Müsaitseniz çaya Geleceğiz!

BenTulis

KURŞUN KALEM
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
719
6
Eve akşam çayına misafir geleceği zamanlar,mutfakların kadınlar için nası bir ceheneme dönüştüğünü çok yakından ve sık sık yaşamış bir fani olduğumu söyleyerek başlamak istiyorum.Yemekli misafir asla zor değildir,öyle olduğunu iddia edenlerin aklına şaşarım.Ve şaşanları da yürekten desteklerim.
Niye mi?
Yahu bir kere, sen zaten evine akşam yemeği pişireceksindir.Misafirin yemeğe gelecekse ,biraz daha özen gösterir,çeşidi arttırırsın olur biter.Üstüne bir de kahve,bitti gitti işteeee!
Ama çay misafiri öyle mi?​

anlaşıldı, istanbula geldigimde seni trans geçip diğer hayranlarımla bulusucam :kahve:
ayrıyetteenn; sana küsüm ama kalemini seviyorum sengözlerimebaksanab
onun bi sucu yok :icecream:

Sen sen harika biseysin ya,kalemine hayran kaldim,Pakize Suda haltetmis yaninda,ya valla duygularimi dile getiremiyorum,cok cok begendim,hemen diger yazilarinizi da okuyacagim ve sizi bu kadar gec farkettigim icin kendime kiziyorum.
Kaleminiz hic kirilmasin insallah.

Misafir ol gel bana börekler açayım sana :dance:,
param pulum yok ama gönlüm vuruktur sana :asigim:

Gene döktürmüşsün hep diyorum bu kadında beni çeken bişi var :1rolleyes:

Misafir ol gel bana börekler açayım sana :dance:,
param pulum yok ama gönlüm vuruktur sana :asigim:

Gene döktürmüşsün hep diyorum bu kadında beni çeken bişi var :1rolleyes:

haklısın azemim aynen bende de
zati yaşlı ve düşkünler hep çekmiştir beni sengözlerimebaksanab

evet güzel bir paylaşım ama ben misafiri çok severim yemekli veya çaya başımın üstünde yerleri var inan hiç rahatsızlık duymam... memnun etmek için elimden geleni yaparım...

:roflol::roflol::roflol::roflol:

gülmekten krnım ağrıdı şu biz ev hanımlarının ağlanacak hallerine gülüyoruz yaf vallahi bravo sana tulişcim yazıklarının aynısını hepimiz yaşıyor veya yaşatıyoruz ama yinede misafir ağırlamayı seviyoruz bir türklerin kanında var bu canım kalemine sağlık ŞenizŞeniz

Ben en cok ziktir kahvesi kismini begendim:)))

anlaşıldı, istanbula geldigimde seni trans geçip diğer hayranlarımla bulusucam :kahve:
ayrıyetteenn; sana küsüm ama kalemini seviyorum sengözlerimebaksanab
onun bi sucu yok
Sonunda oldu,gurbaanın olası İstanbul ziyaretlerinde beni es geçme ihtimali doğdu,Eyy karıncaya can veren allaaam,şu garibin yüzünü güldürdün ya,şükürler olsun.Niye bu yazıyı daha önce yazmadım ki?:sm_cool:

Sen sen harika biseysin ya,kalemine hayran kaldim,Pakize Suda haltetmis yaninda,ya valla duygularimi dile getiremiyorum,cok cok begendim,hemen diger yazilarinizi da okuyacagim ve sizi bu kadar gec farkettigim icin kendime kiziyorum.
Kaleminiz hic kirilmasin insallah.
Pakize'ye arada sırada fikir verdiğim olur ama o da zamanla öğrenecek işte,yavaş yavaş...(Teşekkürler,çok hoş iltifattı)yerimseniben
Misafir ol gel bana börekler açayım sana
param pulum yok ama gönlüm vuruktur sana

Gene döktürmüşsün hep diyorum bu kadında beni çeken bişi var
Azem'im bendeki seni çeken şey ne biliyon mu?Sen sevgi arsızısın seni çok sevdiğimi biliyon ya ondandır.Börek açıcıcan ama dimi,he,hi?

