Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
a bisey diyecam hani Halit Berguzara dizide asik olmus evlenmisti yaa simdide Hurreme asik olmasin sakin???? oyle sahneler varki ne bilim bide kadin Berguzardan daha etkileyici ve guzel)) acikcasi boyle bisey olursa uzulurum( ins bunlarda bosanmaz
nıye 1 . karısına yazık deılmııııydı berguzarı alıp onu bıraktııı yaaaaaaaa:KK57::KK57::KK57:

yani bende bunu söylemek istiyorum mahidevran ona yılan diyor ama kendisi kıza neler yapıyor
Değilmi ama? herkes haddini bilecek şekerim :KK9:
ne o öyle mahalle kadınları gibi şirretlik,
koskoca sarayda Mahidevran'ın yaptığına bakın :KK19:

bayanlar mrb acaba bu hürremin güzellik sırrı nereden geliyor yaa taktım kafaya kadını çok güzel gelmeye başladı bana kıskandım wallahi:18:

Değilmi ama? herkes haddini bilecek şekerim :KK9:
ne o öyle mahalle kadınları gibi şirretlik,
koskoca sarayda Mahidevran'ın yaptığına bakın :KK19:

yani kim olsa hürremin yerinde farklı birşey yapmazdı güçlerini kullanırdı onu ezmeye çalışanlara karşı

bayanlar mrb acaba bu hürremin güzellik sırrı nereden geliyor yaa taktım kafaya kadını çok güzel gelmeye başladı bana kıskandım wallahi:18:

Güzelliğinin nereden geldiğini buldum :KK9:

Zira hükmü dünyaya geçen 'Cihan Padişahı' Kanuni'nin bu kadının mahkumu olduğu tarihi iddialar arasında. İddianın sebebi olan ölümcül çekiciliğinin sırrıysa sadece güzel kokular, yağlar ve boyalar değil; asıl neden asiliği!

dört duvar arasındada ben nası asil olim be canım yaaa yoq kadının her yanı bir ayrı güzel mahidevranı fazla güzel giydirmiyolar hürremi bastırmasın die hürreme baksanızza kırmızılardan beyazlardan vaz geçmiyor mahidevran giysin hala kahveleri koca elden gidio:p

balksz5q.jpg

sigpic151180_805.gif

scaled.php

pargali.png

çok güzel bir aşk.....:KK69::KK69::KK69:
ne kadarda yakışıyorlar...:nazar:
hatice sultan ne kadar güzel hissettiriyor o duyguyu seyirciye..
:103:

:KK9::KK9::KK9:

bencede tuhaflık var pargalıda sanki sinsi gibi...

hürremin kendisinden rahatsız olduğunu hissediyor ne yapsın.:97:
taktı hürrem de kafayı pargalıya..... :63: gıcık oluyorum hürreme..:KK57:
pargalıda verdi ağzının payını ama ohh olsun..
:KK62:

Dizi boyu "yüzüm öldü" demesine güldüm.

Nasıl öldü? :)))

9.Bölümden itibarende Hürrem'e rakip geliyor,Macar Victoria...

hurrem sultan cagırınca gelmedı bahane de ----müsait degılım----- yanı regl oldum mu demek aceppppppppp:44::44::44:

X