müstehcen fotoğraflar

Cevap yazsada, dönmeyin sakın . Ben santaj yapacağını düşünmüyorum yapsa yapardı şimdiye kadar . Bide sosyal medyalarınızı belli bir zaman kapatın . O sizi gördükçede yamak isteyebilir . Geçmiş olsun
İnan her yerden engelledim ama yedek hesapları var galiba 6 ayda bir nasılsın falan diyo yazıyo önceki konuşmamda yazma diye belirtmeme rağmen. Ben de ister istemez beni takıntı yapar mı acaba diye korktum

Suç işleme ihtimali ile ne gibi bir işlem yapılabilir Allah aşkına neyin hukuku bu? Sanki adalet hizmetleri sizin çıplak fotolarınız için hazır ve nazır bekliyor
beni yargıladığınızı biliyorum ama videomu çekmesine müsaade ettiğimde 20 yaşındaydım ister istemez korkuyorum ve acaba kvkk dan bir şeyler çıkr mı diye danışmak istedim

beni yargıladığınızı biliyorum ama videomu çekmesine müsaade ettiğimde 20 yaşındaydım ister istemez korkuyorum ve acaba kvkk dan bir şeyler çıkr mı diye danışmak istedim
Yargılamak değil insanlara suç işleme ihtimaline binaen işlem yapılmaz

Tehdit falan etmedi yani imada falan da bulunmadı ama biraz paranoyak olduğumdan bana karşı kullanır diye korkuyorum. Üç dört tane yedek hesabı var sanırım kendi adına engellememe rağmen 6 ayda bir mesaj atıyor en son atma dememe rağmen. Beni takıntı yapmasından korkuyorum
Keşke fotorafları atarken de böyle paranoyak olsaydınız. Tehdit ettiğine dair bir kanıtınız olmadığı sürece hukuki olarak hiç bir şey yapamazsınız.

İnan her yerden engelledim ama yedek hesapları var galiba 6 ayda bir nasılsın falan diyo yazıyo önceki konuşmamda yazma diye belirtmeme rağmen. Ben de ister istemez beni takıntı yapar mı acaba diye korktum
Hesabını mesaj isteklerine kapat o zaman. O durumda seni takip etmeyenler mesaj atamıyor kafan rahat olur. Bir de bu video meselesini gündem edip eşeğin aklına bir şey düşürmeye ne gerek var? Yapsaydı 1.5 yılda yapardı zaten kötüyü çağırmaya gerek yok

20 yaşındaydım tamam bahane olmayabilir ama zaten özgüvensiz biriyim iki ilgi gösterene kandım
İki ilgi gösterene kanacak kadar ileri zekalı olan birinin başına ne gelse mustehak kimse kusura bakmasın. Ne diyorlar doğal seçilim falan mı? Özgüven ile nude atmak arasındaki ilişkiyi anlamadım tam olarak.

X