var bunlarda 2 kişilik makarna ve salata setlerim:KK1::KK1:

bana da öyle geliyor her aldığımı çok özenerek aldım kullanırken de özenirim çünkü şuan saklarken bile bana yük gibi gelmiyor :KK6:

vereyim değil mi ama sona doğru vereyim ki yerini doldurmaya kalkmayayım :KK1::KK1::KK1:

o kalpli olanları nette görüyordum arayıp bulamamıştım bir gün hiç tahmin etmediğim bir mağazada karşıma çıktı bende o tarz reçellik çok olduğu için incelemeden yanından geçerken öyle bi gülümsedi ki bana görmen lazım ben seninim beni al diyordu sanki :KK16::KK9:

inşallah seninde karşına çıkar canım :KK16:

2 kişilik setlerimde şöyle geçenlerde biri büyük biri küçük 2 tane yaprak şekilli tabak aldım eve geldim nete bakarken bu yapraklı tabakları servis tabağı gibi kullanmışlar çok hoş olmuş şimdi küçük boyundan 1 tane daha alıp büyüğü salata tabağı küçükleri de servis tabağı gibi kullanmayı düşünüyorum al sana 2 kişilik bir set :KK1:

birde böyle kullanabileceğim 1 tanesi minik güllü 1 tanesi düz beyaz 3lü kaselerim var bunlarda 2 kişilik makarna ve salata setlerim:KK1::KK1:

bana da öyle geliyor her aldığımı çok özenerek aldım kullanırken de özenirim çünkü şuan saklarken bile bana yük gibi gelmiyor :KK6:

vereyim değil mi ama sona doğru vereyim ki yerini doldurmaya kalkmayayım :KK1::KK1::KK1:

İnşallah benimde karsıma cıkarr :KK16:
Bende olan yapraklardan mı :KK52: bende gecen nette gördüm altınada ikeanın amerikan sersini koymustu birde senin kalpli kaselerinden vardı acaba aynı resim mi yada aynı şeyi mi anlattık :KK1:
Ohh yine cıktı iki kişilik bir set :KK1:
Tamam canım en sonunda bakarsın hala gözüne fazla gelirse verirsin :KK1:

İnşallah benimde karsıma cıkarr :KK16:
Bende olan yapraklardan mı :KK52: bende gecen nette gördüm altınada ikeanın amerikan sersini koymustu birde senin kalpli kaselerinden vardı acaba aynı resim mi yada aynı şeyi mi anlattık :KK1:
Ohh yine cıktı iki kişilik bir set :KK1:
Tamam canım en sonunda bakarsın hala gözüne fazla gelirse verirsin :KK1:

kesinlikle aynı fotodan bahsediyoruz canım pembe gönlüm sende :KK9::KK9::KK9:

canım aynı mı bilmiyorum ama yaprak mı yaprak işte resmini yükleyeyim de sen karar ver :KK9:

$1110000185306large.jpg $1110000185306blarge.jpg $1110000185306alarge.jpg

1 tanesi büyük ve derin 1 tanesi biraz daha küçük ve sığ küçük boyundan almak istiyorum inşallah kalmışsa :KK16:

kesinlikle aynı fotodan bahsediyoruz canım pembe gönlüm sende :KK9::KK9::KK9:

canım aynı mı bilmiyorum ama yaprak mı yaprak işte resmini yükleyeyim de sen karar ver :KK9:

Eki Görüntüle 726180 Eki Görüntüle 726181 Eki Görüntüle 726182

1 tanesi büyük ve derin 1 tanesi biraz daha küçük ve sığ küçük boyundan almak istiyorum inşallah kalmışsa :KK16:

Evet canım o :KK1: :KK9:
Benim yapraklar ondakiyle ayrı canım..ama seninlilerde sanki gercek yaprak gibi çok güzell :KK16:

Bu arada ikea alışverişini yaptık birazdan paylasıcamm :KK69:

Kızlarrr yeni çeyizciklerle ben geldimm :KK16:
Bahsetmiştim ikeaya gidecegimizi ve bugünn gittik :KK16:
Aslında en cok bu tepsi için gittik yakındanda ne güzelmis çok kullanıslıya benziyor baya büyük :KK16:

$Fotoğraf1959.jpg

Hele bu bardak ve peçetemiz hic aklımda yoktu önce peceteyi gördük alsak mı almasak mı derken bardaklarıda görünce bayıldım ve aldıkk :KK69: en cok bunları sevdim :KK69:

$Fotoğraf1948.jpg

Bunlarda romantik sofralarda renkli mumlarla eşlik edecek mumluklarımız :KK69:

$Fotoğraf1952.jpg

Ve bu amerikan servisler bunlarıda cok isteyerek gittik çok şükür aldık :KK16:

$Fotoğraf1960.jpg

Kırmızı peçetemizzz :KK69: kücük boyunu aldık :KK16:

$Fotoğraf1965.jpg

Ve gecen hafta tediyi dolanırken gördügüm ve hemen aldıgım pilav-helva sekillendiricimiz :KK16:

