Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
bence halvet işi tamam:nazar:..padişah körebe oynayacak değilya cariyeyle..:KK1:üst baş değişti padişahta, anlayın işte halvet tamam demekti.:KK23:.

sülüman sana kurban olsun zebuşumm beee :KK64:
yanılıs yüzük,kolye küpe falan hazırlıklı gelsin dimiii:KK53:

tüm sülümanlar bize kurban olsun megim:KK19::KK60:
heralde hazırlıklı gelsin yoksa halvet olmaz:63::KK60:bunca yıl bekledm beklediğime değsin di mi:KK52::KK60:

bence halvet işi tamam:nazar:..padişah körebe oynayacak değilya cariyeyle..:KK1:üst baş değişti padişahta, anlayın işte halvet tamam demekti.:KK23:.

pargalı esinti diyince nasılda gözleri açıldı namıssızın:KK23:
maria odadan çıkıncada sülüman dört köşeydi:KK60: yorgunluğu gitmişti:KK60:

pargalı esinti diyince nasılda gözleri açıldı namıssızın:KK23:
maria odadan çıkıncada sülüman dört köşeydi:KK60: yorgunluğu gitmişti:KK60:

evet şekerim yaaa.sitreş mitreş bişeycik kalmamıştı kanunide.:81:
hatta marianın kafasındaki süslü şey de yoktu odadan çıkınca..bence o taç gibi şey hürremin eline geçecek ve yaygara kopartacak..kanunide onun şirretinden, çemkirmesinden illallah edecek ve başka kadınlara tövbe edecek..:86::86:

evet şekerim yaaa.sitreş mitreş bişeycik kalmamıştı kanunide.:81:
hatta marianın kafasındaki süslü şey de yoktu odadan çıkınca..bence o taç gibi şey hürremin eline geçecek ve yaygara kopartacak..kanunide onun şirretinden, çemkirmesinden illallah edecek ve başka kadınlara tövbe edecek..:86::86:

bu gavur karılar napıyosa artık irkeklerimize:63: akıllarını başlarından,streslerini vücutlarından çekiyolar:KK57:
hürrem göstercek onlara günlerini :KK53: pargalı fena kaşındı yazık olcak o yakışıklı başına:KK58:
[/B]

Alahhtan kısaca istediii :KK60: :KK19: :KK19:

ama napıyım kızlar yaaa her karesi önemli hiçbir kısmını çıkaramadım arkadşata sormuş anlattım bende yazan benim isteyerek gönüllü olarak yazdım başka izlemeyen varsa da okuyabilir size ne zararı var ki canımm. Maşallah beynime kazımışım her sahneyi açıköğretim sınavına çalışıyorum onlar böyle kalmıyor aklımda şu dersleri de dizi olarak yayınlayıp anlatsalar hepsinden full çekerim valla :KK9:

maria çerez çekirdek ya, ne eşi ne hatunu. :KK53:
hürrem hamile sülümanda bütün irkekler gbi bekleyemedi 9 ay
KOŞKOCA padişah fantastik dergiler okuyacak hali yok ya :KK37:

yatıp kalkıp şükredelim o dönemde yaşamamışız diye.....
ne kötü bir durum o kadınları izledikçe hele..

hürreme gelince,her kelimesi her cümlesi "gelin beni parçalayın" dedirtiyor....

validesultan herzamanki gibi muhteşem.....

mustafaya üzüldüm "babam beni sevmicekmi artık küstümü bana diyor :)

hürremem göstermiyolar oğlunuı ohhhh olsun ohhhhhhH :)))yarım akıllı:KK9:

acaba haftaya nolur???hürrem hesap sorar kesin süleymandan...
keşke "sanane be kadın benim kimle olduğumdan" dese süleyman:KK66:
"ben izin vermem olamaz" diyo kadın yaaa...boğacak o kadınıo yarım akıllı hürrem:KK4:

keşke tarihe göre gitmeseler senaryo değişse hürremi boğsa sülüman elleriylee bende görsem içim rahatlasaaa :KK52::KK52: yoksa mezarından çıkartıcam cok kızdım :nazar: olmus seyler bunlar çünkü :KK14:

