Mukuslu kahverengi akinti

bebegim10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2024
52
9
31
Merhaba arkadaşlar programa göre 7+3 keseye göre 6+5 haftalık hamileyim 3 gündür 3 defa kahverengi mukuslu akıntım oldu 4+3 den beri progstan fitil kullanıyorum yarın kontrolüm var sizce bu normal mi korkmalimiyim yarını bekleyemedim biln yada yaşayan oldumu bı sorun yoktur degilmi.daha öncede yazmıştım buraya bir kese belli birtane daha görüyorum demişti doktor ama kanama alanı da olabilir demişti

Merhaba bende 4+2 den beri Protestan fitil ve proluton depot iğne kullanıyorum aynı şikayetimiz var 7. Haftada kahverengi akıntıyı gördüm doktora koştum bebeği ve kalp atışını gördük çok şükür vesile oldu bi yandanda kese etrafında kanama kanalı yoksa kese doğru yerdeyse problem olmuyormuş Hormonel değişikliklerden olabilir umarım herşey yolundadır sizin için

Maalesef canım kesem çok saglikliydi ama bı sure sonra büyümesi durdu bebek ve yolk oluşmamış hic kanamam başladı evde dusurucem

Maalesef canım kesem çok saglikliydi ama bı sure sonra büyümesi durdu bebek ve yolk oluşmamış hic kanamam başladı evde dusurucem
kaybın için üzgünüm. Düşük sonrası muhakkak doktorla görüşmelisin içeride parça kalma durumunu kontrol etmeliler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…