Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
ben şarkısını söledimdi :26: sarayda ufak adımlarla catwalk yürüyen elinde peluşlu bir banu alkandan hürrem .. :KK52: dudaklarını üüüüüüüüüü yapmış vaziyette aha aha aha tarzı gülüşü sarayda yankılanıyo ııyy:63: mahidevranıda serpil çakmaklı oynasaydı saçında güllü tokası gözlerini çekmiş yanlardan .. iiyy :63:

esenn:120::120::120:

ben şarkısını söledimdi :26: sarayda ufak adımlarla catwalk yürüyen elinde peluşlu bir banu alkandan hürrem .. :KK52: dudaklarını üüüüüüüüüü yapmış vaziyette aha aha aha tarzı gülüşü sarayda yankılanıyo ııyy:63: mahidevranıda serpil çakmaklı oynasaydı saçında güllü tokası gözlerini çekmiş yanlardan .. iiyy :63:

halvet kaç gün sürerdi acaba Banu Alkan Hürrem olsaydı.. :KK60: :KK60: Sultanı salmazdı valla odadan dışarı.. :18: :18:

banu alkan hürrem olsaydı 1 gece halvetten sonra sülüman ölürdü:KK5:

[QUOTE=zhebani;17266632]yaşasa bile sülüman kadına tövbe ederdi:KK58::KK60::KK60::KK60:[/QUOTE]

o yüzükte onun parmağına olmazdıki hem sığmazdı

ben ayşemiydi o yarışma birincisi merve ona çok kılım. Sarayın tikky si. öle konuşuyo kız ya

yakında inanmıyoruaaaaaaaaam derse şaşırmıcam

X