Musinoz kistadenom

Havalianne__

Havalı anne:)
Kayıtlı Üye
1 Mart 2012
6.088
3.357
Kızlar 11 nisanda sezeryanla doğum yaptım,doğum sırasında 10 cmlik bi kist alınmış,patoloji sonucumun tanısında musinoz kistadenom ovarian kist eksizyon yazıyor.doktorum ameliyat sonrası için falan korkulacak bisey demedi.40in çıkınca muayeneye gel dedi o kadar.bu kisti yaşayan oldu mu

Merhaba,4 kez over ameliyati oldum sonuc hepsinde musinoz kistadenom cikti,simdi tekrar var ve hersegin aljnmasini soyluyorlar siz kirtldunjz mu bu durumdan ne yaptiniz

Merhaba,4 kez over ameliyati oldum sonuc hepsinde musinoz kistadenom cikti,simdi tekrar var ve hersegin aljnmasini soyluyorlar siz kirtldunjz mu bu durumdan ne yaptiniz
Bende de ayni sıkıntı var iki kez hem kapali hem acik ameliyat oldum ama kurtulamadim bir türlü simdi yine tekrarladi ve bunlarin hepsi bir yil icinde oldu cok cabuk tekrarliyor kurtuldunuz mu acaba

Bende de ayni sıkıntı var iki kez hem kapali hem acik ameliyat oldum ama kurtulamadim bir türlü simdi yine tekrarladi ve bunlarin hepsi bir yil icinde oldu cok cabuk tekrarliyor kurtuldunuz mu acaba
Malesef aynı sıkıntıdan muzdaribim 3 kez ameliyat ile alındı tek çare yumurtaligin alınması olarak görünüyor ama yaş ve çocuk sayısından dolayı doktorlar yumurtaligin alınmasına çok sıcak bakmıyorlar. Bir care arıyorum bende...

X