Müthiş Süslenmiş Meyve ve Sebzeler

hepside harika sanat eserleri
emeğinize sağlık

wowwwwwwwwww harika seyler döktürülmüs ya

paylasimin icin tskler fistik
harikasin nerden buluyosun nekadar farkli seyler buluyosun masallaha.s.

parmak giren elmaya yumurtadan yapilmis bebek arabasina bayildim cok hoslar ya süper fikirler var valla

parmak giren elmaya yumurtadan yapilmis bebek arabasina bayildim cok hoslar ya süper fikirler var valla

Haklısın tatlım. Ben karpuzu düzgünce dilimleyip - bir parçasın yere
düşürmeden tabağa koymayı beceremezken :çok üzgünüm: - yetenekli kişiler neler
yaratıyorlar. :hooray: Bu maharetli elleri ayakta alkışlıyorum.

aynen canim katiliyorum sana bizimde burda anaokulunda yemek cantasi olur cocuklarin meyve falanda konulur ana okulu ögretmenleri saolsunlar cok iyi hatirliyorum yemesi daha eglenceli olsun diye elma armuta göz burun agiz havuclada flüt yada timsah yaparlardi kizima yapiim dedimde parmagimi kessiyodum nerdeysse :)

kulittacığım gerçekten mükemmel fotoğraflar:asigim:...kendime geldiğim de suratımda aptal bir ifadeyle izlerken buldum kendimi

ne kadar becerekli eller var...kıskandım doğrusu:dilcikar: resim yapabilmeyi ya da el sanatlarında becerikli olmayı çok isterdim:çok üzgünüm:

tatlım paylaşım için çoooooooooooooook teşekkürler:1hug: resmen ağzı açık hayran budalası gibi izledim:asigim: bana bunu yaşattığın için seni tebrik ederimŞeniza.s.

ben bunları yemeğe de kıyamam ayol .pek güzeller,ellerine sağlık canım.
bu da benden nacizane muz kabuğuna yakılarak yapılmış.

ben daha doru düzgün bıçağı tutamazken adamlara sanat yapıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…