Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Evlisin anladım o yüzden demek ki sürekli bir erkeğin yanında çıkıyorsun. Ve diğer erkekle aranda ulaşılmazşıl singeleri var. Canım yine de sen geçmişten gelecek kişişere karşı temkinli ol. Çünkü aradakı dağı aşmaya niyetli duruyor. Ama eşinin sana olan sevhisinden emin ol. O zaman şöyle nir hususu farklı yorumlamıştım evli olduğunu bilmediğim için. Şu u diyeblrm ki eşin senden bebek istemi içerisinde. Vve bu soğacak bebeğe bir özlemi var.

Eve geçtiğimde aana kart çekeceğim iki doğru ve bir yalanı veriyor kartlar. Sorunu buna göre şekillendirirswn mesela sana bu konuda vaatye bulunanlatın isimleirni yazarsan burdan yazmak isyemezsn özelden... Onların söylediklerinin doğru ve yalanları için bakablrm.

canım falaşaşlımmı özelden yazdım

B isimli kişi aslıbda gerçekten isterse yardımcı olabilecek olan kişi onun tavsiyesine kulak veriliyor ama size yardımcı olamamasınıb gereköesi olarak artk eskisi kadar etkili olmadığını söyleyecek olarak çıktı kartlarda fakat bu doğru değil. Gerçekten etkin ancak sizin istediğiniz yükseliş gerçekleşirse sizden daha az verim elde edileceğini düşünüyor. Bu nedenle yardm etmeyecek hatta olacak işe engel bile olabilir.

İ isimli kişi de maalesef yardım etmeyeceknolarak çıktı. Bu kişi ilkinden daha art niyetli hatta. Bu yükselmeyi başkasının yaşamasını istyr sizi düşünmüyor kesinlikle. Sürekli istediğiniz pozisyoblar ilgili bir değişim yenilik gerekli olduğunu ve bunu en iyi sizin başaracağınızı beyan ediyor fakat bu konuda yalan söylyor. Yani yalan olan bunun sizin yapacağınızı dğşğnmyr yoksa değişiklkten yyana birisi kendisi.

İş hayatında yükselme için ne yapmalaı ve ne yapmamalısınz olarak da kart çektim. Ne yapmanz gerektiğine gelince sürekli olarak yeni projelerin başındasın azimlisin ama bunları yapnayı bırakmanı öneriyor kartın. Başka bir birim ya da başka bir alana geçmekten korkun olduğunu belirtiyor ayrıca bu korkuyu yenersen çok güzel bir yükseliş seni bekliyor

Tam da dusundugum, hissettigim gibi cikmislar :) tesekkur ederim harika tespitler :)

Ozeci
Bu acilimi tarotla mi yapiyorsun. Gercekten bayildim.
Ogrenmeyi cok isterim nasil veya nereden bilgi edinebilirim var mi tavsiyen

Evet tarotla yapıyorum.
Pinterestte denk gelmiştim ben de çok secdim. Tarot klasik deste ile yapyrm bunu genelde farklı destelerimde vr ma klasik deste de daha iyi cevaplar aldğımı düşünyrm bu açılımda özellkle. Ekliyorum resim olarak.

@jadaloz çok sağol cnm bu arada evet mücadele etmeyi bilmeyen ve karmaşık bir hayatı olan birisi doğru bildin tek kartla bile cozdun olayı

Harikasın hemen bakiyorum ben de pintereste
Cok tesekkur ederim

fallaşlm mııı kızlarr

Eklentiler

• S0440049-min.JPG
    67,3 KB · Görüntüleme: 41
  • S0470052-min.JPG
    75,9 KB · Görüntüleme: 35
  • S0480053-min.JPG
    55,5 KB · Görüntüleme: 40
  • S0520058-min.JPG
    67,9 KB · Görüntüleme: 40
  • S0530060-min.JPG
    62,6 KB · Görüntüleme: 40
  • S0540061-min.JPG
    68,3 KB · Görüntüleme: 37
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…