Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
[video=youtube;JWEr1YIzvtA]http://www.youtube.com/watch?v=JWEr1YIzvtA[/video]

bıyır canım..:82:

[video=youtube;JWEr1YIzvtA]http://www.youtube.com/watch?v=JWEr1YIzvtA[/video]

bıyır canım..:82:

yaaa bu dizinn ilk bölümünü hiç beğenmemiştim ama senn sayende izlicem galiba kankaaaa :KK57::KK57:

Arkadaslar bu dizide bayildigimiz mücevherler var ya,gercekmis.Ben imitasyon zannediyordum.72 parcalik Hürrem koleksiyonunun degeri 1,5 milyon dolarmis.En bayildigimiz parca olan Kanuni'nin yapıp Hürrem'e hediye ettiği yeşil taşlı yüzüğün fiyatı 95 bin dolar.

Bu mücevherleri sette 4 kisi koruyormus.Hergün sete bu 4 kisi götürüp getiriyormus.

Arkadaslar bu dizide bayildigimiz mücevherler var ya,gercekmis.Ben imitasyon zannediyordum.72 parcalik Hürrem koleksiyonunun degeri 1,5 milyon dolarmis.En bayildigimiz parca olan Kanuni'nin yapıp Hürrem'e hediye ettiği yeşil taşlı yüzüğün fiyatı 95 bin dolar.

Bu mücevherleri sette 4 kisi koruyormus.Hergün sete bu 4 kisi götürüp getiriyormus.

ama muhteşemler yaaa bizim bu yüzüklerden takmamız hayal desene :KK14:sevgilisi olmayan arkadaslarım kanuni arayacaksınız kızlar bu yüzükten takmak için bizim gibi sevgilisi olanlarda filmlerde izler sadece :KK60::KK60:

ama muhteşemler yaaa bizim bu yüzüklerden takmamız hayal desene :KK14:sevgilisi olmayan arkadaslarım kanuni arayacaksınız kızlar bu yüzükten takmak için bizim gibi sevgilisi olanlarda filmlerde izler sadece :KK60::KK60:

Valla bunlari takabilmek icin cooook zengin bir koca bulmak lazim.Baksana sadece bir yüzük 95 bin dolar.Hadi kizlar zengin koca arayin da Hürrem'in yüzügünden aldirtin.Biz kacirdik maalesef bu firsati:KK66:

Valla bunlari takabilmek icin cooook zengin bir koca bulmak lazim.Baksana sadece bir yüzük 95 bin dolar.Hadi kizlar zengin koca arayin da Hürrem'in yüzügünden aldirtin.Biz kacirdik maalesef bu firsati:KK66:

nerde o eski kanuniii :KK60::KK60:

Yok yahu! Geçen gün TVde gösteriyodu. O yüzüğün gerçeği yokmuş.Yani dediğin gibi dizideki gerçekmiş ama kuyumcularda benzeri yokmuş. Ama çakmaları yok satıyomuş.
Fiyatı da 16TL... Zengin kocaya gerek yok yani.. Tek taşımı kendim aldım hesabı.. :KK55:

Yok yahu! Geçen gün TVde gösteriyodu. O yüzüğün gerçeği yokmuş.Yani dediğin gibi dizideki gerçekmiş ama kuyumcularda benzeri yokmuş. Ama çakmaları yok satıyomuş.
Fiyatı da 16TL... Zengin kocaya gerek yok yani.. Tek taşımı kendim aldım hesabı.. :KK55:

Bence artik mücevhercilerde yaparlar aynini.

daye valide sultanin yanina geliyor da
valide sultan kotu bir haberi daha yuregim kaldirmaz diyor ya
daye de hurrem hatun.................... diyor
ben ce orada ''Hurrem hatun hamile'' diyecek

Halit ve bergüzar çiftinin "canımmmm" kelimesini söyleyiş biçimleri çok komik ya.. çok yapmacık geliyorlar bana.. "ben senin amcanım" diyesim geliyor her seferinde :KK37:

O yüzük süper süper :KK69:

Halit ve bergüzar çiftinin "canımmmm" kelimesini söyleyiş biçimleri çok komik ya.. çok yapmacık geliyorlar bana.. "ben senin amcanım" diyesim geliyor her seferinde :KK37:

O yüzük süper süper :KK69:

Aklımız fikrimiz yüzükte hep yaaaa :KK53: :KK53: baksana 95 bin dolarmışşşş fiatııı...

Sülğmanlarımız alır o yüzüğü alır :KK24: iki gerdan kırdıkmı bu iş tamam esencimmm :118:

X