Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
melek kartı çektim canım senin için :)

Etrafını güzelleştir ve güzelliğin hayatının her alanına yansımasını izle.

“Her şey aslında birbirine bağlı sevgili arkadaşım, bunun farkına var. Her şey, evet her şey...” diyor güzelliğin başmeleği sevgili Başmelek Cofiel.

Güzellik, ışığın farklı bir veçhesidir. Yüreğindeki ışığı, etrafına güzellik katmak için kullan. Sen etrafına, evine, odana, çalışma ortamına güzellik kattığında, bu güzellik, yaşamına da yansıyacak. Yansımak zorunda. Çünkü yaşamın senin aynan.

Bu gerçeği hayatını güzelleştirmek için kullan. Yaşamındaki çirkinliklerden kurtulmanın en güzel yolu, düşüncelerinden başlayarak etrafındaki her şeyi güzelleştirmektir.

Buna ufak dokunuşlarla da başlayabilirsin. Taze çiçekler, güzel kokulu güller, hoş bir resim ya da güzel bir müzikle. Baktığında seni gülümsetecek her dokunuş, doğru adımdır. 
Teşekkür ederim canım :KK68: yarın falini atarsan bakayım :KK68:

_Jadaloz_ _Jadaloz_ benim için de bi kart çekebilir misin? :)

tabi ki :)

bu da son kartım olsun :)

Bu konuda kendine ve meleklerine zaman ver.

“Zaman en iyi ilaçtır. Her şeyi yoluna sokar. Ve zaman bizim; meleklerin mucizelerini mümkün kılar.” Diye fısıldıyor kulaklarına meleklerin.

Şu anda bazı şeylerin oturması, yerleşmesi, olgunlaşması gerekiyor. Zamanla olaylar herkesin en yüksek hayrına olacak şekilde gelişecek.

Beklerken yapacağın şey, hüzünlenmemek ve içindeki ışığı arttırmak, kendini bu konuda huzurlu ve rahat hissetmek.

Meleklerine zaman ver. Her şeyin yoluna gireceğini göreceksin.

tabi ki :)

bu da son kartım olsun :)

Bu konuda kendine ve meleklerine zaman ver.

“Zaman en iyi ilaçtır. Her şeyi yoluna sokar. Ve zaman bizim; meleklerin mucizelerini mümkün kılar.” Diye fısıldıyor kulaklarına meleklerin.

Şu anda bazı şeylerin oturması, yerleşmesi, olgunlaşması gerekiyor. Zamanla olaylar herkesin en yüksek hayrına olacak şekilde gelişecek.

Beklerken yapacağın şey, hüzünlenmemek ve içindeki ışığı arttırmak, kendini bu konuda huzurlu ve rahat hissetmek.

Meleklerine zaman ver. Her şeyin yoluna gireceğini göreceksin.
Gerçekten tam ihtiyacım olan kart çıkmış. Çok teşekkür ederim. :) :KK200:

Benim içinde çeker misiniz rica etsem
Önden git. Ne yapılması gerektiğini sen biliyorsun. Işığın yolunda, etrafındakilere yol göster.

Artık senin etrafındakilere örnek olma, onlara yol gösterme zamanın geldi. Bunu yap. Işığın, sevginin yolunda başın dik olarak ilerle ve etrafındakilere yol göster. Heybendeki tecrübeler, içindeki bilgi, etrafındakilere liderlik etmen için yeterli. Bunun farkına var ve görevini üstlen.

Egon sana hazır olmadığını söyleyecektir, daha yapman gereken işler, yapılması gereken başka şeyler olduğunu... Bunlar sadece egonun erteleme taktiklerinden ibaret. Bunu bil ve adım atman gereken yere adımını artık at. Seni izleyecek, senin yolundan gideceklere de yol göster.

Bunun zamanı şimdi. Ve sen hazırsın.

benim için de çekebilir misin?

Başardın.
Artık zirvedesin ve her şey geride kaldı. Hak ettiğin pırıl pırıl zirvenin tadını çıkar.

Bil ki tüm kara bulutlar geride kaldı. Planladığın, ilerisi için yüreğinde olan her şey, tek tek gerçekleşecek.

