Mülakatım İçin..

E Esmeralli mübaşirlik zor mu sen bilirsin memurlar nette kötülemeyen yok memurlık değil falan gibisine ben olursam çok sevineceğim ya aynı bakanlık altında çalışırız ay burada meslektaşlarım falan olması ay hayal edemiorum bile
mübaşirler kıyafetleri giyme mecburi mi yoksa sivil mi bayan mübaşir var mı senin çalıştığın adliye de canım

E Esmeralli mübaşirlik zor mu sen bilirsin memurlar nette kötülemeyen yok memurlık değil falan gibisine ben olursam çok sevineceğim ya aynı bakanlık altında çalışırız ay burada meslektaşlarım falan olması ay hayal edemiorum bile
mübaşirler kıyafetleri giyme mecburi mi yoksa sivil mi bayan mübaşir var mı senin çalıştığın adliye de canım
Hayır sivil geliyorsun emin olki katiplikten daha iyi sorumlulugu az güzel meslek, durusmalarda gorev yaparsın, dosya yerlerine atarsin baska isin yok, yatis gibi bisey olunca iyiki oldum kimseyi dinlemedim dersin, kazan sonra elinde altin bilezik olarak meslgin olur, baska meslege gecebilirsin

Banada cekilmez bu meslek yapilmaz dediler ben seviyorum,, dosya isini seviyorsan sana gore meslek hem kazanalim calisalim da bu devirde kolay mi kazanmasi

Mulakattta giyime dikat et, acik giyinme, gomlek kumas pantolon hafif topuklu ayakkabi yeter, ataturl ilke inkilaplarina calis anayaasa bak, mubasirlerin görevine bak yet r canim insallah kazanirsin 😊

Mulakattta giyime dikat et, acik giyinme, gomlek kumas pantolon hafif topuklu ayakkabi yeter, ataturl ilke inkilaplarina calis anayaasa bak, mubasirlerin görevine bak yet r canim insallah kazanirsin 😊
ALLAH RAZI OLSUN canım ..
tabii ya hele sivil gibi de giyiniliyorsa çok iyi olacaktır kıyafetimi hazırladım canım zaten kapalıyım ben pantolon gömlek tarcı hazırladım hafif topuklu kundura aldım bugün şal aldım falan eşime de diyorum mülakata giriyoruz ama bilmezler var mı yok mu giyinmek de şart diyorum :=)
yazı yazmayı falan öyle dosya işlerinden sıkılmam harıl harıl çalışırım yaş olmuş 34 başka kurum da düşünmem canım ya ALLAH'IM utandırmasın yeter ki inşallah...
sonuçların açıklanması çok uzun sürer mi acaba buraya sevinerek yazarım inşallah mutluluğumu atandım demeyi inşallah amin..

okuyabilecek arkadaşlardan son kez yine yazayım da perşembeye az kaldı

100 tane aldım bitince yazarım en geç yarın akşama kadar biter
ALLAH RAZI OLSUN canım ben de kalanı bitireceğim inşallah senin dediğin diper necm suresini de yarına bitirmeliyim çarşamba yolda olacağız inşallah

ALLAH RAZI OLSUN canım ben de kalanı bitireceğim inşallah senin dediğin diper necm suresini de yarına bitirmeliyim çarşamba yolda olacağız inşallah
Necm suresi 1 saatte bitiyor hızlı ilerleyen bir Dua onu mutlaka yap birde besmeleyi unutma 50 tane kapıda 51.içerde okunucak

15 tane alıyorum .
Her gün 100 Ya Müyessir ve 100 Ya Mükaddim çekin. Daha fazla da çekebilirsiniz tabii ama en azından tesbih sayısı kadar çekebilirsiniz . Hayırlısıyla olumlu sonuç alırsınız inşallah . Tespihleri unutmayın:)

15 tane alıyorum .
Her gün 100 Ya Müyessir ve 100 Ya Mükaddim çekin. Daha fazla da çekebilirsiniz tabii ama en azından tesbih sayısı kadar çekebilirsiniz . Hayırlısıyla olumlu sonuç alırsınız inşallah . Tespihleri unutmayın:)
ALLAH RAZI OLSUN ..canım bugün çekmeye başlayayım yolda da çekerim çokça inşallah

X