Muhammedim özledim...

Tas65

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2018
307
162
32
Annem melegim cennet kusum seni cok ozledim...sensizim eksigim darmadaginigim annem niye biraktin beni gittin...ben cok eksigim yavrum oglum sana hasret kaldim tam 5 ay olmus yani 151 gun olmus ahh kuzum yuzunu unutmakdan o kadar korkuyorum keske diyorum silmeseydim fotoraflarini unutmazdim yuzunu sanki bu bana daha cok aci veriyor ya ben seni unutamiyorum iliklerim aciyor yüreğim aciyor boğazım dugum dugum ölüyorum oglum sensizlikden ölüyorum....butun bebek kokulari burnumdan ya ben senin kokunu ariyorum ahh allahim bu nasil bir aci rabbim ne olur sabrini ver...nefesim yok ölüm sanki suan yanimda ben ogluma kavusmak istiyorumonu koklamak icime cekmek istiyorum...rabbim guc ver ne olur guv ver allahim hayirli kapi ac bana ne olurrrrr allahim yalvariyorum....

Ahhh içimi sızlattın ama hiç üzülme rabbim öyle büyük öyle yüce ki mutlaka bir evlat verecektir sana ve sen o evlatta tüm evlatlarının kokusunu alacaksın allahın hazinesi o kadar geniş ki sana neden bir evlat vermesin rabbim sabrını versin sana allaha dua et tez vakitte sana tekrar evlat versin yüreğine su serpsin

Ahhh içimi sızlattın ama hiç üzülme rabbim öyle büyük öyle yüce ki mutlaka bir evlat verecektir sana ve sen o evlatta tüm evlatlarının kokusunu alacaksın allahın hazinesi o kadar geniş ki sana neden bir evlat vermesin rabbim sabrını versin sana allaha dua et tez vakitte sana tekrar evlat versin yüreğine su serpsin
Çok tsk ederim çok zor süreç rabbim yardım etsin inşallah verdi bilr rabbim şuan gebeyim çok şükür zorlu bir gebelik ama şükür...

X