Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231

Aklımız fikrimiz yüzükte hep yaaaa baksana 95 bin dolarmışşşş fiatııı...

Sülğmanlarımız alır o yüzüğü alır iki gerdan kırdıkmı bu iş tamam esencimmm :118:

ee normal ama yüzükte olması evet gerdan kırmamız lazımmm bide abidik gubidik bi isim takalım adamlara cilveli işveli bişey

Saadet Işıl Aksoy dahil olmuş diziye haberturkte okudum,bilginiz olsun

Yeni cariye olabilirrr güzel kız ama hele gözler yakıyor

ee normal ama yüzükte olması evet gerdan kırmamız lazımmm bide abidik gubidik bi isim takalım adamlara cilveli işveli bişey

şimdiden çalışmalara başlasak diyommm :79: kocam yüzükten önce bana nasır bantı almış eczaneden ucuza kapatıyom haspammmmm

balık gibi bakıyo

yokk yokkk inek gibi bakıyor möööööö der gibi

hee benim aşkımda bana bulaşık eldiveni aldı tam elime göre yeşil hemde ,zümrüt gibim :

Yüzüğün çakması sanırım hepsiorada burada sitesinde 79 tl imiş
Ama ben almam 79tlya çakma hürrem kostümü alır fantezi ederim daha iyi :86:

Harem'e yeni transfer..

Güzel oyuncu diziye 9. bölümde katılacak ve senaryonun tansiyonunu artıracak.

Son dönemde polis başmüfettişi annesi İnci Aksoy ile Siirt’te kadın polis sayısını artırmak için yürütülen projeye destek vererek adından söz ettiren Saadet Işıl Aksoy, “Muhteşem Yüzyıl”ın kadrosuna katıldı. Aksoy, Kanuni’yi seks ve içki düşkünü gösterdiği iddiasıyla bir kesimin büyük tepki gösterdiği dizide Macar Victoria rolünü canlandıracak.

Aksoy, Halit Ergenç ve Meryem Uzerli’nin başrolünü oynadığı diziye 9. bölümde katılacak ve senaryonun tansiyonunu artıracak. Diziye zaman zaman konuk oyuncuların katılacağını belirten senaryo yazarı Meral Okay, “Saadet çok güzel bir kadın karaktere hayat verecek. Kadromuza zaman zaman bölüm oyuncularımız katılacak ama Saadet devamlı oyuncumuz olacak” diye konuştu.
(alıntıdır)

Victoria's secret dedimdi ama dimi diye diye victoria yı getirttik. sırada Adrianna Lima gelecek ha gayret

victoria nın kim olduğuna dair birşey bulamadım ben googledan. ama bazı forumlara ait yorumlarda pargalının sevdiği, aşık olduğu kadın hatta hatice ile evlendiğinde bile devam eden aşkı olarak çıkıcakmış karşımızaaa.

hee benim aşkımda bana bulaşık eldiveni aldı tam elime göre yeşil hemde ,zümrüt gibim :

aman yırtayım deme sakın çok kıymretlidir şimdi o eldivenlerrrrr

Yüzüğün çakması sanırım hepsiorada burada sitesinde 79 tl imiş
Ama ben almam 79tlya çakma hürrem kostümü alır fantezi ederim daha iyi :86:

Napcaz ya çakmasını istemiyommm işteeee :84: :84: sen kostüm al rask et rask ettt diyerek fantezi edersinnn

Çokk güzel kadın yaaaaaa maşalllah diyeyimm aynı bana benziyorrrrrrr huuuuuuu asıl bana teklif ettilerde dizide oyna diyeeee viktorya ben olacaktımm sülümanım hayır dediiiiiiiiiiii kısmetime manii olduuuu yaaaaaa yoksa o yüzük benim parmağımda olacaktıııı :84: :84:

ne işim olur çakmayla aynennnn ya bide 79 tl

dimii yani çakma bizi kesmezzzzzz :84: :84:

4 tane ziyaretçi varrrrr:88::88:kızlarr o kızmı güzel hürremmi

ikiside aman aman güzel değil. daha ne güzel bayanlar var dizide oynatabilecek.. hürrem sevimli çok güzel olmasada. bu kızın sadece gözleri güzel...

ikiside aman aman güzel değil. daha ne güzel bayanlar var dizide oynatabilecek.. hürrem sevimli çok güzel olmasada. bu kızın sadece gözleri güzel...

ay saadeti bende hiç beğenmiyorum ne kadar güzel kızlar var bunu nerden bulmuşlar acaba:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…