Mutfağım :(

Evet ya parlak parlak duruyor bayiliyorum onlara gercekten siyah mermerlere
Bizim suanki evde parke. Bozuyor sanki yeni tasincagimiz evde nasil durcak acaba koltuklar esime dedimki belkide cok daha farkli durcak daha guzel durcak olabilir.. dedi. Cok anlarmis gibi :KK70:
Simdi avize alcaz mutluyum. Ay mutluluk sebebime bakar misin :KK70: :KK70:
Bu evde spottu lambalar.
Hani su 6 li samdan gibi avizeler oluyor ya kristal taşlı . Bugun gittik baktık pahaliydi. Internetten bak dedi aslinda hakli kiraciyiz ya cok vermeye gerek yok. Bide su aynalar var ya baklava dilimli hani duvarda boydan boya ... onlar var ya onlar... ay ... ya ev aldirsam neler olcak ama bende az degilim alma ev diyorum kocama cunku sacma bir muhitten ev bakiyor ve benim görümcem mimar. Evi o cizcek hani . Temelden girip tek kat mustakil yapalim diyor. O semtte oturmam banane:110::110::bicak:
Biz kadınlar da az değiliz :halay:

Biz kadınlar da az değiliz :halay:
Hahahahahahahahahahah
Ben diyorum ki,bizim totomuza göre don yok:)
Baska kadin olsa atlar ha oleeey kocam bana ev alcak diye yalan mi?
Siz evin baska yerlerini yenilicek misiniz? Konu sahibi sizde kocanız hadi tamam al madem dediginde baska seyleri siralar misiniz... ben kudurdum bugun araya hemencecik mutfak halısını sıkıştırdım :)

Hahahahahahahahahahah
Ben diyorum ki,bizim totomuza göre don yok:)
Baska kadin olsa atlar ha oleeey kocam bana ev alcak diye yalan mi?
Siz evin baska yerlerini yenilicek misiniz? Konu sahibi sizde kocanız hadi tamam al madem dediginde baska seyleri siralar misiniz... ben kudurdum bugun araya hemencecik mutfak halısını sıkıştırdım :)
Aynennn öyle:)) biz banyo ve tuvaleti yaptırdık şimdi sıra mutfakta ve haliyle çok para gitti hesabın dışında bir sürü ekstra da çıktı :) bugün konuşuyorduk gene şu olsa bu olsa diye eşim de dedi ki canım bak onlarayetişemeyiz diye. Ben de dedim ki bi kelepçe bileziğim var onu da satar tamamlarız bi gülüyo bi gülüyo noldu diyorum ah siz kadınlar valla korkarım yakında donlarını da ikinci elden satacaksın istediğini aldırana kadar dedi:)))

Aynennn öyle:)) biz banyo ve tuvaleti yaptırdık şimdi sıra mutfakta ve haliyle çok para gitti hesabın dışında bir sürü ekstra da çıktı :) bugün konuşuyorduk gene şu olsa bu olsa diye eşim de dedi ki canım bak onlarayetişemeyiz diye. Ben de dedim ki bi kelepçe bileziğim var onu da satar tamamlarız bi gülüyo bi gülüyo noldu diyorum ah siz kadınlar valla korkarım yakında donlarını da ikinci elden satacaksın istediğini aldırana kadar dedi:)))
Hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahajajajaahajah esinde alem adammis benide güldürdü gece gece bu cümlesi.
Biz kadinlardan korkulur valla.. iyi ama icine sine sine istedigin gibi yaptirman ne guzel

Ben avangarde a bayiliyorum,evimi kimseden yardim almadan kendim dizdim. Herkes cok begendi ama bir arkadasim bu ne yaa falan demisti kendisi cok spor ve country tarzda bir insan çünkü.
Ben bordo ve siyahi kullandim zaten,şöyle. Benimki tam avangarde yani chester tarzi bir koltuk takimim yok halida bordo aksesuarda siyah yaptim sanki oldu..
Bence pembe koltuk pembe hali pembe perde cok itici yada tamamen krem yapanlar var o da olmuyor sanki.avangarde da koyu tamamlayıcılar muhteşem.

