Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
Yeni fragman süper oldu. Hürrem orda doğurcam diye yırtınırken Sülüman'ı halvetlerde ee nasılmış Hürrem hanım.. Ama tabii GülNihal hep kenarda kalacak burada yazılana göre şehzade doğuracak ama gözdesi hep Hürrem olacak. Ay Mahidevran bebeği boğmaya kalkışıyo hala daha uslanmadı ya o kadar olay oldu ben cesaret edemez artık birşeye diyordum ama yapamıcak tabii ki.. Hürrem uyanıp bir görse valla neler yapar haklı olarak. Çok heyecanlı bir bölüm bekliyor bizi yine.. Bu arada Moskof Cariye Hürrem kitabını gördüm az baktım ama almadım bilerek çünkü açıköğretim sınavlarına çalışıyorum nisanda sınav var çok sıkıştım zamanım az onu alırsam okumak isterim çok istememe rağmen alamadım sınavlar bitince alıp okucam..

7. BÖLÜM ÖZETİ

Hürrem yeni dairesine yerleşiyor. Ama Hürrem'e orada da huzur yok. Hürrem, en yakın arkadaşı Maria'nın müslüman olduğunu öğrenir. Bu durum hiç hoşuna gitmemiştir.

Sultan Süleyman, Belgrad zaferi sonrasında da düşmanlarına huzur vermemesi gerektiğinin farkındadır. Kendisine yeni bir hedef belirler; Rodos... Sultan Süleyman hiç zaman kaybetmeden hazırlıkları başlatır.

Hürrem, Hatice ile olan yakınlığını ilerletir. Hatice, İbrahim hakkında konuşmaya başlar. Hatice'nin ettiği laflar, Hürrem'in Hatice ve İbrahim aşkına dair şüphelenmesine neden olur. Valide, Hatice'nin mutsuz olduğunu görüyor. Sultan Süleyman ve Valide, Hatice'nin saadetini nasıl yeniden sağlayabileceklerini konuşurlar.

Hürrem, İbrahim'in Hatice'ye olan ilgisini görmüş. İbrahim'i üstü kapalı bir şekilde de olsa tehdit eder. İbrahim ise altta kalacak değil. Hürrem'in hamileliğinin ilerlemiş olmasını fırsat bilir. Sultan Süleyman için halvet hazırlıklarına girişir.

kızlar 2. fragmanı you tube da bulamadım ama show tv nin sitesinde var.. izleyebilirsiniz ordan

fragmanı şimdi izledim.ya bu insanlar bu gelgitleri yaşamışlar mı hakkaten?korkunç ya.hakkaten o yüzyıla gidip izlemek isterdim gerçekten neler olmuş.bence yoldan çıkmışlar.yaptıklarının ne gelenekle ne dinle alakası var.kardeş katli vaciptir diyen din uleması da,oğlunu boğduran kanuni de ,kanuniyi yanıltan hürrem de,bukadar kine bir bebeği alet etmeye yeltenen mahidevran da insanlıktan çıkmışlar.saray soyu bunlardan mı devam etmiş?inanamıyorum kızlar ya.osmanlı sultanı da halife ünvanını taşır.Allah ın halifesi olur yeryüzünde.ne dolaplar dönüyor haberi yok.pess .pes ki ne pes.sülüman hayranlarına duyurulur.adam bi iki kadına hükmedememiş.dünyaya hükmetmeye kalkmış.ben pargalıya hayranım:KK19:en temizi o çıktı içlerinde.ufak tefek oyunlar oynuyor.

fragmanı şimdi izledim.ya bu insanlar bu gelgitleri yaşamışlar mı hakkaten?korkunç ya.hakkaten o yüzyıla gidip izlemek isterdim gerçekten neler olmuş.bence yoldan çıkmışlar.yaptıklarının ne gelenekle ne dinle alakası var.kardeş katli vaciptir diyen din uleması da,oğlunu boğduran kanuni de ,kanuniyi yanıltan hürrem de,bukadar kine bir bebeği alet etmeye yeltenen mahidevran da insanlıktan çıkmışlar.saray soyu bunlardan mı devam etmiş?inanamıyorum kızlar ya.osmanlı sultanı da halife ünvanını taşır.Allah ın halifesi olur yeryüzünde.ne dolaplar dönüyor haberi yok.pess .pes ki ne pes.sülüman hayranlarına duyurulur.adam bi iki kadına hükmedememiş.dünyaya hükmetmeye kalkmış.ben pargalıya hayranım:KK19:en temizi o çıktı içlerinde.ufak tefek oyunlar oynuyor.

benzer düşünceler içindeyim bende..
ahlaken de,vicdanen de yanlışlar çok.. bugüne göre elbette..
ben pargalıyı da işten pazarlıklı buluyorum o ayrı..

[video=youtube;RcGOtg1l5Fk]http://www.youtube.com/watch?v=RcGOtg1l5Fk[/video]

:92:

maria da güya kanka olcak :KK57:
gerçi o dönem napsın ki. padişah gel dedimi gidicek. sen benim kankamın manitasısın yan gözle bakamam diyecek hali yok ya :KK9:

o sülüman o mariyayla halvet olursa,kıllll olcam ben yaaa:KK47:
hani sadık kalcaktıydı hürreme:KK57:

mariaya niye sinir olunuyor anlamıyorum, pargallı seçiyor oda boyun eğecek tabi, hem önüne sultan olma şansı geliyor o durumda kankasınımı düşünsün, giydiği kıyafet yazık hep aynı insan istemezmi sultan olmak, ben olsam bende giderdim valla :)

X