Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
hürremden nefret ediyooorum hem dizi hem gercek hürremden :KK47:
seytan karıııııı
mezarına gitsem okumam.:63:

sülüman farklı gösterilio ama yinede hürrem var sonucta..aldatmış... yaa ama dinimize göre 4 eş olabiliyor..eee harem cariye zzinaya girmiyor muuu:26::26: yaaa ilk nikah tar,hte hürreminmiş..diğer padişahlar zinakeş mii :KK53:

dizilerde sacmalamasınlar kafam karısıyorrrr :KK53::KK53:

mahidevranı koruyo valide,neden öyle bişey yapsın ki,bence alakası yok kadın üzüntüden düşürdü.keşke hürremi tam döverken süleyman gelseydi,dadından yenmezdi:KK9:

Fragman çıkmadımı ki gelecek haftanın ? :44: (nasıl bir cümle kurduysam ben bile anlamadım)

Ben çok sevdim bu diziyi!!! :KK16: Hürremi de çok sevdim!! Erkeğe öyle davranılır işte çok güzel elinde tutmayı biliyor, nasıl yönetecek bakın görün. Karısı da sünepe gibi durmasaydı öyle! Azcık kadın olsaydı kırıtsaydı sırıtsaydı, erkeklerin istediği bu!
Öyle bi erkek olacakki böyle hürmet edeceksin, ama karşılığında senin ellerini öpüp sadece senin olacakk, dışarıya göz ucuyla bakmicak!!!

keşkeeeeeee olsaydım, onun gibi değil daha akıllıca davranırdım da en azından o rus cadısı da koskoca ülkeyi mahvedemezdi....

bana böyle değer verene bende böyle davranırım:92:
iş erkekte başlıyo bence:KK23:

Ben çok sevdim bu diziyi!!! :KK16: Hürremi de çok sevdim!! Erkeğe öyle davranılır işte çok güzel elinde tutmayı biliyor, nasıl yönetecek bakın görün. Karısı da sünepe gibi durmasaydı öyle! Azcık kadın olsaydı kırıtsaydı sırıtsaydı, erkeklerin istediği bu!
Öyle bi erkek olacakki böyle hürmet edeceksin, ama karşılığında senin ellerini öpüp sadece senin olacakk, dışarıya göz ucuyla bakmicak!!!

dışarıya göz ucuyla bakmıyo ama kocaman harem onun zaten..:KK37: mendiille geziyo haşmetlim

yaw tek benzeten biz değilmişiz hee,görsellerde bu foto çıktı bakın:KK64:

X