müstehcen fotoğraflar

Ondan ayrıldıktan sonra sevgilin oldumu? Hayatına biri girince ona gönderir diyemi korkuyorsun? Ailene yada arkadaşlarına atacak olsa şimdiye kadar atardı çünkü. Yada barismazsan videoyu yayarım diye tehdit ederdi. .

Ondan ayrıldıktan sonra sevgilin oldumu? Hayatına biri girince ona gönderir diyemi korkuyorsun? Ailene yada arkadaşlarına atacak olsa şimdiye kadar atardı çünkü. Yada barismazsan videoyu yayarım diye tehdit ederdi. .
Yok sevgilim olmadı dediğin gibi açıkçası hayatıma yeni birini sokmaya korkar oldum

O olmadigini söylüyorsa siz nerden eminsiniz kim çekmişti?
Onun telefonundan mi çekilmişti?
Ay haberlerde gormustum bir adam eşinin görüntülerini yaymisti manyak
Memlekette de kadının kocası foto istemisti o zamanlar da bu WhatsApp durum falan yeni kadin da adama atacagim diye durumuna koymuş yanlışlıkla adam kadından boşanmısti
Özetle erkolara güven olmaz.

Ay bir de yapay zekayla cart diye müstehcen videolar olusturuluyormus bir fotodan bile elinde gerçekten görüntü olsa bence kullanırdı

O olmadigini söylüyorsa siz nerden eminsiniz kim çekmişti?
Onun telefonundan mi çekilmişti?
Ay haberlerde gormustum bir adam eşinin görüntülerini yaymisti manyak
Memlekette de kadının kocası foto istemisti o zamanlar da bu WhatsApp durum falan yeni kadin da adama atacagim diye durumuna koymuş yanlışlıkla adam kadından boşanmısti
Özetle erkolara güven olmaz.
Evet onun telefonundan çekildi. Biraz üstü kapalı konuşmuştum benle alakalı ne varsa sil diye merak etme falan dedi ama dünyanın bin bir türlü hali var

ömrüm yitip gitsede bir kadının bırakın sevgilisi bırakın eşi ,kendi için bile çıplak resmini neden çeker neden telinde tutar hele hele neden başkasına gönderebilir bu nasıl bir akıl tutulmasıdır asla anlamayacağım.

Adamın bir şey yapacağını sanmıyorum. Yıllardır bende attım öyle saçma sapan. Bir dönemdi geçti. Heralde sizde manyak biriyle birlikte olmadınız. Bu olayları telefonum bozulduğunda bırakmıştım telefonu tamirciye vermiştim ve telefonda nude fotolarım vardı. Sırf bu yüzden galerimizde fotoğraf bulunmasın hanımlar bir de guvendigimiz adamlara atalım lütfen.

İki ilgi gösterene kanacak kadar ileri zekalı olan birinin başına ne gelse mustehak kimse kusura bakmasın. Ne diyorlar doğal seçilim falan mı? Özgüven ile nude atmak arasındaki ilişkiyi anlamadım tam olarak.
Neyse ki fikirlerinin insanlar nezdinde bir değeri yok o sebeple konuş dur böyle

X