Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
''hepimiz halvetiz''
kulakları çınlasın azelyanınne güzel diyivermişti ööleceee

ruh esintisi gelen var mıı

Ameninnn kulaklarım niye çınlıyor diyordum ben de
Dün itibari ile kelime hazinemize yeni birşey daha eklendi "ruh esintisi"
Dün Hürrem'e ilk kez gıcık oldum, ne kadar şımarıkça davranmaya başladı. Valide Sultan'ın önünde kadını Sülüman'a şikayet etti..Ben de bunu yol yordam bilir sanıyordum
Eski Maria bugünkü Gülnihal'imiz de güle oynaya gitti halvete.. Sonra Sülüman Hürrem'e hanedan halkının giydiği o kürkü verince Gülnihal hemen nasıl kendisini içinde hayal etti
Lala paşaya üzüldüm.Gereksiz gönderdi adamı..Bence yanlış karardı..Valide sultan hemen işin içinden sıyrıldı tabi çakal

oooo neler kaçırdım öyleeee...canım benim tesekkür ederiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

azelya seni görünce o sloganın geliyo aklıma .

yaa hürrem cok cirkinleşti ve itici oldu. ilk zamanlar cıtı pıtı sevimliydi.. ya senaryo cok güzel devam edio istedikleri buuu nefret edelim diee ya da kız görgüsüz.. yemek yemesi falan ıyy.:96:.

ne de olsa Türk kızı değil nerden bilsinn biz kadar görgü usul adap terbiyeeee :89:

yanlız burdan bu yazışmaları takip etmek çok zor maşallah durmuyoki topik kazene demek lazım sırf bu dizi için bi canlı chat sayfası açıversin

oyun derken mesela o bir padişah sonuçta masaj yaptırıyor olabilir benim ilk aklıma gelen mesaj yaptırdığı oldu

oyun derken mesela o bir padişah sonuçta masaj yaptırıyor olabilir benim ilk aklıma gelen mesaj yaptırdığı oldu

Çok iyi niyetlisin Ben de birşey yapmamış olmasını ümit ediyorum, öyle bir duruma geldim ki Gülnihal ile Sülüman'ı yatakta görsem inanmıcam

işte doğru söz

esintiler damlaya damlaya halvet olur..
Ahhh ahhh kızlar valla çok çemkirdiler diziye artık doğru dürüst halvet göremez olduk, esintilerle idare ediyoz :97:

Alemsin yav güldürdün beni...,dizi gerçekten güzel her hafta merakla bekliyorum bence padişah gülnihalle halvet olmadı kızlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…