Mutfağım :(

Ben kullanmadım ama en iyi ve kullanışlı olanın Çimstone olduğu söyleniyor. Bir kere yaptıracaksınız sonuçta. Çok zorlamayacaksa yaptırın bence.
Evet evet çimstonun dokusu ve rengine bayıldım resmen amma velakin 2000 liraya yakın fazla vermemiz gerekiyor onu alırsak. O da şu anda bizi zorlar baya maalesef

Sizden kıymetli mi :) Sonra her siyah granit gördüğünüzde aklınızda kalacak :) Sırf merakımdan araştırdım kuru tuttukça sorun olmaz diyorlar yerli yabancı forumlarda :) Kendi özel bakım yağları vs de varmış sanırım yapı marketlerde çok pahalıda değil :)

Ben avangarde a bayiliyorum,evimi kimseden yardim almadan kendim dizdim. Herkes cok begendi ama bir arkadasim bu ne yaa falan demisti kendisi cok spor ve country tarzda bir insan çünkü.
Ben bordo ve siyahi kullandim zaten,şöyle. Benimki tam avangarde yani chester tarzi bir koltuk takimim yok halida bordo aksesuarda siyah yaptim sanki oldu..
Bence pembe koltuk pembe hali pembe perde cok itici yada tamamen krem yapanlar var o da olmuyor sanki.avangarde da koyu tamamlayıcılar muhteşem.

Bir de avangarde in hakkini vermek lazim yani hem evdeki fayanslar su bu hemde renkler
Pencere nasil olcak onu anlamadim ama simdi :/

Parkeli evde avangarde mobilya aksesuar perdeler nasil duruyor evleri hep parke yapiorlar ya simdi. Yeni tasincagim evde fayanslar beyaz mesela siyah olsa bi fayans tipi var ya siyah damarli gibi beyazlari var o taşları coook seviyorum ya kendi evim olsa oyle yaparim. Kendi evim olsq neler yaparim da kiraciyiz.

Konu sahibi mermer yaptırsaniza,ya da mermer görünümlü yok mu? Mermer daha sağlıklı diyenler var da.
Bilmiyorum cok mu zevksizim.

Şimdi baktım ve inceledim. Seçeneklerinizin özellikle rose pink çok tercih edilen bir tip. Ki renkler ve dolaplar ile uyuşmaz. Ankara füme renklendirmeleri tamamlayacaktır.
Teşekkür ederim peki sizce Ankara füme olursa ara taşlara nasıl bir tercihte bulunmalıyım

Konu sahibi mermer yaptırsaniza,ya da mermer görünümlü yok mu? Mermer daha sağlıklı diyenler var da.
Bilmiyorum cok mu zevksizim.
Mermerit var canım evet onun renk kartelası baya geniş ancak kullanışlı değil. Benim şu andaki tezgahımda mermerit zamanla çatlayıp sararma yapıyor ben Asla sarılığı geçmiyor

Mermerit var canım evet onun renk kartelası baya geniş ancak kullanışlı değil. Benim şu andaki tezgahımda mermerit zamanla çatlayıp sararma yapıyor ben Asla sarılığı geçmiyor
Haaaa tamam simdi.anladim bizim eski evde annem diyordu ki limonu bezin üzerinde sık. Tezgaha geciyor leke yapiyor demekki ondanmis

Mutfak masam simsiyah cam sandalyelerim siyah deri yerlerde dama fayans bir siyah bir beyaz :)) çok teşekkür ederim ya. 5 yıl oldu sıkılmaya başlamıştım. Bu gazla bir 5 yıl daha kullanırım:)) siyah granit korkulabiliyor ama galaxy star dediğimde pırıltı gibi şeyler var hafif öyle çok leke vs olmuyor konu sahibi gerçi kireç vs rahatsız olurum demiş ama bence şans versin derim:)) tekrar teşekkürler.

Fayanslandırmalarda da siyah üstüne bal dök yala. İnsan içeri girince böyle bir düğme ilikleyesi geliyor gerçekten. Parkeli evde bu tip tarzlar biraz avangarde yapısını bozabilir. Tabii kendi eviniz olsa derim ki kesinlikle siyah fayanslar düşünün. Gerçekten her bir evde parke var artık hatta şu an bizim koltuk mobilya takımımız avangarde ama parke bozuyor. Sanki hiç havası kalmıyor.

Evet ya parlak parlak duruyor bayiliyorum onlara gercekten siyah mermerlere
Bizim suanki evde parke. Bozuyor sanki yeni tasincagimiz evde nasil durcak acaba koltuklar esime dedimki belkide cok daha farkli durcak daha guzel durcak olabilir.. dedi. Cok anlarmis gibi
Simdi avize alcaz mutluyum. Ay mutluluk sebebime bakar misin
Bu evde spottu lambalar.
Hani su 6 li samdan gibi avizeler oluyor ya kristal taşlı . Bugun gittik baktık pahaliydi. Internetten bak dedi aslinda hakli kiraciyiz ya cok vermeye gerek yok. Bide su aynalar var ya baklava dilimli hani duvarda boydan boya ... onlar var ya onlar... ay ... ya ev aldirsam neler olcak ama bende az degilim alma ev diyorum kocama cunku sacma bir muhitten ev bakiyor ve benim görümcem mimar. Evi o cizcek hani . Temelden girip tek kat mustakil yapalim diyor. O semtte oturmam banane

Markasıyla da alakalıymış gibi gözüküyor :) O da ekstra maliyet gerek Yok bence.Herşey de olduğu gibi herkes için kullanışlı farklı :) yok toz ,yok su lekesi,yok kireç.Sil çık en iyisi benden De Ankara füme :)

Peki Ankara füme olursa tezgahla dolap arası taşları ne renk seçicem çıldırmaya az kaldı:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…