Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
mariayı gayet okşadı sülüman.kesin beraber olurlar

ama hürremin arkadaşı gibiydi o kız ya..merak ediyodu hürremi falan...

Birkaç gün içinde koyar Azrasılam. aaa mariamı ?? hürrem onu parçalar ayol . kankisi değilmi o
yaaaa öle

mariayı gayet okşadı sülüman.kesin beraber olurlar

ama hürremin arkadaşı gibiydi o kız ya..merak ediyodu hürremi falan...
ya aslında ben fikir yürütemiyorum çok güzel okşadı yani olacağı yoksa bile olabilecek bir hareket gibi görünüyor

Sülüman'ım Maria'yı yanağından tuttuğuna bakmayın siz, dicek ki orda "kızım sen utanmıyor musun arkadaşının aşkının koynuna girmeye, git bana Hürrem'i çağır "
Sülüman onla yatmaz..
Bi de ya Hürrem ilk bölümlerde güzeldi şimdi bi suratsız geliyor

Bence kesinlikle beraber olmayacak Mariayla. Geir gönderecek zaten saçını okşuyor ama sanki kızıymış gibi. Hem Sülüman istemiyor ki Pargalı kafasına göre halvet ayarlıyor. O yüzden sanmıyorum Hürrem'i de hamileyken. Ama Hürrem başkasına kaptırmamak için hamileyken de halvete girebilir. Artık İbrahim'de tehlikeli olmaya başladı Mahidevran kadar. Mahi tüm kozlarını oynadı artık ve Hürrem'in başına gökten taş düşse Mahiden bilinir artık Mahi bişi yapmaz devreye İbrahim girdi..

cok etkileyici, hakikatten tüylerim diken diken oldu okurken.

hakkaten öyle olmuşsa b gerçek aşkmş derim.ama şunu da görmek lazım.hürrem le 5 yıldır birlikte çocukları doğmuş,yeni güzeller gelmişken de aynı itirazı yapabilmişse,bir harem dolusu kıza hayır demişse hürremi tebrik etmek lazım.valla cennet diyince hurilerden bahsetmeye başlayan türk erkeklerinin kaçı bunu yapardı valla bu kadını tebrik etmek lazım.

Bu dizinin geçmişi ne kadar çarpıttığı aşikardır. Neden bunlara itibar ediliiyo aklım mantığım almıo. Diziyi savunan biri beni aydınlatsın NEDEN? BU KADAR İLGİ

Bu dizinin geçmişi ne kadar çarpıttığı aşikardır. Neden bunlara itibar ediliiyo aklım mantığım almıo. Diziyi savunan biri beni aydınlatsın NEDEN? BU KADAR İLGİ

Dizinin başlangıcında bile yazmakta. Tarihten ilham alınmıştır diye. Bu bir belgesel değil. Bu yüzdende kurgulamaların olması çok normal. Tarihten ilham alınarak kurgulanmış bir DİZİ. Bu gözle bakıldığı zamanda çok başarılı. Belgeselmiş muamelesi yapmamak lazım.

.

muhteşem rezalet

hoş geldinizzz....sorularınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen ayrılmayınız..güvenliğiniz için mesajlarınız kayıt altına alınmaktadır...

türk tarihinin en tanınmış devlet adamını her 2 bölümde bir haremde göstersinler , 3-5 asker yanına alıp savaşa giden biri gibi göstersinler sizde bunu makul bişey gibi karşılayın . Ne kadar kolay. Sıkıyosa inönü nün evinde hayatını anlatan bir film çeksinler . Inönününde özelini çeksinler. Bakalım o zmn sessiz kalınabiliyor mu. Ona da mı belegesel denilecekti acaba

:98::98::98::98:bencedeeeeeeeeee ne ballı kadınmışş tanımak isterdimmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…