Mülakatım İçin..

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
Merhaba arkadaşlar 12 eylül mübaşirlik mülakatım var senelerdir sizlerin arasındayım ya kpss konuşmuşumdur ya da bebeğimin olmadığı...
Dertlerimizin ortak sevinçlerimizin de ortak çok konuda buluştuk perşembeye az kaldı ..
313 ayetelkürsi de okuyayım dedim kendime ayriyetten de dua ediyorum ama her nefes ayrı bir dua belli olmaz kimin duasının belli olacağı bana yardımcı olursanız sevinirim...
1 tane bile okuyup sayı belirtirseniz toplayacağım sayıları..
hepinizden ALLAH RAZI OLSUN son zamanlarda çok durgunum bunu başarabilirsem bana bir sevinç olacak senelerdir verdiğim emekler bir karşılık nasip kısmet artık..
dualarınız için şimdiden çok çok teşekkür ederim..

Okunan: 40

Son düzenleme:
5 tane de benden rabbim mükâfatını verir inşallah ismi azam duasını da oku canım bol bol
ALLAH RAZI OLSUN canım..
tamam İsmi azam duasını da okuyayım hangi duaları okuyacağımı bilemiyorum bazen..
inşallah sevinirim bu kapımız bize nasip olur hayırlarla sağlıcakla inşallah amin..

Adetli olmasam okurdum canım Allah işini rast getirsin çocuk da demişsin en büyük yaram benim de Allah yardımcın olsun demeye geldim inşallah mülakatın olumlu sonuçlanır

Adetli olmasam okurdum canım Allah işini rast getirsin çocuk da demişsin en büyük yaram benim de Allah yardımcın olsun demeye geldim inşallah mülakatın olumlu sonuçlanır
ALLAH RAZI OLSUN canım..
sizin kaç senedir olmuyor çocuk..? inşallah ben de sevinirim herkesin içinde ..
ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN inşallah amin çok teşekkür ederim okuyan arkadaşlardan da sizden de

ALLAH RAZI OLSUN canım..
sizin kaç senedir olmuyor çocuk..? inşallah ben de sevinirim herkesin içinde ..
ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN inşallah amin çok teşekkür ederim okuyan arkadaşlardan da sizden de
5 yıl bitti canım

tedavi oldunuz mu?
benim de dün evlilik yılfönümüm 7. yıla girdik 6.5 senedir olmuyor bebeğimiz..
ekimde nasipse tüp bebek inşallah bu sene bitmeden seviniriz..
3 kez tüp bebek ama hepsi de olumsuz inşallah sizin ilk denemede olur

arkadaşlar 35 tane okundu kalanını ben tamamlayacağım kendim için biraz daha yardımlarınızı bekliyorum ayetelkürsi de

5 tane okudum, bende zabut katibiyim. Ayni sektor mubasirle. İnsallah meslektas oluruz, insallah kazanirsin, biz seni tutuyoruz

5 tane okudum, bende zabut katibiyim. Ayni sektor mubasirle. İnsallah meslektas oluruz, insallah kazanirsin, biz seni tutuyoruz
ay inşallah canım hangi şehirdesin ben bursa da gireceğim mülakata samsunda oturuyorum ...
mülakatta nasıl olsam bilemiyorum heyecanlıyım juri karşısında çok soru soruyorlar mı bana bir akıl versen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…