Müsliden ne kadar yenmeli ?

mucok

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2010
554
5
Kızlar dün nişanlımla iddaya girdik 3 ay da 5 kilo verebilirsem bir hediyesi olucak :) Bende bugünden itibaren şafak sayarak rejime girdim biraz önce bu kar da kışta markette, diyet menüme ekliyecek birşeyler almak için gidip, 1 kutu doğa prebiyotik müsli ile geri döndüm..

Az önce öğle yemeği olarak doldurdum kaseme içine 3 tane kayısı, azcık süt, 1 kaşık yoğurt,1 kaşık keten tohumu koyup götürüyodum ama şeker komasına girecem nerdeyse... Çok tatlı birşey bu, daha yeni şekeri hayatımdan çıkarmış bir insan olaraktan.. Acaba ben mi yanlış anladım kilo vermek için başka birşey mi alınıyordu müsli olarak, hem bunu öğreneceğim sizden hem de ne kadar yenmeli internette net bir açıklama bulamasam da 4 kaşığı geçmiyecek diye bir makale okudum doğrumudur..

İçinde o kadar çok şey var ki ve bu kadar tatlı olması sizce kilo aldırmaz mı ? ben mi yanılıyorum acaba.. Diğer gevrek tarzı şeylerde tatsız tuzsuz geliyor yiyemiyorum ilk defa bu hoşuma gitti ama çok şekerli..

ben ne zaman müsli gevrek vs yemeye başlasam kilo alıyorum porsiyonum küçük olmasına rağmen

Ne yalan söyleyim doğrudur valla!! Üstte ki yazıyı yazarken zevkle başladığım 1 kase müsli şimdi işkenceye döndü, Kaşığımın ucuyla yiyorum şuan ve karşımda duran kutusunada uzun uzun bakar oldum.. Nerde bunun doyuruculuğu benim karnım acıktı arkadaş, kalkıp dolaba doğru gidip şeker haricinde tüm tuzlu şeylere götüresim var senelik şekeri mi az önce 1 kase müsliyle eminim doldurmuşumdur midem bulandı yeminle.. Bir de bunun light'ı varmış o nasıldır bilmem bir de onu denemem gerek ben bunu yersem değil 5 kilo vermek,şuan ki kilomun üzerine 5 kilo koyar ağlarım Hediyemde puff olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…