müstehcen fotoğraflar

sedef5623

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2017
32
9
30
Konuya direkt gireceğim eski sevgilimden ayrılalı bir buçuk sene oluyor. İki üç defa mesaj attı her yerden engellememe rağmen ve bu hareketlerini sürekli masum birşey yapıyormuş gibi göstermesi beni korkutuyor açıkçası.Elinde maalesef müstehcen görüntülerim var.Kendisi elinde hiçbir fotoğraf veya videomun olmadığını söylüyor ama inanmıyorum. Hukuki bir şekilde o videoları imha edebileceğim bir yol var mı? Belki paylaşır veya birinin eline geçer diye korkuyorum. Kendisi hep sakin konuşuyor ve psikopatça olduğunu düşünüyorum

Paylaşırsa hukuki süreci var ama paylaşmadan olduğunu sanmıyorum belki bilen biri vardır

Paylaşırsa hukuki süreci var ama paylaşmadan olduğunu sanmıyorum belki bilen biri vardır
Diken üstündeyim sanki her an rezil olacakmış gibi hissediyorum. Kendisine de endişelerimi dile getirdim sürekli sen beni yanlış tanımışsın falan diyor ama gene de kesinlikle gven vermiyor tiksiniyorum suratını her şeyi unutmak istiyorum. Unututyorum onu sonra gene mesaj atıyor engellememe rağmen yedek hesaplarından sanki kendini unutturmak istemiyo gibi

X