Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
_Jadaloz_ benim için de çekebilir misin rica etsem? :)

tabi ki :)

Merak etme, yolunda uçarak gidiyorsun. Sanki bir küheylanın kanatlarında uçar gibi.

Doğru yoldasın. Bil ki yolunda destekleniyorsun. Ve bil ki ışığın, yüreğinin yolu sadece güzelliklerle dolu. Yoldaki tümseklerin yalnızca öğrenme sürecinin bir parçası olduğunun farkına var. Zihnini, ellerini sadece ışığa uzat.

En önemlisi, yolculuğun tadını çıkar. Her anın keyfine vararak yaşa. Işığın yolunda ilerlemenin aslında rahat ve zevkli bir yolculuk olduğunun farkında olarak ilerle.

Yüreğinin, yaşam amacının yolunda yürürken, etrafın için de ışık ol. O ışık, seni yüreğindeki ışığa taşıyan güç olacak.

Çook teşekkür ederim, inşallah sen de kalbin gibi güzel şeyler yaşarsın hep :)

Çok teşekkür ederiiiim :)

cok ama cok tesekkurler canim benim ^^

Ya sen bir tanesin yeminle, bir kaç gündür niye beni hep böyle tipler buluyor niye tekrar tekrar aynı şeyleri yaşıyorum, sevgi ve sadakat üzerine kurulu bir ilişkim olamayacak herhalde diye ara ara ağlıyorum. Esmer erkek kim bilemedim, erkekler konusunda o kadar umutsuzum ki ben.

elbet bir yerde dönecektir şansın canım Rabbim iyi insanlar çıkarsın karşına inşallah :)

aşk için de çektim bir kart

Yeni seçenekleri dene, bir yavru kedi edasıyla yeni yolları araştır.

Bırak evren sana sonsuz seçeneklerini, aklına bile gelmeyecek farklı olasılıklarını sunsun. Bunları emeklemeye yeni başlayan bir bebek merakıyla değerlendir. Onların tadına bak.

Bil ki, önüne çok daha büyük güzelliklerin kapıları açılacak. Aslında tek bir seçenek yok önünde, çok daha fazlası var. Evren öyle zengin, öyle renkli seçeneklerle dolu ki… Ve hepsi senin onları keşfetmeni bekliyorlar.

Sen yüreğini sonsuz seçeneklere açtıkça, çok daha büyük güzelliklerin sana akmasına izin veriyor olacaksın.

Amin, inşallah hepimizin canım, aslında çok da büyük bir dert değil de işte birikmişim herhalde. :) Ellerin dert görmesin jadocum.

Amin, inşallah hepimizin canım, aslında çok da büyük bir dert değil de işte birikmişim herhalde. :) Ellerin dert görmesin jadocum.

bazılarına göre "ay bu da dert mi yahu" denilenlerden bile olsa o an aklına takılan şey her ne ise beynini yoruyor canım
rica ederim

_Jadaloz_ banafa kart çeker misin müsaitsen:)

tabi ki canım :)

Gücünü eline al ve gidişata, kuşkuya ve tüm korkularına dur de.

“Gücünün kaynağı senin yüreğindeki sonsuz ışık ve sevgi. Onu bul ve içindeki sınırsız gücü hisset. Bu Yaradan’ın sana verdiği, her şeye kadir olan güçtür. Bu gerçek güçtür. Onun yaşamındaki her şeyi dönüştürebileceğini ve dilediğin her şeyi kolayca gerçekleştirebileceğini bil.

Tüm kuşkuyu, endişeyi, korkuyu ve tüm negatif düşüncelerini bana ver. Ben senin yanında ve içindeyim. Yaradan’ın bir parçasının senin içinde ve her yerde olduğu gibi.

Işığının, gücünün farkına var ve onu sevginin, ışığın yolunda kullan.” Başmelek Mikail.

Çook teşekkür ederim ağzına sağlık. Vallahi son zamanlarda kuşkudan ölücem. Tam da ona göre kart gelmiş :)

Bende istiyorum ama ben fal bakamiyorum :) icinden gecen yani bakmak isteyen olursa sevinirim.. simdiden tskler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…