MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

************YA MUSAVVİR (336 KEZ)

Musavvir [ Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren ]***********

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

arkadaşımız için evtik okumalarımız yapılıyor....

dileği; meleğin dileği neyse ALLAH hayırlısıyla en kısa zamanda gönlündekini hayırlarla nasip eder inş amin

1.@aaynaa==========>
2.@synulox========>
3.@Cilekkokusu12345===>
4.@EliffVvav===========>
5.@Papatya===========>
6.@arkadasimes=======>
7.@Sealand===========>
8.@IRMAK10==========>
19.@saridogan=========>
10.@Bhydmlr==========>
11.@msgulerr==========>
12.@ariyana ==========>
13.@meleek9090 =======>
14.@ebruli-- ===========>
15.@evtik==============>
16.@tubis2014==========>
17.@Zynpnz666=========>

Zynpnz666 Zynpnz666 için okudum ayna rabbim okudugumuz herkesin dualarını kabul etsin rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah... aaynaa aaynaa sana ayrıca tesekkür ederim cok güzel oldu dua okumak inşallah bidaha ki dualarda yeniden buluşuruz

Zynpnz666 Zynpnz666 için okudum ayna rabbim okudugumuz herkesin dualarını kabul etsin rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah... aaynaa aaynaa sana ayrıca tesekkür ederim cok güzel oldu dua okumak inşallah bidaha ki dualarda yeniden buluşuruz
ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN CANIM 22 MAYISTA KPSS VAR ONU ATLATTIKTAN SONRA YENİDEN LİSTEDE BULUŞURUZ İNŞ DUA EDİN BANA SINAVIM İÇİN

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN CANIM 22 MAYISTA KPSS VAR ONU ATLATTIKTAN SONRA YENİDEN LİSTEDE BULUŞURUZ İNŞ DUA EDİN BANA SINAVIM İÇİN
Rabbim zihin acıklığı versin cnm soruları takılmadan çözmeni nasip etsin rabbim başarıların devamı göstersin rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah (AMİN)

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

dileği; meleğin dileği neyse ALLAH hayırlısıyla en kısa zamanda gönlündekini hayırlarla nasip eder inş amin

1.@aaynaa==========>336
2.@synulox========>336
3.@Cilekkokusu12345===>
4.@EliffVvav===========>336
5.@Papatya===========>336
6.@arkadasimes=======>336
7.@Sealand===========>
8.@IRMAK10==========>336
19.@saridogan=========>336
10.@Bhydmlr==========>
11.@msgulerr==========>
12.@ariyana ==========>
13.@meleek9090 =======>336
14.@ebruli-- ===========>336
15.@evtik==============>336
16.@tubis2014==========>
17.@Zynpnz666=========>336

evTik evTik arkadaşımızın duası dün değilmiydi ben cmrtesi ve pazar sırası olan arkadaşlar için okumuştum demekki yanlış hatırlıyorum bugün sırası olan arkadaş kimdeyse onun için okudum

evTik evTik arkadaşımızın duası dün değilmiydi ben cmrtesi ve pazar sırası olan arkadaşlar için okumuştum demekki yanlış hatırlıyorum bugün sırası olan arkadaş kimdeyse onun için okudum
bugün yeni arkadaşımızın listesini hazırlayacğım birazdan canım dün toparlayacaktım akşam fırsatım olup gremedim nete

1.@aaynaa==========>336
2.@synulox========>336
3.@Cilekkokusu12345===>336
4.@EliffVvav===========>336
5.@Papatya===========>336
6.@arkadasimes=======>336
7.@Sealand===========>336
8.@IRMAK10==========>336
19.@saridogan=========>336
10.@Bhydmlr==========>
11.@msgulerr==========>336
12.@ariyana ==========>
13.@meleek9090 =======>336
14.@ebruli-- ===========>336
15.@evtik==============>336
16.@tubis2014==========>336
17.@Zynpnz666=========>336

