Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kahveme bakacak olana melek destesi acacagim canlar :)

Düşüncelerinle, duygularınla ışığın dünyasını yarat. Sonra o dünyada yaşaman an meselesi.

İçinde Yaradan’ın ışığını, onun sınırsız gücünü ve sevgisini taşıdığını hatırla. Sevginin,

ışığın gücünü kullan.

Önce içinde ışığı, sevgiyi hisset. Kalbine odaklan ve gülümse, içten gülümse. Tüm ağırlığı, sevgi olmayan her şeyi güzel bir nefesle meleklerine ver. Meleklerinden içini şefkatle, saf sevgiyle doldurmalarını iste.

Sonra içinde bulunduğun duruma, ortama yüreğindeki sevgiyi akıt. Bunu hemen şimdi, olduğun yerden yapabilirsin.

Bil ki o ışık, her yere, herkesin yüreğine yayılacak ve senin dünyanı, yaşamını aydınlatacak.

belki de sen adım atmalısın canım

o an içinde bulunduğum duruma direkt olarak ışık tutan sen ve kartlarına minnettarım ya
sen birtanesin ball, yine hızır gibi yetiştin çok çok teşekkür ederimm

_Jadaloz_ bana da bakar mısın? Hemen şu an tarot açabilirim sana...

Karanlığı bırak. Düşüncelerinle, konuşmalarınla ışığı yarat. Kâbusunu değil.

Farkında ol. Düşündüğün, söylediğin her söz, yaşamında yaşadığın gerçeklere dönüşüyor.

Sözlerini, düşüncelerini temiz tut. Sözlerinle, düşüncelerinle ışığı yarat; karanlığı, kâbusunu değil. Bunun anahtarı, seni üzen, seni aşağıya çeken düşüncelere, ortamlara değil, ışığa odaklanmak.

Bunun için seni gülümsetecek anlan, kişileri düşünebilir, seni mutlu eden ortamlara gidebilirsin. En önemlisi, yaratmak istediklerini düşünmek, istemediklerini ise aklına bile getirmemek.

Işığa odaklan, karanlığa değil.

İşte o zaman yaşadıkların, tüm ilişkilerin ve tüm yaşamın, ışıkla, sevgiyle ve mucizelerle dolacak.

Bu, bu kadar basit. Ve sen bunu yapabilirsin. Şimdi. 

Çok teşekkür ederim. :) Sadece bir soru sormak istiyorum müsaadenizle. Ben yazdıklarınızda olumsuz bir şey düşünemedim. Hayatım aslında benim düşğncelerimle mi şekilleniyor? Kötüyü düşünürsem kötüyü, iyiyi düşünürsem iyiyi mi çekiyorum yani? Kusura bakmayın lütfen.
Hemen falınızı ne için açmamı istediğinizi söyleyin. Bakıp yazayım. :)

rica ederim :)
kartın anlamından benim de çıkardığım yorum bu. hayatını kendi düşüncelerinle şekillendirebilirsin.
olumlamalar vs var onları da inceleyebilirsin.
aslında fal için çekmemiştim kartı ama vaktin varsa bir yoruma hayır demem elbette :)
iş konusunda bir değişim yapma isteğim var. bu konuyla ilgili kısa bir yorumunu alabilirim :)

Çok teşekkürler :)
Hemen bakıp yazacağım. :)

_Jadaloz_ Yapmak istediğiniz iş değişimiyle ilgili bir adım atmışsanız eğer size çok güzel, sürpriz bir haber gelecek. Ve bu değişiklik sizi kariyeriniz anlamında çok daha güzel bir seviyeye ulaştıracak. Karşınıza çok güzel fırsatların çıkacağı, geleceğiniz adına daha sağlıklı ve hayırlı yatırımlar yapacağınız çıktı. :)
Tılsım ve Değnek kartları açıldı. Birisi parayı, diğeri kariyeri ve başarıyı simgeler. :)

harika :) inşallah diyelim o zaman
teşekkür ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…