Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
Yoğusa Valide Sultan, yüzüğü çaldı diye Mahidevrana şerbet yerine başka bişemi içirdi de kızceğiz düşük yaptı.

Hürrem çok kinci ayunun tekisin. Mahidevran gebe diye ölsün dedi ya pislik:KK19::KK22:

ben sanmıyorum cnm. bence yüzüğü geri alabilmek için mahidevranı odadan çıkarttılar.valide sultan seni çağırıyor diyerek.şerbette bahane .
hem valide sultan bebeğe çok sevindi düşsün istemezdi bence..

ama artık valide sultan mahidevranı korumayacak.ona uyarısını yaptı çünkü.bu seni son korumam dedi.
:KK45:

şu kadını drew barrymore a benzetmeyin allah aşkına dana gibi kadın kaba saba ağız yapısı çene yapısı bozuk bir saç bir göğüs olayı başka da bir şey yok yürüyüşü bile erkek gibi lap lap adım atıyor çünkü kilolu
dizide en sevdiğim karakter ibrahim kim ne derse desin çok hoş bir adam çekici hırslı kanuni filan hiç kaldı yanında

evet yaa pargalıya bende bayılıyorum,çok yakuşuklu:KK69:

Ben de Hürrem kime benziyo çıkarmıyodum bi türlü... Drew Barrymore muş.. İkizi gibi sanki..

nur aysan makjajsız ne kadar çirkin:63:
çok yaşlı ve çok zayıf:KK52::KK52::KK52:

Bu dizide Nebahat Çehre de bana çok yaşlı ve çökmüş göründü. Yüzü ve boynu kırış kırış dikkat ettiniz mi... Aşk-ı Memnu da böle diildi. Makyajla mı alakalı ki???

hürreminkinden bal mı akıyo,pekmez mi damlıyo anlamadm gitti:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
en fazla altın kolye aldı bana:63::KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

koptummmmmmmmmmmm

Kızlar şimdi bu Mahidevran gerçekten dövdümü Hürrem'i.

Bence rüya görüyor. Çünkü etrafta hiçkimse yok. Bir Allahın kulu görmezmi onları etraf muhafız doluyken.

Hürrem kodumu oturtur valla Mehidevrana. Cüsseli ayu.

gerçekten dövdü....hatta bi dahaki bölümde sanırım sülüman evlenecek hürremle bu sebepten....

X