Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
baksana daha 2. gününde hemen aş ermeye başladı sülümanın bebek diyor fettan fettan

Sultan Süleymanın kostümleride kendisi gibi muhteşem

anaaa bitti..eşimde gel gel dedi,sonra "ne çabuk bitirdiler en son sarayda ne oluyordu ya ben onu bekliyordum ama" dedi yaaaa gel çarşamba gellll

ayy bu bölümü çok güzeldi hele hürremin sinsiliği yalan söyledi doğru çıktı şans ondan yana gitmiş vallahi ballı kadınmış bide oğluda olursa ohhh ne ala ne muhalla.........hele o finali neydi öyle tüylerim diken diken oldu çok güzel yapmışlar iple çekicem vallahi çarsambayı

ya gerçekten savaşa başlamadan önce sarayda son sahnede ne oluyordu?
en son mahidevranı çağardı valide sultan aynı zamanda Hürremi de çağardı..ikisini de niye çağardı acaba ay ne zor valide sultan olmak yahuuu..

hürrem çocuğunu düşürüyormu kıslar

kendini düşürür çocuğu düşürmez
bence düşürmeyecek bu konuda tüyom var daha öncede söylemiştim,Muhteşem yüzyıl setine bir aylık bebek aranıyormuş başkası hamile olmadığına göre Hürroş doğuracak

ay kızlar cok guzeldı o vvalıde sultan hurremı cagırıpda oglumun canından can tasıyosun demesı cok heveslendım ya

mehmet,selim,cihangir..
3 oğlan doğurucak hürrem sülümana..
1 tane de kız doğurucakmış..

yine güzeldi halvetli yüzyıl :86:

arkadaşlar bugun ne dusundum bılıyormuyomusunuz aslında dızıyı ızlerken su bızım tarıhımız varya mukemmel koskoca 700 yıllık bır ımparotorluk resmen dunya harıtasını degıstırmısız cok ıhtısamlı bır gecmıse sahıbız bu amerıkalılar fılan 300 yıllık tarıhı var o halde bıle bu 300 yıllık tarıhe belkı 600 tane fılm cekerlerdı su bızım tarıhızınden sade tek bır ımparotorun hayatı bıle onların tarıhı olsaydı eger dusunebılıyormusunuz ne sınemalr yaparlardı

bi sitede hürrem sülümanı aldatcak diye okudum
hemde sümbül ağayla

bi de ne dedi sülüman pargalıya at üstündeyken;'aklıma mustafa ve hürrem gelince içim gülüyo' dedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…