haklısın azemim aynen bende de
zati yaşlı ve düşkünler hep çekmiştir beni
Kurbaalı derede boğulasıca!Yaşlı ve düşkünler tarafından kapkaça uğrayasıca:dilcikar:
Çok hoş bir yazıydı ablam valla yüzlerimde tebessümler oluşa oluşa okudum
Larissam beğenmeniz beni mutlu ediyor biliy misiniz?Teşekkürler.
evet güzel bir paylaşım ama ben misafiri çok severim yemekli veya çaya başımın üstünde yerleri var inan hiç rahatsızlık duymam... memnun etmek için elimden geleni yaparım...
Çitlencikim telekomdan misafir yönlendirme servisi açılırsa,bana çaya geleceklerin tüm telefonlarını sana yönlendirebülüüümüyüm?
:roflol::roflol:

gülmekten krnım ağrıdı şu biz ev hanımlarının ağlanacak hallerine gülüyoruz yaf vallahi bravo sana tulişcim yazıklarının aynısını hepimiz yaşıyor veya yaşatıyoruz ama yinede misafir ağırlamayı seviyoruz bir türklerin kanında var bu canım kalemine sağlık ŞenizŞeniz
Selenciğim valla billa misafiri severim ama sevdiğim insanın misafirliğini severim,zoraki olunca olmuyooo.:çok üzgünüm:Yorumuna teşekkürler

Tuliş yine KK ya giriş yapmamın nedeni senin yazıların,buna da bayıldım.Hayatın ince ve herkes tarafından bilinen ayrıntılarını öyle güzel bulup anlatıyorsun ki,insan diyyorki ben bunu biliyorum ama böyle anlatamazdım.Eline sağlık yine ayıla bayıla okudum ve bir çok kişiye de forward ettim yine.

tülişim neler yazmış diye girdim yine döktürmüş sitemizin aranılan köşe yazarı olmuş kalemine yüreğine sağlık bizimle paylaştığın için çok mutluyum seni çok seviyorum

tülişim sen sakızını çiğnerken gerçektende çok güzel şeyler düşünüyorsun öyle tatlı anlatmışsınki gerçektende akşam çaya gelenler çok sevdiğin dostların değilse bunların hepsi aynen yaşanıyor aklıma bu konuda başımdan geçen komik bir hikayeyi getirdin
biz merzifonda mecburi hizmet yaparken ve henüz kimseyi tanımazken komşular bize akşam oturmasına geldiler ben hazırlığımı yapmıştım ama yaptığım böreği taze taze ikram edeyim diye onlar gelince fırına koydum
fırınımız eski tip seyyar bir fırındı sohbetler edilirken kahveler içildi çayı demledim pastaları kurabiyeleri servise hazırladım içeriye böreği almaya gidince ne göreyim çocuklar fırının orada koştururken fırının fişi prizden çıkmamışmı
en iyisi börek pişene kadar onları oyalamak için meyva ikramı yaptım
neyse uzatmayım yenildi içildi söylendi gece sona erdi
sonra biz onlara iadei ziyarete gittiğimizde onlarda bize çaydan önce meyva ikram ettiler sonra o arkadaşlarımızla çok samimi olduk hala görüşürüz
ve bu olayı hatırlayıp güleriz
meğerse onlar demekki istanbulluların adeti bu diye bizim gibi önce meyva ikram etmişler benim bu akşam ziyaretleriyle ilgili çok maceram vardır canım
kalemine sağlık sevgilerimle mucuks

tülişim sen sakızını çiğnerken gerçektende çok güzel şeyler düşünüyorsun öyle tatlı anlatmışsınki gerçektende akşam çaya gelenler gerçekten çok sevdiğin dostların değilse bunların hepsi aynen yaşanıyor aklıma bu konuda başımdan geçen komik bir hikayeyi getirdin
biz merzifonda mecburi hizmet yaparken ve henüz kimseyi tanımazken komşular bize akşam oturmasına geldiler ben hazırlığımı yapmıştım ama yaptığım böreği taze taze ikram edeyim diye onlar gelince fırına koydum
fırınımız eski tip seyyar bir fırındı sohbetler edilirken kahveler içildi çayı demledim pastaları kurabiyeleri servise hazırladım içeriye böreği almaya gidince ne göreyim çocuklar fırının orada koştururken fırının fişi prizden çıkmamışmı
en iyisi börek pişene kadar onları oyalamak için meyva ikramı yaptım
neyse uzatmayım yenildi içildi söylendi gece sona erdi
sonra biz onlara iadei ziyarete gittiğimizde onlarda bize çaydan önce meyva ikram ettiler sonra o arkadaşlarımızla çok samimi olduk hala görüşürüz
ve bu olayı hatırlayıp güleriz
meğerse onlar demekki istanbulluların adeti bu diye bizim gibi önce meyva ikram etmişler benim bu akşam ziyaretleriyle ilgili çok maceram vardır canım
kalemine sağlık sevgilerimle mucuks

muhahahahaha
tam ben dicektim abla, adetiniz bu sanmışlardır diye öyle de olmuş zaten :roflol:Şeniz

Seni esefle kınıyorum deli karı, demek sana misafirliğe gelsek bizi kovmaktan beter edeceksin.:mymeka:

Heleki benim iki canavar seni tam Bakırköylük etmezse noliyim:icecream:, %100 garanti veririm. Ben niye böyleyim zannediyonsengözlerimebaksanab

X