Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
victoria çok güzel ama yaa...bence hürrem hamişken vicle beraber olcak hürrem çıldırcak

bergüzar haliti kıskanmış:KK53:doğal olarak tabi...
Bergüzar Korel: Halit’in Öpüşmesi İçimi Acıtıyor!

peygamberimizden sonra kimse gelmeyeceği bildirilmiştir
Alllah peygamberliği,oğlu Kasım*ında canını alarak sona erdirmiştir
erkek çocuk verip ona bunuda tattırmıştır-kaynak Hz.Hatice kitabı-netten kopyalamadm yani:KK34:
dolayısıyla kaldırılan bi ünvanın halefi olunmaz

peygamberden sonraki kişiler kendilerini Allah*ın vekili ilan etmiştir.bunun kuranda da açıklaması vardır

dini arkalarına alarak siyaset yapmıışlardır,bu da halifelik değil olsa olsa şeriattır

bilmeyenler öğrensn,padişahlar halifedir demesn:KK6:

buna karşı çıkan akadaşlar,devlet büyükleride bi zaahmet araştırıp öyle konuşsun:82:

günümüzde hala dinimiz alet edilerek siyaset yapılıyor. Halifeliğin kaldırılmasına kadar bütün padişahlar halife olarak geçmiş tarihte
yaşamadım görmedim sadece duydum okudum.Duyduğum ve okuduğum hiçbişey benim için %100 doğru değildir. Ne kadar araştırılırsa araştırılsın geçmişi su anda ispatlamaya çalışmak tam anlamıyla mümkün olmaz gibi geliyor.Ama inancım kalbim ve beynim her zaman Kuran-ı Kerim'i kabul eder daha ayrıntılı okumak lazım bilgi için teşekkürler:13:!

bergüzar haliti kıskanmış:KK53:doğal olarak tabi...

Bergüzar Korel: Halit’in Öpüşmesi İçimi Acıtıyor!

bence cok samimi. cogu oyuncu gibi esimin isi bu kiskanmiyorum demiyor en azindan.
öyle diyen insanin sevgisinden süphe ederim.
demek ki gercekten seviyor kocasini

günümüzde hala dinimiz alet edilerek siyaset yapılıyor. Halifeliğin kaldırılmasına kadar bütün padişahlar halife olarak geçmiş tarihte
yaşamadım görmedim sadece duydum okudum.Duyduğum ve okuduğum hiçbişey benim için %100 doğru değildir. Ne kadar araştırılırsa araştırılsın geçmişi su anda ispatlamaya çalışmak tam anlamıyla mümkün olmaz gibi geliyor.Ama inancım kalbim ve beynim her zaman Kuran-ı Kerim'i kabul eder daha ayrıntılı okumak lazım bilgi için teşekkürler:13:

ben teşekkür ederim :KK61:

mahidevran hürremi zehirleyecekmiş:KK30:bebeğini düşürmesi için :KK53:

saadet ışıl aksoy sürekli olacakmış,önce sülomuza asılcakmış yılan karı:63:yüz bulamayınca pargalıya:KK37:

arkadaşlar alakasız olacak ama hürrem in diyetisyeni bugün tv deydi. 3 haftada 7 kg vermiş. demekki normal hayatında da hırslı yapamaycağı şey yok bu kızın. tebrik etmek lazım

bu arada aklıma başka birşey geldi. Meryem uzerli nin annesi almanmış ya acaba hıristıyanmıdır kendisi. bana öyle geliyor. Çünki Türkiye ye çok yabancı

arkadaşlar alakasız olacak ama hürrem in diyetisyeni bugün tv deydi. 3 haftada 7 kg vermiş. demekki normal hayatında da hırslı yapamaycağı şey yok bu kızın. tebrik etmek lazım

7 kilo öncesini düşünmek bile istemiyorum

7 kilo öncesini düşünmek bile istemiyorum

evet kilolu görünüyor ama Tv den de olabilir. normalde çok daha zayıftır bence. birde mahidevranı canlandıran ne hale gelmiş öyle yüzü çökmüş resmen. anoreksik gibi görünüyor bence. birde tv den öyle görünüyorsa normalde nasıldır acaba

hürremin hamileyim demesini, benim bildiğim valide sultan yemez:KK34:,
hekimbaşı kadını çağırtıp muayene ettirir..mahidevran rahatsızlandığında öyle olmamışmıydı..
hürrem ben hamileyim diyecek, valide sultan da ,heee tamam o zaman diyecek..:76:
yok öyle bişey..:KK19:
inşallah fragman yanıltmacası değildir.:KK61:.
pargalı da o dehliz gibi yerde viktoryayı gördü,buradamı aşık olacak acaba?:44:

viktoryayı 9. bölümde katılcaktı diziye

biliyorum inanmıcaksınız ama söylemesem içimde kalır:KK50:

geçen gün rüyamda muhteşem yüzyılı gördüm

süleyman mahidevranla birlikte oluyodu hürremde kıskanıp sinir oluyodu :KK53: :KK62: :KK62: :KK52: :KK64:

gerisi şiddet içeriyodu galba sansür oldu bitti

mahidevranın sonu hüzünlü oluyor ama süleymanı çileden çıkarttı hürrem onun kıymetlisi öyle yapmıyacaktı

mahidevranın sonu hüzünlü oluyor ama süleymanı çileden çıkarttı hürrem onun kıymetlisi öyle yapmıyacaktı

2 kere koynuna gırdı dıye kıymetlı mı oluyo heeeeeeeeeee:KK57::KK57::KK57::KK57: mahıdewran onun cocugunun anasıııııııııııııııııı:emir_bebek::emir_bebek:

2 kere koynuna gırdı dıye kıymetlı mı oluyo heeeeeeeeeee:KK57::KK57::KK57::KK57: mahıdewran onun cocugunun anasıııııııııııııııııı:emir_bebek::emir_bebek:

ay o mahidevrana nolmuş öyle yaaa..
aşkı memnuda çok beğenirdim..fiziğini kıayfetlerini..aşırı zayıflamış şuan..dove reklamında gördüm şok oldum..bütün kemikler meydanda..elmacıklar çıkmış,yüz çökımüş..yok yaa bu kadar zayıflıkta hiç iyi değil.hiç estetik durmuyor...beğenmedim :KK19:derhal en az 5 kilo alması lazım

X