Çocuk Hastalıkları Mukuslu kaka (fotoğraflı)

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Benimki de anne diye ağlıyo sayılır mı? 🥲

Yerim o anne diyen dilini. 😍

Ya bir sey diyecegim uzulme ama. O anneler hep refleks. Bilincli diyene kadar daha ohooo. Bir donem de soylediklerini unutuyor sanki reset atiyorlar. 🥲

Yalnizca anne sutu aliyorsa ve baska belirti yoksa ek gidaya kadar mukuslu kaka normal kabul ediliyor.

Vucutta dokuntu, kulak arkasi egzama, hirilti, capak, gecmeyen pamukcuk, tekrarlayan konak, gaitada kan gibi belirtilerden herhangi biri var mi?
Kan hariç her belirtimiz var doktorumuz hayir alerji düşünme diyor 🥲 Ne yapayim ben simdi. Asla kabul ettiremiyorum. 3ayri doktora goturdum. Hic biri alerjiyi kabul etmedi.🥲

Yalnizca anne sutu aliyorsa ve baska belirti yoksa ek gidaya kadar mukuslu kaka normal kabul ediliyor.

Vucutta dokuntu, kulak arkasi egzama, hirilti, capak, gecmeyen pamukcuk, tekrarlayan konak, gaitada kan gibi belirtilerden herhangi biri var mi?
Bsy soracam bebeklerdeki konak normal dğl mi ki. Kaç yeğenim oldu hepsinde vardı ve sağlıklılardı. Yanlıs anlamayın muhalif olmak için sormadım merak ettiğimden. Bildiğim bebeklerin hepsinde var. Benim kızımda da çıkalı 20 25 gün oldu heraldr sarı sarı

Oglum alerji ve immunoloji doktoru (prof) taragi muhakkak kullan demisti. Yag yerine donusumlu temizleme sutu de kullandirmisti. Korkmayin, derisine bastirmadan havalanan konagi aliyorsunuz. Konaktan kurtulmaya bakin, kasinti yapmasin yavruya. Belki de her emen bebekte olan konaktir, alerjiyle alakasi yoktur.

Mustela konak sampuanindan fayda gormemistim. İnsallah kuzunuzda ise yarasin. 🌸
Çok teşekkür ederim bir de son kez şunu sorayım size kesin teşhisi testle mi koyuyorlar

Kan hariç her belirtimiz var doktorumuz hayir alerji düşünme diyor 🥲 Ne yapayim ben simdi. Asla kabul ettiremiyorum. 3ayri doktora goturdum. Hic biri alerjiyi kabul etmedi.🥲

Cocuk doktoruna mi gittiniz? Oyleyse, cocuk alerji ve immunolojiye gitmenizi tavsiye ederim. Oglum bagirsak tepkiliydi. Kan da vardi isin icinde. Ona ragmen hicbir sey yapma diyen de oldu, memeden kes mama ver diyen de. Ben anne sutunu destekleyen bir alerji doktoruna gittim. İsin zorlugu banaydi ama cok sukur gecti gitti.

Digerleri varsa cilt ya da solunum tepkili olabilir. Alerji cok karisik bir mevzu, hekimler arasi gorus ayriligi var. Ama size tavsiyem kesinlikle gitmediyseniz cocuk doktoru yerine alerji doktoruna gitmeniz. :KK200:

Cocuk doktoruna mi gittiniz? Oyleyse, cocuk alerji ve immunolojiye gitmenizi tavsiye ederim. Oglum bagirsak tepkiliydi. Kan da vardi isin icinde. Ona ragmen hicbir sey yapma diyen de oldu, memeden kes mama ver diyen de. Ben anne sutunu destekleyen bir alerji doktoruna gittim. İsin zorlugu banaydi ama cok sukur gecti gitti.

Digerleri varsa cilt ya da solunum tepkili olabilir. Alerji cok karisik bir mevzu, hekimler arasi gorus ayriligi var. Ama size tavsiyem kesinlikle gitmediyseniz cocuk doktoru yerine alerji doktoruna gitmeniz. :KK200:
Evet 3ude cocuk doktoruydu

X