Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kızlar merhaba, beni tanıyanlar bilir.Uzun süre önce karşılıklı kahve falı bakıyordum, kısa bi süreliğine geri döndüm, kahve falı bakıyorum.Karşılıklı bakışmak isteyenler 18:00’a kadar yazabilirler bana :halay:

Fallaşmak isteyen var mı kızlar
Hala bana bakmadığınız, eksik kalan bir falınız var. Yazmak istemezdim fakat bu mesajlarınızı gördükçe kendimi kötü hissettim. Neden böyle yaptınız? Bu arada 2 ay geçti, artık bakmasanız da olur. Benim baktığım fal helal olsun, bu evrenin karma enerjisinin olduğunu unutmayın...

Hala bana bakmadığınız, eksik kalan bir falınız var. Yazmak istemezdim fakat bu mesajlarınızı gördükçe kendimi kötü hissettim. Neden böyle yaptınız? Bu arada 2 ay geçti, artık bakmasanız da olur. Benim baktığım fal helal olsun, bu evrenin karma enerjisinin olduğunu unutmayın...
Gözümden kaçmış olabilir tekrar hatırlatsaydınız yıllardır bu sitedeyim girmediğim zamanlar da oldu ama girip de baktığım çok oldu

Gözümden kaçmış olabilir tekrar hatırlatsaydınız yıllardır bu sitedeyim girmediğim zamanlar da oldu ama girip de baktığım çok oldu
Hatırlattığım halde zor bir dönemden geçiyorum dediniz, mesajıma 11 gün cevap vermediniz. Ve şimdi 5 Kasım tarihinden beri 2 ay oldu, bundan sonra da bir şey konuşmaya gerek yok. Fakat herkesin bu konuyu bilmesini istedim. Lütfen insanların umutlarıyla oynamayın, bu size geri döner.

Kızlar merhaba☺️
Sayfalara şöyle bir göz gezdirdim de tarot, iskambil, kahve falı vs bakma yeteneği olanlar birbirine bakıyor galiba doğru mu anladım 😅 benim gibi yeteneksiz odunlara bakılmıyor galiba:KK53:

X