Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Merhaba hoşgeldiniz
Evet karşılıklı fal bakılıyor. İçinden gelip bakmak isteyen olursa yazınızdan alıntılayıp falınıza bakabilir.
Sizin için melek kartı çektim bir tane

Bu konuda kendine ve meleklerine zaman ver.

“Zaman en iyi ilaçtır. Her şeyi yoluna sokar. Ve zaman bizim; meleklerin mucizelerini mümkün kılar.” Diye fısıldıyor kulaklarına meleklerin.

Şu anda bazı şeylerin oturması, yerleşmesi, olgunlaşması gerekiyor. Zamanla olaylar herkesin en yüksek hayrına olacak şekilde gelişecek.

Beklerken yapacağın şey, hüzünlenmemek ve içindeki ışığı arttırmak, kendini bu konuda huzurlu ve rahat hissetmek.

Meleklerine zaman ver. Her şeyin yoluna gireceğini göreceksin.

jun_jandi
Doğum günün kutlu olsun
Senin için de bir melek kartı çektim

Karanlığı bırak. Düşüncelerinle, konuşmalarınla ışığı yarat. Kâbusunu değil.

Farkında ol. Düşündüğün, söylediğin her söz, yaşamında yaşadığın gerçeklere dönüşüyor. Büyücülerin ünlü sözünü hatırla: “Abra Kadabra.” Bu, Aramaik dilinde “konuşurken yaratırım” demektir.

Sözlerini, düşüncelerini temiz tut. Sözlerinle, düşüncelerinle ışığı yarat; karanlığı, kâbusunu değil. Bunun anahtarı, seni üzen, seni aşağıya çeken düşüncelere, ortamlara değil, ışığa odaklanmak.

Bunun için seni gülümsetecek anlan, kişileri düşünebilir, seni mutlu eden ortamlara gidebilirsin. En önemlisi, yaratmak istediklerini düşünmek, istemediklerini ise aklına bile getirmemek.

Işığa odaklan, karanlığa değil.

İşte o zaman yaşadıkların, tüm ilişkilerin ve tüm yaşamın, ışıkla, sevgiyle ve mucizelerle dolacak.

Bu, bu kadar basit. Ve sen bunu yapabilirsin. Şimdi. 

Çok tesekkur ederım yorumunuz için :) ben sımdı buraya kahve falı resmi koysam yorumlayan olur mu acaba.

Canımmm çok sağ ol teşekkür ettim ilk hayalimi gerçekleştirdim bugün imkansızdı ama babama bugün telefon aldırdım :)

Çok tesekkur ederım yorumunuz için :) ben sımdı buraya kahve falı resmi koysam yorumlayan olur mu acaba.

rica ederim. Siz bilirsiniz isterseniz koyun ancak burada fal bakan kişiler yoğun enerji harcayarak fal bakıyorlar. Bunu da boşa harcamak istemiyorlar karşılığında kendileri de bir şeyler duymak istiyorlar. Ben de dahilim buna :)
Yine de bir iki yorum yapmak isteyen olabilir, başkası adına bir şey diyemem :)

Haklısınız keşke ben de bilsem çok isterim bakmayı keyif duyarım ama hıc anlamıyorum hislerim de hıc kuvvetli degıl

Ben de doğum haritama baktırmak istiyorum ama sanırım karşılıklı bakılıyor fakat ben de anlamıyorum pek bu işlerden :) Bakmak isteyen olursa sevinirim doğum haritama

Ben fal bakmayı bilmiyorum Keske bilsem . Falımı yükledim rica etsem bana da bir bakar mısınız valla cok sevınırım

Eklentiler

• _20180912_215114.JPG
    33,3 KB · Görüntüleme: 23
  • _20180912_215137.JPG
    32,2 KB · Görüntüleme: 20
  • _20180912_215158.JPG
    26,8 KB · Görüntüleme: 22
Falımı yukledım siz bılıyor msuunux bakmasını? Biliyorsanız bır ıkı bir sey söyleseniz çok mutlu olurum

Üzgünüm, ben çok nadir fal için geliyorum buraya. Geldiğimde de karşılıklı bakıyorum :)
bende bayadır giremedim bugün geldim.EE melek kartın benim için neler söyler acaba bacım:)
bende tarot katina bakabilirim yarın sana bugün yoruldum bakmaktan ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…