$Fotoğraf1916.jpg

:nazar::nazar:

tatlim gule gule kullan yeni cicilerini :KK16: :KK16: tepsimiz ve pelikanli pecetemiz ayni tepsi icin gitmistim bende kavanozlara mumluklara falan cok bakamamistim bidahaki gidisimdede onlari alcam :KK1: amerikan servislerine bayildim cok sık duruyor bardaklarinda oyle ve mumluklaribi ask dolu sofralarda kullanirsin insallah :KK16::KK16:

tatlim gule gule kullan yeni cicilerini :KK16: :KK16: tepsimiz ve pelikanli pecetemiz ayni tepsi icin gitmistim bende kavanozlara mumluklara falan cok bakamamistim bidahaki gidisimdede onlari alcam :KK1: amerikan servislerine bayildim cok sık duruyor bardaklarinda oyle ve mumluklaribi ask dolu sofralarda kullanirsin insallah :KK16::KK16:

Sağol Tugcem benim :KK16:Kücük tepsimizde aynıydı bu 2 oldu :KK1: hatta ben sendeki pembe tepsiyide cok begeniyorum puantiye varya :KK1::KK17: Al al canım ne güzel şeyler vardı ama bizde bunları alınca daha cok gezmedik çünkü sonu gelmeyecekti :KK1: Amin canım inşallah :KK69: :KK54:

Evet canım o :KK1: :KK9:
Benim yapraklar ondakiyle ayrı canım..ama seninlilerde sanki gercek yaprak gibi çok güzell :KK16:

Bu arada ikea alışverişini yaptık birazdan paylasıcamm :KK69:

Kızlarrr yeni çeyizciklerle ben geldimm :KK16:
Bahsetmiştim ikeaya gidecegimizi ve bugünn gittik :KK16:
Aslında en cok bu tepsi için gittik yakındanda ne güzelmis çok kullanıslıya benziyor baya büyük :KK16:

Eki Görüntüle 726604

Hele bu bardak ve peçetemiz hic aklımda yoktu önce peceteyi gördük alsak mı almasak mı derken bardaklarıda görünce bayıldım ve aldıkk :KK69: en cok bunları sevdim :KK69:

Eki Görüntüle 726602

Bunlarda romantik sofralarda renkli mumlarla eşlik edecek mumluklarımız :KK69:

Eki Görüntüle 726603

Ve bu amerikan servisler bunlarıda cok isteyerek gittik çok şükür aldık :KK16:

Eki Görüntüle 726605

Kırmızı peçetemizzz :KK69: kücük boyunu aldık :KK16:

Eki Görüntüle 726606

Ve gecen hafta tediyi dolanırken gördügüm ve hemen aldıgım pilav-helva sekillendiricimiz :KK16:

Eki Görüntüle 726601

:nazar::nazar:

güzellik aldıklarına bayıldım yaa :KK16: o tepsiye hastayım ben zaten servislerin mumlukların hepsi hepsi çok güzel aşk ve sevgi dolu sıcacık sofralarda kullan inşallah canım benim :KK54:

ikeaya gitmeden sınava gideceğim diyordun inşallah istediğin gibi geçmiştir tatlım:KK54:

güzellik aldıklarına bayıldım yaa :KK16: o tepsiye hastayım ben zaten servislerin mumlukların hepsi hepsi çok güzel aşk ve sevgi dolu sıcacık sofralarda kullan inşallah canım benim :KK54:

ikeaya gitmeden sınava gideceğim diyordun inşallah istediğin gibi geçmiştir tatlım:KK54:

Sağol canım benim :KK16: Amin..:KK54:
Sınav ise calısmadıgım için kendimce çözdüm bakalım ne kadarı tutacak :KK9:

yeni çeyizlerini güle güle kullan canım hepsi birbirinden güzel:nazar:

Çok sağol Aysegül :KK16::KK16::KK54:

canım güle güle kullan yeni cicilerini emi bende istiyorum yaaaaaaaaaa :KK76:
tepsi hala 20 tl mi peki:KK17:

Sağol Tugcem benim :KK16:Kücük tepsimizde aynıydı bu 2 oldu :KK1: hatta ben sendeki pembe tepsiyide cok begeniyorum puantiye varya :KK1::KK17: Al al canım ne güzel şeyler vardı ama bizde bunları alınca daha cok gezmedik çünkü sonu gelmeyecekti :KK1: Amin canım inşallah :KK69: :KK54:

ben pazardan almıştım onu :KK16: :KK1: bende gtezeceğim inşallah şimdi yine yeni ciciler aldım ama nöbetteyim eve gidince paylaşcam inşallah :KK16:

ben pazardan almıştım onu :KK16: :KK1: bende gtezeceğim inşallah şimdi yine yeni ciciler aldım ama nöbetteyim eve gidince paylaşcam inşallah :KK16:

Bende görmüstüm bakırköy pazarında puantiyesine bayılmıstımm :KK16::KK1: gez canım gez bol bol yap alışverişini ne zaman yolculuk :21: neler aldın yineee bol ceyizli kız :KK1:

Canım aldıklarına bayıldım.
Tepsiden bende istiyorumm :KK52: Yakından da gördüm dediğin gibi genişte.
İnşallah hepsini güzel günlerinde mutlulukla kullan canım :KK16:
Mumluklarında çok güzeş. Romantik akşamlarındaa kullan canımmm :KK23::KK23: :KK9:

X