Bir de avangarde in hakkini vermek lazim yani hem evdeki fayanslar su bu hemde renkler
Pencere nasil olcak onu anlamadim ama simdi :/

Parkeli evde avangarde mobilya aksesuar perdeler nasil duruyor evleri hep parke yapiorlar ya simdi. Yeni tasincagim evde fayanslar beyaz :KK43: mesela siyah olsa bi fayans tipi var ya siyah damarli gibi beyazlari var o taşları coook seviyorum ya kendi evim olsa oyle yaparim. Kendi evim olsq neler yaparim da kiraciyiz.

Kiz ne kadar suslu biseysin sen. Biyerde de kiyafet tarzindan bahsetmistin hatirliyorum. :KK70:
Benim evim baya spordur. Rahat bir L koltugum var ustunde uyuyoruz bazen. Bi an hayal ettim esimle ben avangard koltuklar icinde donlarimizla uyuyormuşuz. :KK70: :KK70:

Kiz ne kadar suslu biseysin sen. Biyerde de kiyafet tarzindan bahsetmistin hatirliyorum. :KK70:
Benim evim baya spordur. Rahat bir L koltugum var ustunde uyuyoruz bazen. Bi an hayal ettim esimle ben avangard koltuklar icinde donlarimizla uyuyormuşuz. :KK70: :KK70:

:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: hahahahahhahaha . Biz salonda oturmuyoruz hic.Oturma odam var ayri ve bende L istiyorum suanda 2 cekyatim var :KK70: L rahattır ama ya ..Eve misafir geliyor,ne gariptir onlar da huysuzlanıyor. Yok mutfakta oturalim, yok balkonda oturalim. Esim de kızdı alirsan oyle koltuk trump.i mi agirlicaz o koltuklarda tabi oturmaz millet dedi. Gelenler herhalde kirletmek mi istemiyor nedir

Köpeğime taşlı isimli tasma yaptırdım bu arada parlıyor :) ve kırmızı... yazik hayvana ya oda kokoş oldu....... :KK43: :KK70:

:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: hahahahahhahaha . Biz salonda oturmuyoruz hic.Oturma odam var ayri ve bende L istiyorum suanda 2 cekyatim var :KK70: L rahattır ama ya ..Eve misafir geliyor,ne gariptir onlar da huysuzlanıyor. Yok mutfakta oturalim, yok balkonda oturalim. Esim de kızdı alirsan oyle koltuk trump.i mi agirlicaz o koltuklarda tabi oturmaz millet dedi. Gelenler herhalde kirletmek mi istemiyor nedir

Köpeğime taşlı isimli tasma yaptırdım bu arada parlıyor :) ve kırmızı... yazik hayvana ya oda kokoş oldu....... :KK43: :KK70:

Bize gelenler biz nerede oturuyorsak orada oturuyor. :KK70: misafire ayrı oda hiç düşünmemiştim.
Misafir tabağım, kaşığım filanda yok. Daha dogrusu var da annemin evinden getirmedim 4 senedir. :KK70: Gelenlere de gunluk yemek takimimla yemek veriyorum.
Koltuklar çok şatafatlı olunca bende rahat oturamıyorum. :KK70: var oyle bir arkadas avangard koltuklu, müze gibi oturma odasi var. Bana diyor ki rahat otursana yaslan filan. Nasil yaslanayim o koltuga ben :KK70: zaten yastiklardan oturcak yer zor buluyorum.

Bize gelenler biz nerede oturuyorsak orada oturuyor. :KK70: misafire ayrı oda hiç düşünmemiştim.
Misafir tabağım, kaşığım filanda yok. Daha dogrusu var da annemin evinden getirmedim 4 senedir. :KK70: Gelenlere de gunluk yemek takimimla yemek veriyorum.
Koltuklar çok şatafatlı olunca bende rahat oturamıyorum. :KK70: var oyle bir arkadas avangard koltuklu, müze gibi oturma odasi var. Bana diyor ki rahat otursana yaslan filan. Nasil yaslanayim o koltuga ben :KK70: zaten yastiklardan oturcak yer zor buluyorum.
Koptummmm suandaaa bendede yastik cok evet :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Valla bisey diyimmi en dogrusunu sen yapiyorsun ne o misafire ayri tabak ayri catal ayri nevresim bende ayri havlu ayri terlik hatta yatiya kalan olur diye ayri dis fircasi bile aldim koydum utanmasam pijama da alcam.
Ne gereksiz seyler halbuki
Bence en iyisini yapmissin sen evine gelen seni sevdigi icin gelsin derim hep ben benim esyama seyime gelmesin derim
Ama söylediğim sözle yaptiklarim celiskili
Ne gereksiz su 12 kisilik takimlar
Yemin ederim varya konsolda duruyor evlendigimden beri 3.kez kullanildi. Senin kafa rahattir.
Az esya cok huzur :) minimal yasam