Yolun neresinde olursan ol, şimdi biraz durup, tüm başardıklarının tadına varma zamanı. Geride bıraktığın o zorlu yolların, tüm yaşadıklarının ve şu ana kadar başardığın her şeyin tadını çıkarma zamanı.

Zaten zirvede olduğunu bil ve zirvenin ışığını içine çek. Bu ışık, bu an, seni yeni zirvelere, yeni başarılara ve çok daha fazla ışığa taşıyacak.

Sağlam temeller üzerindesin. Buranın, zirvenin, tadını çıkar.

Başardın.
Artık zirvedesin ve her şey geride kaldı. Hak ettiğin pırıl pırıl zirvenin tadını çıkar.

Bil ki tüm kara bulutlar geride kaldı. Planladığın, ilerisi için yüreğinde olan her şey, tek tek gerçekleşecek.

Yolun neresinde olursan ol, şimdi biraz durup, tüm başardıklarının tadına varma zamanı. Geride bıraktığın o zorlu yolların, tüm yaşadıklarının ve şu ana kadar başardığın her şeyin tadını çıkarma zamanı.

Zaten zirvede olduğunu bil ve zirvenin ışığını içine çek. Bu ışık, bu an, seni yeni zirvelere, yeni başarılara ve çok daha fazla ışığa taşıyacak.

Sağlam temeller üzerindesin. Buranın, zirvenin, tadını çıkar.
inşallah sevdiğim terk etti gelir işallah anneme olmaz dedi

Falıma bakanın falına bakarım

Eklentiler

• 20180511_205646-min.jpg
    20180511_205646-min.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 25
  • 20180511_205656-min.jpg
    20180511_205656-min.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 21
  • 20180511_205705-min.jpg
    20180511_205705-min.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 26
  • 20180511_205714-min.jpg
    20180511_205714-min.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 26
  • 20180511_205721-min.jpg
    20180511_205721-min.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 23
  • 20180511_205833-min.jpg
    20180511_205833-min.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 35
  • 20180511_205844-min.jpg
    20180511_205844-min.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 23
  • 20180511_205904-min.jpg
    20180511_205904-min.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 26
  • 20180511_210005-min.jpg
    20180511_210005-min.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 22
@Anna Sun

Sen ve tüm sevdiklerin tamamıyla güvende. Şimdi ve her zaman.

“Bil ki ben, seni ve tüm sevdiklerini koruyorum. Bil ki benim korumam kusursuzdur. ” diyor Başmelek Mikail.

Yaradan’ın gücü seninle ve o sınırsız güç seni koruyor. Sen korunduğunu bilerek nefes al, adım at ve yaşa. Yüreğindekileri teker teker gerçekleştir.

Bil ki yüreğindeki ışığın yolunda ilerlemen son derece güvenli. Şimdi güvenle, güçle ilerleme zamanı. Şüphenin, endişenin ve tüm korkunun sadece sabun köpüğü gibi bir baloncuktan ibaret olduğunu bil. Hiçbiri gerçek değil.

Sen tamamen korunuyorsun. 

:KK36: sagol kuzum ben de dun gece bunu dusunuyordum. belki de bazılarından uzak kalmak zorunda olmamızın bi sebebi vardır, korunmamız içindir.

Önden git. Ne yapılması gerektiğini sen biliyorsun. Işığın yolunda, etrafındakilere yol göster.

Artık senin etrafındakilere örnek olma, onlara yol gösterme zamanın geldi. Bunu yap. Işığın, sevginin yolunda başın dik olarak ilerle ve etrafındakilere yol göster. Heybendeki tecrübeler, içindeki bilgi, etrafındakilere liderlik etmen için yeterli. Bunun farkına var ve görevini üstlen.

Egon sana hazır olmadığını söyleyecektir, daha yapman gereken işler, yapılması gereken başka şeyler olduğunu... Bunlar sadece egonun erteleme taktiklerinden ibaret. Bunu bil ve adım atman gereken yere adımını artık at. Seni izleyecek, senin yolundan gideceklere de yol göster.

Bunun zamanı şimdi. Ve sen hazırsın.
Teşekkür ederiiiiim :)

X