keşke tarihe göre gitmeseler senaryo değişse hürremi boğsa sülüman elleriylee bende görsem içim rahatlasaaa :KK52::KK52: yoksa mezarından çıkartıcam cok kızdım :nazar: olmus seyler bunlar çünkü :KK14:

ama önce şu hürrem sırrını çözmemiz lazım.mahidevran da arnavut.arnavutlar da çok güzel olur.ki hürrem çok güzel geçmiyor yazılanlarda.kanuniyi hırsıyla aşık etmiş kendine.koca padişah güzelliğiyle ünlü görgülü kibar ,eğitimli birine değil normal bir güzelliği olan ,görgüsüz ,şirret bir kıza tutulmuşsonuç=şirrretim şirretsin şirret.altın yol şirretlikten geçiyor.

ama önce şu hürrem sırrını çözmemiz lazım.mahidevran da arnavut.arnavutlar da çok güzel olur.ki hürrem çok güzel geçmiyor yazılanlarda.kanuniyi hırsıyla aşık etmiş kendine.koca padişah güzelliğiyle ünlü görgülü kibar ,eğitimli birine değil normal bir güzelliği olan ,görgüsüz ,şirret bir kıza tutulmuşsonuç=şirrretim şirretsin şirret.altın yol şirretlikten geçiyor.

cazgır karıı hürrem.

yaa cocuk gibi konusuyor salak gibi davranıyor.erkeklerin sevdiği şeyler bunlar.onlara karsı hep saf olucan bişi bilmiiicen falan fila. kullanıyo sülümanı yaaa :KK53:

ama napıyım kızlar yaaa her karesi önemli hiçbir kısmını çıkaramadım arkadşata sormuş anlattım bende yazan benim isteyerek gönüllü olarak yazdım başka izlemeyen varsa da okuyabilir size ne zararı var ki canımm. Maşallah beynime kazımışım her sahneyi açıköğretim sınavına çalışıyorum onlar böyle kalmıyor aklımda şu dersleri de dizi olarak yayınlayıp anlatsalar hepsinden full çekerim valla :KK9:

Ayyyy çok şekersin sen yaaaaa :KK19: söleyekte sınavlarıda dizi olarak çeksinlerrrr :KK53:

maria çerez çekirdek ya, ne eşi ne hatunu. :KK53:
hürrem hamile sülümanda bütün irkekler gbi bekleyemedi 9 ay
KOŞKOCA padişah fantastik dergiler okuyacak hali yok ya :KK37:

Ahhh anam o dönemdede ne playboy dergisi nede gugull amca varmışşş anammm olsaydı varya sülümanı hiç bir güç tutamazmışşş :KK53: :KK53: :92: :KK74:

Ayyyy çok şekersin sen yaaaaa :KK19: söleyekte sınavlarıda dizi olarak çeksinlerrrr :KK53:

teşekkür ederim teveccüğünüz efenim.. He yaaa biz dizilere bu kadar sarmışken dersleri de ancak dizi olursa anlarız. Ben akşamları da ders çalışıyorum bazen kalan konuları ama muhteşem yüzyılın olduğu günlerde aklımın bir köşesi hep dizide oluyor. Bize sınavda muhteşem yüzyıl, öle bi geçer zamnki felan sorsalar yaa.. Hayatım dizi yarışmasındaki gibim.. :KK9:

teşekkür ederim teveccüğünüz efenim.. He yaaa biz dizilere bu kadar sarmışken dersleri de ancak dizi olursa anlarız. Ben akşamları da ders çalışıyorum bazen kalan konuları ama muhteşem yüzyılın olduğu günlerde aklımın bir köşesi hep dizide oluyor. Bize sınavda muhteşem yüzyıl, öle bi geçer zamnki felan sorsalar yaa.. Hayatım dizi yarışmasındaki gibim.. :KK9:

ha ha ha demek hep aynı şey düşünülüyor bende okurken her şarkıyı ezbere bilirdim ah şu formulleride şarkı yapsalar ne var mesela biliyoruz gribe nane limon kabuğu bir güzel kaynasın içine hatmi çiçeği biraz çöreotu katasın hatta biraz tarçın bir tutam zencefil bin derde deva geliyor :KK64: böyle ezberlerdim

X