Koptummmm suandaaa bendede yastik cok evet :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Valla bisey diyimmi en dogrusunu sen yapiyorsun ne o misafire ayri tabak ayri catal ayri nevresim bende ayri havlu ayri terlik hatta yatiya kalan olur diye ayri dis fircasi bile aldim koydum utanmasam pijama da alcam.
Ne gereksiz seyler halbuki
Bence en iyisini yapmissin sen evine gelen seni sevdigi icin gelsin derim hep ben benim esyama seyime gelmesin derim
Ama söylediğim sözle yaptiklarim celiskili
Ne gereksiz su 12 kisilik takimlar
Yemin ederim varya konsolda duruyor evlendigimden beri 3.kez kullanildi. Senin kafa rahattir.
Az esya cok huzur :) minimal yasam

Bize yatiya gelen olmuyor ki. :KK70: 4 yillik evliyim annemler 2-3 kere yatiya kalmistir en fazla 2 gun baska kimse kalmadi.
Misafirde gelince kalabalik olmuyor. 6 kisilik takimim yetiyor.
:KK70: evde konsol, vitrin fazlalik veya cok suslu hicbisey yok hatta buyuk yemek masam da yok. :KK70: kucuk bir masam var sadece. süs olarak mum ve mumluklarim var o kadar. Temizlik dedigin gibi asiri kolay hemen bitiyor zaten. Cidden kafam cok rahat. :KK70:

Bize yatiya gelen olmuyor ki. :KK70: 4 yillik evliyim annemler 2-3 kere yatiya kalmistir en fazla 2 gun baska kimse kalmadi.
Misafirde gelince kalabalik olmuyor. 6 kisilik takimim yetiyor.
:KK70: evde konsol, vitrin fazlalik veya cok suslu hicbisey yok hatta buyuk yemek masam da yok. :KK70: kucuk bir masam var sadece. süs olarak mum ve mumluklarim var o kadar. Temizlik dedigin gibi asiri kolay hemen bitiyor zaten. Cidden kafam cok rahat. :KK70:
Ooooooooohhh missss missss vallahii :)))
Bendede yatiya annem kaldi 2 3 defada kaynanam
Ya ne kadar salağım. Simdi tasincaz yorgan yastiklar icin vakumlu hurc aradim aksam aksam :KK43:

Boyle yamyam olursa insan iste eziyet ceker.
Sende cok yastik yorgan dosek battaniye olayida yok herhalde
Yemin ederim tam.bir yük.

Ooooooooohhh missss missss vallahii :)))
Bendede yatiya annem kaldi 2 3 defada kaynanam
Ya ne kadar salağım. Simdi tasincaz yorgan yastiklar icin vakumlu hurc aradim aksam aksam :KK43:

Boyle yamyam olursa insan iste eziyet ceker.
Sende cok yastik yorgan dosek battaniye olayida yok herhalde
Yemin ederim tam.bir yük.

Aynen cok fazla yok. Yorgan bir tane var daha hic ortunmedik zaten oldugu gibi duruyor. :) Bizim evde pek fazlalık birşey yok ve bakınca seviyorum sade bir düzen, ferah duruyor. Oturdugum evim de baya kucuk. Aslinda buyuk ev ve yine minimal tarz olmasi daha guzel oluyor hem genislik hem ferahlik veriyor ama az esya bile olsa temizligi dert oluyor. Buyuk evde oturunca eve hergun kadin gelmesi gerekir. :KK70:

X