MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

Aynaa ve irmak icin okudum Rabbim dualarini kabul etsin hergün okudugum ve sevdigim bir esma cok şükür Rabbim kabul etsin
ALLAH RAZI OLSUN CANIM AMA ŞİMDİ İKİNCİ IRMAĞIN YERİNE SYNULOX UN AMCASINA ŞİFA İÇİN OKUYORUZ CANIM LİSTEDE BELİRTMİŞTİM

sevgili bayanlar beni anlayıpta dua önceligini veren . okuyan herkesten ALLAH RAZI OLSUN .

ama amcamı bu sabah kaybettik şuan çok iyi degilim en kısa zamanda hepinize tek tek okuma yapıp yazacagım .
AY ÇOK ÜZÜLDÜM NE DİYECEĞİMİ DE BİLEMİYORUM O ZAMAN AMCANIN RUHUNA OKUYALIM BİRER DE FATİHA OKURUZ ONUN ŞİMDİ DUAYA HERZAMANKİNDEN DAHA ÇOK İHTİYACI VAR ALLAH SİZLERE SABIR VERSİN CANIM

************YA MUSAVVİR (336 KEZ)

Musavvir [ Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren ]***********

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

arkadaşımız synulox için okumalarımız yapılıyor....

dileği; VEFAT EDEN AMCASININ RUHUNA GİTSİN ÖYLE OKUYALIM BİRER DE FATİHA OKURUZ ARKADAŞLAR ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN

1.@aaynaa==========>
2.@synulox========>
3.@Cilekkokusu12345===>
4.@IRMAK10===========>336
5.@Papatya===========>
6.@sevdakusum=======>
7.@arkadasimes=======>
8.@Sealand===========>
9.@EliffVVav==========>336
10.@saridogan=========>336
11.@Bhydmlr==========>336
12.@msgulerr==========>
13.@ariyana ==========>336
14.@meleek9090 =======>336

15.@ebruli-- ===========>
16.@evtik==============>

canim yarin kim icin okuyoruz.
ben erken vakit okurum,oyuzden simdiden kime okuyacagimiz bilsem cok iyi olur.
YARIN YİNE LİSTEDE SYNULOXUN AMCASININ RUHUNA DİYE OKUYALIM O ZAMAN CANIM LİSTE BOZULMASIN DAHA ÇOK KARIŞACAK YOKSA GÜLÜM

aaynaa 2*336 okudum Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah,önceki listedekini görmedim kusura bakmayın onu da okudum ruhuna varsın kalanlara Allah metanet sağlık ömür versin

************YA MUSAVVİR (336 KEZ)

Musavvir [ Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren ]***********

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

arkadaşımız synulox için okumalarımız yapılıyor....

dileği; VEFAT EDEN AMCASININ RUHUNA GİTSİN ÖYLE OKUYALIM BİRER DE FATİHA OKURUZ ARKADAŞLAR ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN

1.@aaynaa==========>336
2.@synulox========>
3.@Cilekkokusu12345===>336
4.@IRMAK10===========>336
5.@Papatya===========>
6.@sevdakusum=======>
7.@arkadasimes=======>
8.@Sealand===========>
9.@EliffVVav==========>336
10.@saridogan=========>336
11.@Bhydmlr==========>336
12.@msgulerr==========>
13.@ariyana ==========>336
14.@meleek9090 =======>336

15.@ebruli-- ===========>
16.@evtik==============>336

Kizlar benim duam bebegim Icin dusuk tehlikem var ve Dünden beri artti kanamam lütfen dua edin bana hayirli saglikli salih evladim olsun bu sefer de dusuk yapmayayim

cok gecmis olsun canim,insallah saglikla atlatirsiniz bebeginle bu donemi.
bol bol Allahumme Ya Mubdi tesbihati yap,bende senin niyetine cekicem insallah bugun bu tesbihi.
dusuk tehlikesi olanlarin bu tesbihati bol bol yapmasi onerilir.
Allah sifalar versin insallah

Kizlar benim duam bebegim Icin dusuk tehlikem var ve Dünden beri artti kanamam lütfen dua edin bana hayirli saglikli salih evladim olsun bu sefer de dusuk yapmayayim
çok üzüldüm canım . bir an kendim geldim aklıma aynı durumu bende yaşadım , ALLAHIN İZNİYLE sağlıklı sıhhatlı bebegini kucağına almak nasip olsun

kay aylık gebesin?

Allah razı olsun cnm bol bol cekiyorum insallah allahin izniyle atlatirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…