muhteşem 2.el değil sedef çiçeği bakın çok hoş

daisy66

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
663
4
kızlar bu çiçek 2 senede bir oluyor herkes ekemiyor tutmuyor çünkü kışın karda filan da kalıyor,gören herkes bayılıyor elimde 2 adet var,manevi yönden de huzur verdiği söylenir,beğenirseniz görüşelim

ewet bunlardan vericem canım,bunları annem yetiştirdi bizim ektiklerimiz hiç olmadı,gören herkes çok beğeniyor,canım annem ümreye gitmek istiyor para biriktirip durumları çok iyi değil ben ne kadar destek olsamda bi yere kadar,bende onun adına satmak istedim,kesin bi miktar demiyorum kim ne kadar vermek isterse ona göre satarım sanırım,hayırlısı olsun teşekkürler

canim dokuluyor mu bunlar peki?
bi de fiyat belirlersen aslinda iyi olur ben de anneme almak istiyorum
kargo ile gonderilibilinir mi?

canım bunlar senelerce duruyor dökülmüyor,annemlerde var kaç yıldır hiçbişey olmadı,30 ytl den aşağı düşünmüyorum canım,çünkü çok zahmetli 2 senede oluyor sonra yeşil yaprakları tek tek ayıklıyosun vs.bu şekilde sonsuza dek durur hiç bişey olmuyor yani kargoyla gönderebilirim tabi özenle göndermeleri için konuşmam gerek,özel pakatle bişey olmaz.düşünürsen özelime yazabilirsin.

bi arkadaş mesaj atmıştı fakat silindi sanırım,tekrar yazarsa sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
canim dokuluyor mu bunlar peki?
bi de fiyat belirlersen aslinda iyi olur ben de anneme almak istiyorum
kargo ile gonderilibilinir mi?

Arkadaslar ne oldu bu cicegin akibeti .eger alan olmadiysa arkadas aklindaki meblagi aciklasa ona gore bizde 3 asagi 5 yukari bilsek.

canım eğer almak istiyosan özelden görüşelim,fiyat olarak 40 ytl düşünüyorum,bunlar dan sadece büyük çiçekçilerde var çok nadir bulunuyor ve benim söylediğim fiyatın 2 katı.görüşürüz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…