bugün tubis senin sıran canım dileğini yazarsan listene eklerim

Allahım bu vatanı bekleyen eşimde içine dahil olmak üzere asker polis koruyucu bu vatanın bütün bekleyenleri korusun. Düşmanlara fırsat vermesin. Canlar ölmesin. Analar babalar evlatsız kadınlar kocasız çocuklar babasız kalmasın. Eşimle kızımla mutlu huzurlu sağlıklı bir ömür geçirmemizi nasip etsin. Eşimle muhabbetimizi sevgimizi artırsın. Kimsenin aile huzurumuzu düzenimizi bozmasına izin vermesin.Aminnn
Dua eden okuyan bütün arkadaşlarımdan Allah razı olsun Rabbimde sizlerin bütün dualarını kabul etsin...

Allahım bu vatanı bekleyen eşimde içine dahil olmak üzere asker polis koruyucu bu vatanın bütün bekleyenleri korusun. Düşmanlara fırsat vermesin. Canlar ölmesin. Analar babalar evlatsız kadınlar kocasız çocuklar babasız kalmasın. Eşimle kızımla mutlu huzurlu sağlıklı bir ömür geçirmemizi nasip etsin. Eşimle muhabbetimizi sevgimizi artırsın. Kimsenin aile huzurumuzu düzenimizi bozmasına izin vermesin.Aminnn
Dua eden okuyan bütün arkadaşlarımdan Allah razı olsun Rabbimde sizlerin bütün dualarını kabul etsin...
ALLAH RAZI OLSUN CANIM LİSTENİ HAZIRLAYACAĞIM ŞİMDİ

arkadaşımız tubis2014 için okumalarımız yapılıyor....

dileği; Allahım bu vatanı bekleyen eşimde içine dahil olmak üzere asker polis koruyucu bu vatanın bütün bekleyenleri korusun. Düşmanlara fırsat vermesin. Canlar ölmesin. Analar babalar evlatsız kadınlar kocasız çocuklar babasız kalmasın. Eşimle kızımla mutlu huzurlu sağlıklı bir ömür geçirmemizi nasip etsin. Eşimle muhabbetimizi sevgimizi artırsın. Kimsenin aile huzurumuzu düzenimizi bozmasına izin vermesin.Aminnn

1.@aaynaa==========>
2.@synulox========>
3.@Cilekkokusu12345===>
4.@EliffVvav===========>
5.@Papatya===========>
6.@arkadasimes=======>
7.@Sealand===========>
8.@IRMAK10==========>
19.@saridogan=========>
10.@Bhydmlr==========>
11.@msgulerr==========>
12.@ariyana ==========>
13.@meleek9090 =======>
14.@ebruli-- ===========>
15.@evtik==============>
16.@tubis2014==========>
17.@Zynpnz666=========>

ALLAH RAZI OLSUN CANIM LİSTENİ HAZIRLAYACAĞIM ŞİMDİ
sağol canım Allah razı olsun sende inşallah sınavını kazanırsın birileri seni üzüyorlar ya Allaha havale et onlar senin canını sıktıkça Rabbim senin sabrının mükafatını veriyor onlara karşı. O mükafatını inşallah alırsın

sağol canım Allah razı olsun sende inşallah sınavını kazanırsın birileri seni üzüyorlar ya Allaha havale et onlar senin canını sıktıkça Rabbim senin sabrının mükafatını veriyor onlara karşı. O mükafatını inşallah alırsın
TUBİŞİM CANIM ÇOK SIKKIN DERS ÇALIŞAMIYORUM YA STRESTEN BİR UYKU BASIYOR BENİ NASIL ANLATAMAM BAŞIMDA SÜREKKLİ KONUŞ KONUŞ SON BİRKAÇ HAFTA DİYECEĞİM GİTMELERİNE AMA BANA GÜNLER BİLE ZOR GELİYOR DERS ÇALIŞAMIYORUM YA ONLARA ÇOK KIRILDIM KIRGINLIĞIM NEDENİYLE ONLARIN YANMDA OLMASINDAN DOLAYI BU SENE ÇOK RAHATSIZIM

X