MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

Dünkü arkadaş için okumuştum ama bildirim yapmaya anca fırsatım oldu ama okumayan arkadaşlar var lutfen okuyup bildirsinler ya da ayrılsınlar çünkü hak geçiyor böyle
eğer benim gözümden kaçarsa listeye eklemek beni uyarın arkadaşlar sayfalara tek tek bakıyorum ama bazen gözden kaçıyor tek tük okuma yapmayan arkadaşlar oluyor ama lütfen bildirimlerinizi yapın kaynatam rahatsızlandığından hep gözümüz telfonda ben ama düzenlemeleri kesinlikle yaparım arkadaşlar hepinizden ALLAH RAZI OLSUN amin

images

0_6f955_a822dc9_XL.jpg

'' Bluedew arkadaşımızın okuma sırası ''

Niyeti: Arkadaşımızın gönlündeki muradı gönlündeki duasını ALLAH(C.C) hayırlarla inşallah hayırlı zamanda en kısa zamanda gönlüne göre olur inşallah amin

1.@aaynaa==========> 500
2.@whiterose00=======>500
3.@Umutyolcusu2016 ==> 500
4.@synulox ==========> 500
5.@nisamelek =========>500
6.@Yariiimm(elif) =====> 500
7.@pikapika7557======>
8.@Off_off ===========>
9.@roseistan =========>
10.@Bluedew ==========> 500
11.@yorgun anneanne ===>
12.@tuce_tuce =========>500
13.@umut-16 ===========> 500
14.@Mavi siyah =========>
15.@Mihrisaah==========>
16.@evTik(şefik kızı burcu)=>500

Ablam dikkat et kendine aaynaa aaynaa . Bu arada 11. yorgun anneanne
12.tuce_tuce için 500er tane. Allah gönül muradlarini bu dünyada yaşatmayı nasip etsin.
ediyorum aslında canım ama boynum hala ağrıyor kaynatamın da durumu kötüleşmiş gece de acile kaldırmışlardı kaynım bu sefer gidiyor bir hafta o ilgilenecek hastanesiyle falan

images

0_6f955_a822dc9_XL.jpg

'' yorgun anneanne arkadaşımızın okuma sırası ''

Niyeti: Arkadaşımızın gönlündeki muradı gönlündeki duasını ALLAH(C.C) hayırlarla inşallah hayırlı zamanda en kısa zamanda gönlüne göre olur inşallah amin

1.@aaynaa==========>
2.@whiterose00=======>
3.@Umutyolcusu2016 ==>
4.@synulox ==========>
5.@nisamelek =========>
6.@Yariiimm(elif) =====>
7.@pikapika7557======>
8.@Off_off ===========>
9.@roseistan =========>
10.@Bluedew ==========>
11.@yorgun anneanne ===>
12.@tuce_tuce =========>
13.@umut-16 ===========>
14.@Mavi siyah =========>
15.@Mihrisaah==========>
16.@evTik(şefik kızı burcu)=>

P pikapika7557 canım okumalarını bildirir misin yoğunsun sanırım ama bildirmesen de ben okumaları yapıyorum demiştin de ben okundu yazayım sen bildirmesen de ama en azından son kez sen de onayla ona göre yazaym

ayna canım yorgun anneanne için okudum allah kabul etsin . yarın benim sıram kızlar çok zor zamanlar geçiriyorum . sevgilim uzman çavuş 2015 aralıktan beri geçici görevle ırağa gitti. 6 ay diye gitti ama surekli uzadı ve izinsiz bu kadar zamandır ordalar . Belki gündemi takıp ediyorsunuzdur ırak çıkın diyor izinsiz girdiler vs bir sürü tantana ve hergün saldırı oluyo şartlarıda çok kötü kızlar şuandaki tek dileğim bir an evvel bu ay içinde geri dönmeleri . Nişanlanacaktık görev uzayınca babam geri dönüşte yaparız vs dedi kızlar bunun için dua edin bu ay içinde geri dönsünler çok kötüyüz artık aileside bende yardımınızı bekliyoruz:mad: dua ederken özellikle bunu söylerseniz çok memnun olurum.:cry:

ayna canım yorgun anneanne için okudum allah kabul etsin . yarın benim sıram kızlar çok zor zamanlar geçiriyorum . sevgilim uzman çavuş 2015 aralıktan beri geçici görevle ırağa gitti. 6 ay diye gitti ama surekli uzadı ve izinsiz bu kadar zamandır ordalar . Belki gündemi takıp ediyorsunuzdur ırak çıkın diyor izinsiz girdiler vs bir sürü tantana ve hergün saldırı oluyo şartlarıda çok kötü kızlar şuandaki tek dileğim bir an evvel bu ay içinde geri dönmeleri . Nişanlanacaktık görev uzayınca babam geri dönüşte yaparız vs dedi kızlar bunun için dua edin bu ay içinde geri dönsünler çok kötüyüz artık aileside bende yardımınızı bekliyoruz:mad: dua ederken özellikle bunu söylerseniz çok memnun olurum.:cry:
Allahım bizim için vatanımız için çalışan tüm kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah. Dilerim ki Allahtan tez zamanda sağ salim dönsünler vatanlarına, siz de hayırlısıyla yuvanızı kurarsınız inşallah

Allahım bizim için vatanımız için çalışan tüm kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah. Dilerim ki Allahtan tez zamanda sağ salim dönsünler vatanlarına, siz de hayırlısıyla yuvanızı kurarsınız inşallah
tesekkur ediyorum canım artık nöbet degişimi istiyoruz çok yorulduk

X