Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
hürrem mi tatlııı.... şımarık, haddini bilmez, ukala, asi ve kötü ruhlu kadın... neresi tatlı ki, tek arkadaşıan bile küstahça davranıyor... nefreeetttt ediyorum o kadından, tamam mahidevran a da çok kızdım akıllı olması gerekirdi.... üstelik diğerlerine bişey demeyip hürrem e takması nedensiz değil ki, saygısız ve terbiyesiz bi insan... dolayısıyla da her kötülük beklenir bu denli kendini beğenmiş birinden... o nedenle takmış durumda ona, üstelik mahidevran gülfem e aynısını yapmış filan değil, hürrem güç için yapıyor herşeyi, ve havasından yanına varılmıyor... ama mahidevran da gülfem de diğerleri de öyle değilleerrr... hürrem e ölüm... zaten onun içinde kızıyorum yaa, kadının ne tehlikeli olduğu ortada, biri de zehirleyip kurtulmuyo o salak şeyden

yoksa yoksa yoksa sen mahidevranmısın :26:

cokk seksii bideee hareketlerii dansıda harıkaaadans ederken maidevrann ölcekti kıskanclıktannn

geberik kadın. accık kilo alsın o kadar yemek çıkıyo mutfakta. ona manisa yolları görünüyo kanımca yine.. zaten köyüne gidecekmiş oğlunun ölümünden sonra ve orada fakir olarak ölüyor.

şu kadını drew barrymore a benzetmeyin allah aşkına dana gibi kadın kaba saba ağız yapısı çene yapısı bozuk bir saç bir göğüs olayı başka da bir şey yok yürüyüşü bile erkek gibi lap lap adım atıyor çünkü kilolu
dizide en sevdiğim karakter ibrahim kim ne derse desin çok hoş bir adam çekici hırslı kanuni filan hiç kaldı yanında

en acısı da bence bir rus köleden kurtulamıyor bir sultan zehirletiver kimsenin ruhu duymaz yazık çok yazık koskoca devlet ziyan olup gitmiş bir cadı yüzünden

kızma bacım :18: ama benziyo kızz benziyooo tıpatıp değil elbette ama benziyo

hürrem olasım geldi be 2 cilve yap mücevheri kapballı iş

şimdi bi tane tarihçi abla çıkar geyik yapıyoruz diye haşlar bi güzel bizi :18:

Yoğusa Valide Sultan, yüzüğü çaldı diye Mahidevrana şerbet yerine başka bişemi içirdi de kızceğiz düşük yaptı.

Hürrem çok kinci ayunun tekisin. Mahidevran gebe diye ölsün dedi ya pislik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…