Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
Allaaamm şu alıntı ustalığına bakın heleee başım dündüü:KK52:

ayol kim kime ni dimiş,öbürküsü ona ni dimiş :KK53:ağnamadım heç pişee:KK19::KK60::KK60::KK60:

Kızlar şimdide Fatih Sultan Mehmet'in dizisi başlıcakmış:86:
Türk dizileri günceli bırakıp tarihe sarıldı. Muhteşem Yüzyıl adlı dizi tartışmalara konu olurken bir gelişme de Fatih Sultan Mehmetle ilgili yaşandı. Türk-Katar ortak yapımı Fatih Sultan Mehmet dizisinin 75 milyon dolar bütçeli olduğu açıklandı. Dizinin senaryosu ise Beyazıt Akman'ın "Dünyanın İlk Günü" adlı kitabından uyarlandı. Kitabın yayıncısı Meltem Erkmen, şunları söyledi: "Bu dizi özellikle son günlerde büyük tartışmalara yol açan Muhteşem Yüzyıl'a da cevap olacaktır. Bu yapım Türk dizi endüstrisinin en büyük bütçeli projesi olacak."

Mynette okudum :26:

Kızlar şimdide Fatih Sultan Mehmet'in dizisi başlıcakmış:86:
Türk dizileri günceli bırakıp tarihe sarıldı. Muhteşem Yüzyıl adlı dizi tartışmalara konu olurken bir gelişme de Fatih Sultan Mehmetle ilgili yaşandı. Türk-Katar ortak yapımı Fatih Sultan Mehmet dizisinin 75 milyon dolar bütçeli olduğu açıklandı. Dizinin senaryosu ise Beyazıt Akman'ın "Dünyanın İlk Günü" adlı kitabından uyarlandı. Kitabın yayıncısı Meltem Erkmen, şunları söyledi: "Bu dizi özellikle son günlerde büyük tartışmalara yol açan Muhteşem Yüzyıl'a da cevap olacaktır. Bu yapım Türk dizi endüstrisinin en büyük bütçeli projesi olacak."

Mynette okudum :26:

Romanlar bitti şimdi tarihe el attılar

Ölümüne:86:
O gün beynime kazınmış zaten bulaşık yıkarken bitane daha buldum, Halvet doğulmaz halvet olunur :KK53:

halvetler ölmez..
halvetsiz hayat hayat değildir..
halvetim olmadan asla..
halvetim halvetsin halvet..
vs:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ayy bitanede ben söliyim mii:KK52:

halvetinde yer yoksa güzelim ben ayaktada giderim :44: :KK53: :KK52:

tamam çok iğrencimm:KK60: :KK42:

halvetsizlik hiçbişeydir,halvet herşey..:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

X