Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kahve falıma bakanın bende falına bakabilirşm. Tarot ve kahve biliyorum. Bekarım 33 yasındayım. İş yeri ve şehir değiştirdim. Önümüzdeki zamanlar beni neler beklyr?
.

Bir değişiklik olmuş hayatında evet ve geride bıraktıkların için bayağı bir savaş vermişsin sanki zor bir dönemden geçerek her şeyi geride bırakmışsın.
Pişmanlık değil de dönem dönem bir Özlem var geçmişe karşı özlüyorsun ancak artık önüne bakman gerektiğinin farkındasın.
Adında ya da soyadında s harfi olan biriyle tanışacaksın bu kişi kısmetin olacak senin çnkü tam yanında bir Yunus balığı var. temiz biri ve bir kaç arkadaşın aracı olacak tanışmanız için sen öncelikle istemeyecek karşı çıkacaksın çok gösterişli bir erkek değil çünkü ama tanıdıkça kalben ve mantıken hayat yönü ile çok uyuşacaksınız siz.
Hayatında yükseliş dönemindesin ve çekemeyenler fazlasıyla lafını ediyor. Ama artık sanki onları takmamayı öğrendiğin döneme giriyorsun.
Hayatındaki değişiklik için birilerine rest mi çektin bimiyorum ama kendi gücünün ve yapabileceklerinin farkına varmış olduğun bir dönemdesin.
Ufak ufak dileklerin var çok büyük olması imkansız şeyler dilemiyorsun sen daima ve dileklerin önümüzdeki Şubat dan itibaren hiç ummadığın bir anda gerçekleşmeye başlayacak.
mutluluk gözyaşların var ve çok uzak değil bu zamanlar

teşekkürler siz de kahve veya tarot hangisi isttyrsnz söyleyin bakaayım

Kahve ve tarot bakabiliyorum. Karşılıklı bakacak olanlarla mesajlaasabiliriz.
.

Karşılıklı fallaşmak isteyen varsa mesajını bekliyorum
Özellikle kahve baktırmak istiyorumm

Arkadasım sıkıntılar yasamıs ve oylelıkle iş degişijliği yapmışsın ama burdaki iş yerindede toplu kalcalı bir bayanla uyuşmazlık yaşıycaksın yada yaşadın ayrı bir hanede lafını cok yapan birini gördüm hayatında biri varsa su anda kararsızlık yasıyorsun yoksa eğer karsılaşacaksın ama snın için hayırlı görünmüyor bir hasta cıkmıs falında evliliği düşüneceğin kişimin çok aile problemleri olacak bu kadar canım sende bakarsan sevinirim

Anlayan varsa bende karsılıklı bakabilirim evliyim kumral 50 kiloda iki cocuk annesiyim

Eklentiler

• image.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 117
  • image.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 111
  • image.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 109
  • image.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 116
  • image.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 107
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…