Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
kızlar bugün pazarda hürrem sultan yüzüğü gördüm 1 tl ye

kızlar foto galeriden hürremin fotolarına bakın çok sıradan hiçbir güzelliği yok çok şaşrıdım görünce, ama dizide çok harika görünüyor, sanırım ışık makyaj vs. den güzel görünüyor.

mahidevranın yüzü çok çökmüş, aşkı memnuda çok beğenirdim ama burda çok kötü görünüyor. beli kağıt gibi kalmış.

normalde tv'yle dizilerle işim olmaz. ama o kadar sansasyon yarattı ve konuşulduki acaba nedir bu deyip netten bi göz gezdirmek istedim derken bir baktım ki soluksuz izliyorum.açıkçası önceleri çok önyargılıydım yine padişahı büyütüp gerçekleri ırt pas ederler diye düşünüyordum. fakat gördüm ki okuduğum çoğu kiatp ve makaleyle uyuşur durumda gidiyor. inş. reyting ve şakşakçılar uğruna bozmaz tarihi değiştirp saçmalıklarla bezemeye kalkmazlar.
birde bir sitede bir yoruma kırıldım gülmekten akıllının biri koskoca padişah bir kadını görünce dibi düşermi demiş. yaaa Allah aşkınıza zaten Osmanlı'nın başına çoğu zaman uçkurunu tutamayn erkekler yüzünden gelmemiş mi bu kadar şey. Türk erkeğinin tipik özelliği işveyi, cilveyi, birde göz yaşını gördümü yelkenleri suya iniverir ne gereği var büyütmenin sonuçta oda bir erkek oda Allah'ın kulu.
yada başka bir yorum hareme kimse giremiyormuş bunlar uydurulmuşmuş. peki onca tutulan günlüklere, el yazmalarına ne olmuş. ayrıca bu nasrettin Hocanın kazan hikayesine dönmezmi. milyarlarca yıl öncesinden kalan dinozor kemiklerine, lahitlere vs. inanıyorsunda sadece 500-600 yıl öncesinin gerçeklerine mi inanamıyosun ???

hürremin alleri filan ne büyük ya hiç bir bayan kibarlığı yok hiç artist olacak kadın değil başak kadın yokmuydu yaaa bu itici kadını nerden buldular

özeti geçene kadar mutfakta işimi bitireyim reklam aralarında da gözüme takılanları buraya aktarayım bakalım nasıl bir akşam olacak..:86:

bi sonraki bölümü çok merak ediyorum,sülüman hürremi evlendirceklerini öğrenince napıcak,veronica diziye nasıl yön vercek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…