Mutfak Dekorasyonu Mutfağımı boyayacağız yardımmmm!!!

Glsnozgrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2016
17
0
33
Açık mutfak salonumda kırmızı gri beyaz siyah hakim. Sizce ne renk yapmalıyız???

Eklentiler

• IMG_3922.JPG
    131,1 KB · Görüntüleme: 334
daha fazla farkli bir renk katmayin.. siyah ve kirmizi cok yapmayin fazla kapatir
daraltir..
gri yada beyazdan birini secin..
hangisi daha azsa onu boyayin.. dolap rengine gore de dusunmeniz lazim.. sanirim en uygun beyaz olur

salonda zaten kırmızı hakimmiş,kırmızı yapmayın çok boğar ben olsam düz beyaz seçerdim

bi de örtüleri kaldırın
tezgahın üstündekileri azaltın
buzdolabı üstündeki magnetleri sadeleştirin
kurulama havlusunu filan düz renk seçin

derim ben
ben sadelikten yanayım :)
göz yorucu geliyor bana çok eşya

Açık mutfak salonumda kırmızı gri beyaz siyah hakim. Sizce ne renk yapmalıyız???
Beyaz derim yada beyaz tonları.Tezgahın üstünde de çok fazlalık var bence kaldırın onları kullanacagınız zaman çıkarırsınız .Mutfak dolaplarınızada folyo ile kaplayabilirsiniz hatta kahverengi fayans kısmına bile yapabilirsiniz yapı marketlerde olur hem de yepyeni bir mutfak gibi olur.

Bence beyaz bir mutfak ve aşağıdaki şekilde de dekor yaparsanız şahane olabilir.

Bence de beyaz ya da türevleri (kırık beyaz vanilya bej)

Mutfak küçük açık renkler ferah gösterecektir

Okudum hepsini çok teşekkürler fikirleriniz için. Fayans ve tezgahı değiştiremeyeceğim için alakalı olsun istedim. Biri üstleri beyaz altları çok koyu bordo yapabilirsin demişti. Aslında ben bembeyaz istiyorum ama u olduğu için oda yorar diye düşündüm

Nereyı boyayacaksınız anlamadım

Değiştirmene gerek yok yapı marketlerde mutfak için çok güzel folyolar var alır yaparsın sen bile tanıyamazsın.

Çok çıkıntı olduğu için folyo zor dediler sordum:)
kim zor dedi usta mı belki onlar mutfagı baştan aşağı değiştirsinler diye demişlerdir .Böylelikle sizede bir sürü masraf çıkacak.

zaten salon kırmızı tonlarında bordo veya başka bi kırmızı tonu çok fazla olur tavsiye etmem iki renk yaptırma bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…